شرکت کارگزاری آگاه

www.agah.com

درباره کارگزاری آگاه

سازمان ها با هر هدفی که تشکیل شده باشند، ملزم به جلب رضایت مشتریان خود هستند. این الزام از دستورات الهی در حفظ کرامت انسان ها، از قانون و انگیزه های اجتماعی، همچنین از ضرورت های تامین منافع سازمانی برای کسب سود مناسب ناشی می شود. شرکت کارگزاری آگاه به عنوان اولین شرکت گروه آگاه در سال ۱۳۸۴ با شماره ثبت ۶۲۵۲ تاسیس گردیده و یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات کارگزاری بورس در ایران است که توانسته با ارایه کلیه خدمات کارگزاری در چارچوب ضوابط و مقررات تعیین شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار از اعتبار مناسبی برخوردار گردد، در این راستا کارگزاری آگاه همواره در تلاش برای کسب رضایت مشتریان خود در عرصه مشتری مداری و ارضای نیازهای آنان بوده و این مهم را بر خود و کارکنان خود واجب دانسته است. کارگزاری آگاه خط مشی خود را به عنوان یکی از مهمترین مستندات پیاده سازی نظام مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ۲۰۰۸ :ایزو ۹۰۰۱ مستقر نموده است و در جهت جلب رضایتمندی مشتریان و ذینفعان به ارائه خدمات موثر به آنها پرداخته است همچنین در راستای تضمین کیفیت فعالیت های شرکت خط مشی خود را به شرح زیر اعلام می دارد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت کارگزاری آگاه می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت کارگزاری آگاه کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارمند پذیرش | بهمن ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

روز قبل مصاحبه تماس گرفتند فردا ساعت ۱۱ بیا حتما سر وقت بیا ما هم از ترس اینکه دیر نشه اسنپ گرفتیم و کلی پیاده شدیم رفتیم اونجا یک صف بزرگ از متقاضی ها دیدیم ساعت دوازده بعداز یک ساعت معطلی رفتیم تو مصاحبه کنندها سه تا آقا بودند که ظاهرا یکی ارشدتر بود که خیلی برخورد بدی داشت نگاه از بالا به پایین و تو حرف زدنش پر از نیش و کنایه بود که میخواست بگه غیر مستقیم بدرد نمیخوری مصاحبه کامل هم انجام نشد گفت باید ۶۰۰ تا ۸۰۰ میلیون چک تضمین بدی من هم گفتم من خودم چک ندارم ولی پدر داره نمیدونم قبول میکنه یا نه گفت پس مصاحبه همینجا میمونه اگر اوکی بود شماره آقای فلانی رو بگیر بهش خبر بده من هم با دلخوری رفتم متاسفانه یک مصاحبه بعدش داشتم که بدلیل تاخیر اینجا از دست دادم البته بعد از اون چند بار برای موقعیت کارمند منابع انسانی و حسابداری زنگ زدند ولی چون چرکین دل شده بودم ازشون قبول نکردم

مهارت‌هایی که نیاز دارند

دقیق مشخص نبود واقعا چی میخوان

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA