شرکت داروسازی دکتر عبیدی

www.abidipharma.com

درباره داروسازی دکتر عبیدی

صنعت داروسازی در ایران با نام دکتر غلامعلی عبیدی گره خورده است. دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵، نخستین لابراتوار داروسازی ایران را بر ستون‌های کیفیت و نوآوری استوار کرد. داروسازی دکتر عبیدی پیشرو در صنعت دارو همواره با ارائه راه‌کارهای به‌روز، در راه ارتقای تندرستی و بهبود کیفیت زندگی ایرانیان گام برمی‌دارد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت داروسازی دکتر عبیدی می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، کیلومتر۸ بزرگراه شهید لشکری، بلوار عبیدی پلاک ۷۲

فرصت‌های شغلی شرکت دکتر عبیدی

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت داروسازی دکتر عبیدی کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | آذر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سرپرست جذب تماس گرفتن و مصاحبه تلفنی حدود ۱۰ دقیقه ای انجام شد راجع به خلاصه سوابق کاری و تحصیلی و علایق و …بعد چند روز تماس گرفتن برای دعوت به مصاحبه حضوری. مصاحبه با حضور مدیر آموزش و توسعه و سرپرست جذب بود که سوالات تخصصی میپرسیدن و رفتار بسیار دوستانه ای داشتن. حین مصاحبه پرسشنامه ای دادن که سوالات خود ارزیابی داشت و مولفه های رفتاری و فرهنگی و … رو میسنجید و براساس امتیازی که داده بودی ازش سوال میپرسیدن و به چالش میکشیدنت. در کل مصاحبه بسیار خوبی بود بخصوص بازخوردهایی که آخر مصاحبه دادن ک راهنمایی که کردن. شفافیتی که در مورد ماهیت کار و فرهنگ و جو موجود و چالش هاش داشتن خوب بود. تجربه خوبی داشتم صرف از نظر از نتیجه برای این شرکت و منابع انسانیشون آرزوی موفقیت میکنم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

آشنایی با فرایندهای منابع انسانی، زبان انگلیسی متوسط، ارتباطات موثر، کارتیمی، پیگیر و مسئولیت پذیر

حقوق پیشنهادی من: ۷.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نگفتن

هنوز در فرآیند جذب هستم

۴+

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA