شرکت کارگزاری آگاه

www.agah.com

درباره کارگزاری آگاه

اینجا سرزمینی برای قصه‌پردازی‌ست. قصه جستجو، تلاش، امید، اعتماد و تعالی. قصه آدم‌هایی که دریادل‌ و دوراندیش و متواضع‌اند، رویا می‌سازند و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی می‌کنند، هر لحظه را فرصتی نیکو می‌شمارند و می‌دانند که «سخت‌ترین طوفان مهمان دریاست نه صاحب‌خانه آن.»
اگر علاقه‌مند به نقش‌آفرینی در این قصه‌های ماجراجویانه‌اید، ما صمیمانه مشتاق شنیدن دانسته‌ها، تجربه‌ها و آرزوهای‌تان هستیم.

مدیر عامل: رضا سرافراز  |  ۱,۰۰۰+ نفر

مدیر منابع انسانی: سارا سام‌خانی

آدرس: بلوار نلسون ماندلا-بن بست پیروز-پ۱۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت کارگزاری آگاه کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارمند پذیرش | بهمن ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

روز قبل مصاحبه تماس گرفتند فردا ساعت ۱۱ بیا حتما سر وقت بیا ما هم از ترس اینکه دیر نشه اسنپ گرفتیم و کلی پیاده شدیم رفتیم اونجا یک صف بزرگ از متقاضی ها دیدیم ساعت دوازده بعداز یک ساعت معطلی رفتیم تو مصاحبه کنندها سه تا آقا بودند که ظاهرا یکی ارشدتر بود که خیلی برخورد بدی داشت نگاه از بالا به پایین و تو حرف زدنش پر از نیش و کنایه بود که میخواست بگه غیر مستقیم بدرد نمیخوری مصاحبه کامل هم انجام نشد گفت باید ۶۰۰ تا ۸۰۰ میلیون چک تضمین بدی من هم گفتم من خودم چک ندارم ولی پدر داره نمیدونم قبول میکنه یا نه گفت پس مصاحبه همینجا میمونه اگر اوکی بود شماره آقای فلانی رو بگیر بهش خبر بده من هم با دلخوری رفتم متاسفانه یک مصاحبه بعدش داشتم که بدلیل تاخیر اینجا از دست دادم البته بعد از اون چند بار برای موقعیت کارمند منابع انسانی و حسابداری زنگ زدند ولی چون چرکین دل شده بودم ازشون قبول نکردم

مهارت‌هایی که نیاز دارند

دقیق مشخص نبود واقعا چی میخوان

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA