شرکت آهن آنلاین

www.ahanonline.com

درباره شرکت آهن آنلاین

آهن آنلاین، در سال ۱۳۸۶ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه خرید و فروش آهن آلات آغاز نمود و در ادامه به منظور اطلاع رسانی شفاف و سریع‌تر سایت حاضر را راه‌اندازی کرد. شما می‌توانید در آهن آنلاین اقدام به خرید انواع آهن آلات ساختمانی، صنعتی و سایر محصولات وارداتی از جمله میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، نبشی، ناودانی، پروفیل، ورق های آلیاژی و صنعتی، ورق های روغنی، گالوانیزه، انواع مقاطع استنلس استیل، مس و آلومینیوم نمایید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان حبیب الله، نبش بن بست بنفشه. پ۱۱۴

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت آهن آنلاین کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه UI/UX Designer | مهر ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

میتونم بگم تنها مصاحبه بدی که تا به الان داشتم . آقایی که با من مصاحبه کردن بسیییییییار رفتار غیر حرفه ای داشتن و بیشتر من حس کردم در یک بازجوییی در کلانتری هستم . دانش کمی که تو فیلد من داشتن و نگاه‌های بد و زننده ایشون، باعث شد با عصابانیت و بغض اون شرکت رو ترک کنم و در وسط مصاحبه از اتاق بیرون بیام.
با وجود اینکه قبل از مصاحبه حضوری سوالات اساسی از من پرسیده شد و بعد از تایید این موارد این مصاحبه انجام شد
اگه احترام تو فیلد کاری اصلا براتون مهم نیست شاید این شرکت محل خوبی براتون باشه…

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA