درباره سالپا

سالپا چیست؟

سالپا محلی برای گردآوری تجربه‌های کاری در شرکت‌های ایرانی است. ما اینجا گرد هم آمدیم تا به هم کمک کنیم آسان‌تر و آگاهانه‌تر شغل و شرکتمان را انتخاب و محل کار دوستداشتنی‌مان را پیدا کنیم. علاوه بر این، ما بر این باوریم که جمع‌آوری این تجربیات کم‌یاب می‌تواند صندوقچه ارزشمندی از بازخوردها باشد که به رشد منابع انسانی و بهبود شرایط کاری کشورمان کمک می‌کند.

سالپا یه هدف بزرگ داره: جمع‌ کردن تجربه‌های شخصی آدم‌ها از حال و هوای شرکت‌های ایرانی تا بقیه بتونن آگاهانه‌تر درباره شرکت موردنظرشون تصمیم بگیرن؛ چون معتقدیم که انتخاب درست محیط کار، کیفیت و رضایت از زندگی رو بالا میبره.

سالپا چگونه کار می‌کند؟

سالپا تنها یک بستر اشتراک‌گذاری را فراهم ساخته است؛ و میزان مشارکت ما در ساخت و حفظ هرچه بهتر این فضا به آن معنا می‌بخشد. سالپا تجربیات کاری ما را در شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی از طریق فرم‌های “ثبت تجربه” جمع‌آوری و در صورت مطابقت داشتن با قوانین سایت، منتشر می‌کند. در سالپا صفحه هر شرکت با اولین تجربه ثبت شده ساخته می‌شود.
سالپا و همچنین شرکت‌ها هیچ دخل و تصرفی در محتوای تجربیات ندارند، و تنها در صورتی که محتوای تجربه‌ای خطوط قرمز قوانین سایت را رد کند و یا توسط کاربران گزارش داده شود از روی سایت حذف می‌شود.

برای بهتر شدن سالپا چه کنیم؟

برای آنکه سالپا را مرجعی ارزشمند کنیم، تجربه‌هایمان را بیشتر به اشتراک بگذاریم. سالپا تلاش می‌کند که تجربه‌های خارج از چارچوب سایت را منتشر نکند، اما واقعیت این است که نمی‌تواند تجربه‌ها را راستی آزمایی کند. هرچه ما تجربه‌های واقعی خود را بیشتر به اشتراک بگذاریم، تجربه‌های ساختگی راحتتر شناسایی می‌شوند. و این راز «جمع‌سپاری» یا Crowdsourcing است.

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA