گروه شرکت های بین المللی ابربازار

www.abarbazar.com

درباره بازار اینترنتی ابربازار

گستره فعالیت های گروه شرکت‌های بین‌المللی ابربازار در ١۵ سال اخیر شامل صنایع: تجارت الکترونیک، تجارت بین الملل، تبلیغات و برندسازی، آموزش، ساختمان و برخی صنایع دیگر می‌باشد. این مجموعه معظم متشکل از مدیران با سابقه و برجسته کشور و نخبگان جوان، تحصیل کرده، فعال و با انگیزه کشور است که اهداف کلان گروه بین المللی ابربازار را دنبال می‌کنند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

گروه شرکت های بین المللی ابربازار می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل گروه شرکت های بین المللی ابربازار کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس فروش و بازاریابی | آذر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: کمتر از یک‌سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

روند مصاحبه بسیار حرفه ای و دقیق بود اما حرفهایی که راجع به موقعیت شغلی گفتند با چیزی که تو سایت کاریابی مذکور نوشتند کاملا متفاوت بود! نوشتند حقوق قانون کار ولی حقوق ثابت ندارند تو مصاحبه تلفنی گفتند بیمه ولی تو مصاحبه حضوری گفتند بیمه بعد از دو ماه ولی از کارمندها شنیدم که تمام مبلغ بیمه از حقوق کارمندان کسر میشود .
در آگهی کاریابی نوشتند پاداش و مزایا ولی مدام از تنبیه و جریمه حرف میزنند.

حقوق پیشنهادی من: ۲.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA