شرکت هیچستان | Hichestan

درباره شرکت هیچستان

ما شرکتی خصوصی هستیم که می‌خواهیم با کمک تکنولوژی و همراهی مشاورین املاک حرفه‌ای راهکارهایی مفید در حوزه املاک معرفی کنیم. راهکارهایی که از یک طرف مشاوران املاک را توانمند سازد و از طرف دیگر مشتریان را کمک کند تا با اطلاعاتی کامل انتخابی مطمئن داشته باشند.

انتخاب مسکن اگر مهمترین انتخاب یک خانواده نباشد قطعا یکی از مهمترین تصمیمات خواهد بود، معتقدیم می‌توانیم این انتخاب مهم را به انتخابی لذت‌بخش تبدیل کرده و کمک کنیم تا همه با دلی خوش این فرآیند را طی کنند.

در راستای این هدف بزرگ تلاش کردیم تیمی بسازیم متشکل از افراد باتجربه در دنیای تکنولوژی، مدیران خوشنام و با سابقه در حوزه مسکن و ساختمان و هم چنین جوانانی با استعداد و تحصیل کرده از دانشگاه های تراز اول کشور. در واقع ما بر این باوریم که حاصل جمع تجربه و تخصص این مدیران و انرژی و خلاقیت نیروهای جوان تنها راه رسیدن به اهداف بلند مدتی ست که داریم.

ابتدا راهکارهای نو برای مسایل قدیمی بازار ملک ارایه می دهیم و سپس خدمات مدرن حوزه ملک را به شکل بومی شده به ایران خواهیم آورد و کمک خواهیم کرد همه از داشتن یک خانه خوب احساس امنیت کنند.

آدرس سایت‌ شرکت را در پایین صفحه ‌می‌توانید ملاحظه کنید.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت هیچستان

مصاحبه برنامه نویس NodeJS

تنها مزیت شرکت فضای جالب ترکیبی سنتی و مدرنی هست که داشتن و مابقی مسائل همش نکته منفی بود. مصاحبه رو چهل دقیقه دیرتر شروع کردن و شخص اولی که برای مصاحبه فنی اومد هیچ بویی از روابط اجتماعی نبرده بود و خودش استرس میداد و دائما جواب سوالهای قبلی رو با پرسیدن سوال جدید قطع می کرد. شخص بعدی هم که اومد معلوم نبود برای منابع انسانی اومده یا فنی یک سری سوال هایی که بنظر میومد با هدف پرسیده میشه اما بنظر نمیومد که اون شخص توانایی تحلیل جواب های این سوالات رو داشته باشه. پنجشنبه ها هم تا ساعت ۶ هستن! از لحاظ موقعیت هم بشدت بدمسیر در داخل کوچه پس کوچه های نزدیک تجریش.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

کارکردن تو اونجا رو اصلا توصیه نمی کنم.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

دانش کاملی درباره نحوه کارکرد NodeJS و ویژگی های ES6 جاوا اسکریپت و فریم ورک Express

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

چیزی نگفتن.

حس بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: سایت کاریابی

دعوت به مصاحبه: کمتر از  1 هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد

سابقه کار: کمی مهم بود

کل فرآیند: یک هفته

هنوز جوابمو ندادن

مصاحبه کارشناس فروش

اول از همه بد مسیر بودن شرکت کوچه و پس کوچه‌های روبرو خیابان موسیوند؛ حتما وسیله نقلیه داشته باشی. نزدیکترین ایستگاه مترو قیطریه هستش که 15-20 دقیقه حداقل پیاده روی داشته باشید. فضای شرکت جالب بود یه ملک دربست! با دکوری تلفیقی از سنت مدرنیته. اون زمان که من رفتم داخل ای-استخدام درخواست نیروی فروش داده بودند و اسمی از شرکت نبود. معطلی برای مصاحبه یک نقطه ضعف دیگه برای شرکت بود نزدیک به یک ساعت! فرد مصاحبه کننده خیلی بسته صحبت می‌کرد و اطلاعات آنچنانی درمورد شرکت نداد. شرایط کاری جالب نبود از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر حتی پنج شنبه‌ها. بیشتر هم بازاریاب می‌خواستند تا کارشناس فروش که از صبح بیرون باشه تا هر وقت شد. زمان آزمایشی هم 3 روز که کلا 3 روز زمانی که تازه بفهمی کار چیه تا بخوای خودی نشون بدی. حقوق ثابت هم 1،500،000 که کلا خرج کرایه ماشین، مترو و بنزین بخوای حساب کنی چیزی نمی‌مونه... در مورد مصاحبه هم، مصاحبه‌کننده هم سریع یه شکلات برداشت

کامل نشون بده ...

 

و گفت اینو به من بفروش. بعد هم با توجه سؤالش در مورد یه جایی که اون زمان سرکار بودم (که یه جورایی شبیه کار شرکت هیچستان بود) روند مصاحبه رفت توی حاشیه و سوال در مورد محل کارم و مدیر فروشش اینه و...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اگه دوست دارین از صبح بیرون شرکت باشی و با املاکها سر و کله بزنی خوبه.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

تسلط کامل در فروش و بازاریابی و اینکه3روزه خودتو نشون بدی از پس کار بر میای.

حقوق پیشنهای من

1،800،000 حداقل برای پایه با توجه به روال کار شرکت که همش بیرون باید باشی

حقوق پیشنهای آن‌ها

1،500،000پایه

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست سایت کاریابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار خیلی مهم بود

کل فرآیند یک هفته

هنوز جواب ندادن

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت هیچستان

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

هیچستان

مدیرعامل: --

شماره تلفن :  ۲۲۳۳۸۸۹۹ (۰۲۱)

آدرس: تهران - تجریش - شریعتی - خیابان رضایی - سه راه عابدی - پلاک 30