شرکت ابیان فارمد

www.abianpharmed.com

درباره ابیان فارمد

شرکت ابیان فارمد به عنوان یکی از شرکتهای گروه دارویی گلرنگ (تجربه‌های گروه صنعتی گلرنگ رو از اینجا بخونید) در سال ۲۰۱۷ تاسیس گردید. هدف تمامی افراد در این شرکت و در مجموعه گروه دارویی تامین دارو، تجهیزات پزشکی و ملزومات دارویی با کیفیت از برترین تامین کنندگان جهانی برای حفظ سلامت و درمان بیماران می باشد. این شرکت قصد دارد با همکاری شرکت های معتبر و براساس استانداردهای جهانی وبا بهره گیری از روشهای نوین ساخت و تولید دارو جزو پنج شرکت برتر در زمینه حفظ و ارتقا سلامت جامعه قرار گیرد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران خیابان ولیعصر، خیابان پروین، پلاک ۱۹

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت ابیان فارمد کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه فروش | تابستان ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

وارد شرکت شدم کسی نبود راهنمایی کنه چه شخصی باهام مصاحبه می‌کنه بالاخره یه نفر از اتاقش اومد بیرون و شخص مورد نظر با اینکه می‌دید. مراجعه کننده اش آمده اما زحمت اومدن بیرون از اتاقش را نداد به خودش بعد از معطلی ‌‌و خراب بودن پیرینتر بالاخره مسئول منابع انسانی آمدند به همراه سرپرست علمی فروش ! حسی که از مصاحبه دست داد با اینکه روز قبلش تلفنی بیست دقیقه سوالی پرسیدن این بود که انگار رزومه رو ندیدن! مسئول منابع انسانی و سرپرست علمی دو تا خانوم بسیار جوون بودن ! سوالات را خانوم منابع انسانی شروع کرد انواع اقسام سوال های بی ربط مادر چیکارس پدر چیکارس چرا این درس و خوندی چرا این کار و‌کردی
چن تا بچه این سوالاتی از این قبیل
خانوم سرپرست علمی هم انگار خودشون جایزه نوبل داشتن از اینکه من چرا این رشته رو خوندم اعتراض داشتن تا اونجایی که گفتن تا ….
بسیار مصاحبه بدی بود بسیار نگاه از بالا به پایین و‌حتی بی ادبانه

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳.۵ میلیون تومان

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: انتخاب کنید)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA