شرکت آهن آنلاین

www.ahanonline.com

درباره شرکت آهن آنلاین

آهن آنلاین، در سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه خرید و فروش آهن آلات آغاز نمود و در ادامه به منظور اطلاع رسانی شفاف و سریع‌تر سایت حاضر را راه‌اندازی کرد. شما می‌توانید در آهن آنلاین اقدام به خرید انواع آهن آلات ساختمانی، صنعتی و سایر محصولات وارداتی از جمله میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، نبشی، ناودانی، پروفیل، ورق های آلیاژی و صنعتی، ورق های روغنی، گالوانیزه، انواع مقاطع استنلس استیل، مس و آلومینیوم نمایید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان حبیب الله، نبش بن بست بنفشه. پ۱۱۴

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت آهن آنلاین کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه UI/UX Designer | مهر ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

میتونم بگم تنها مصاحبه بدی که تا به الان داشتم . آقایی که با من مصاحبه کردن بسیییییییار رفتار غیر حرفه ای داشتن و بیشتر من حس کردم در یک بازجوییی در کلانتری هستم . دانش کمی که تو فیلد من داشتن و نگاه‌های بد و زننده ایشون، باعث شد با عصابانیت و بغض اون شرکت رو ترک کنم و در وسط مصاحبه از اتاق بیرون بیام.
با وجود اینکه قبل از مصاحبه حضوری سوالات اساسی از من پرسیده شد و بعد از تایید این موارد این مصاحبه انجام شد
اگه احترام تو فیلد کاری اصلا براتون مهم نیست شاید این شرکت محل خوبی براتون باشه…

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

پاسخ شرکت
با سپاس از سایت شما که بستری جهت فیدبک کارجویان فراهم آورده، با پیگیری هایی که از مسئول مربوطه کردم این پاسخ رو دادند:
“ایشون نمونه کارهای خوبی داشتند و آزمون آنلاین هم خوب جواب دادن. در جلسه مصاحبه گفتند بسیار به رشته مهندسی صنایع علاقه دارند که در دانشگاه دولتی شهریار خونده بودند! وقتی مصاحبه کننده پرسیدند یک درس تخصصی صنایع که علاقه دارید، گفتند ریاضی گسسته! که این درس اصلا جز درس های مهندسی صنایع نیست. برای این پوزیشن، مدرک دیپلم هم کافی بود، فقط درج موارد نادرست در رزومه و اصرار به صحت آنها، منجر میشه تا مصاحبه کننده ادامه بده تامطمئن بشه.
شخصی که صادق نیست شاید کلا نمونه کارها هم برای خودش نباشه و آزمون آنلاین هم یه نفر دیگه جواب داده باشه و همه توانایی های شخص به همین ترتیب زیر سوال میره …..”
چنانچه لازم باشد مدارک هم به این سایت محترم نشان ارائه خواهد شد.
با سپاس

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA