مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا

www.airic-ir.com

درباره مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا

مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا در سال ۷۲ با سرمایه گذاری مستقیم شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا تاسیس و متعاقب آن با ساخت فضاهای اداری، کارگاهی و آزمایشگاهی و همچنین خرید و نصب تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز در سال ۷۶ رسماً به بهره برداری رسید.

مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا در سال ۹۴ از طرف معاونت علمی و فن آوری ریاست حمهوری به عنوان اولین مرکز دانش بنیان در طراحی خودرو شناخته شده است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس مهندسی صنایع | تیر ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: کمتر از یک‌سال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

اواخر خرداد ماه بود که با من از طرف خود شرکت سایپا تماس گرفتن و گفتن که مایلند رزومه من برای یکی از شرکتهای زیر مجموعه بفرستند. بعد از دو هفته از مرکز تحقیقات سایپا با من تماس گرفتن که همین امروز برای مصاحبه بیا! با اینکه مسیرم دور بود قبول کردم و رفتم. بعد از کلی فرم پر کردن با سرپرست بخش مصاحبه داشتم. مصاحبه خوبی بود و ایشون رفتار محترمانه ای داشتند و گفتند که از نظر ایشون من قبول هستم اما دو تا مصاحبه دیگه یکی با مدیر منابع انسانی و یکی هم با مدیر عامل دارم. بعد از مصاحبه اول در راه برگشت دوباره به من زنگ زدن که بیا و مصاحبه با مدیر منابع انسانی هم انجام بده! دوباره برگشتم تا مصاحبه دوم هم انجام بشه. مصاحبه دوم هم خوب بود و گفتن منتظر باش تا بگیم بیای برای مصاحبه مدیر عامل. اول شهریور بود که تماس گرفتن برای مصاحبه سوم و من رفتم. مصاحبه سوم هم خوب پیش رفت و من تقریبا اطمینان داشتم که قبول شدم. بعد از آخرین مصاحبه کلی منتظر موندم اما خبری نشد. تماس گرفتم. گفتن فعلا برای جذب نیرو به ما خبر ندادن!! الان هم که ۶ ماه گذشته هنوز خبری نیست. بعد از کلی مصاحبه و ۳ ماه گرفتن وقت من و منتظر گذاشتن جواب این بود!!!!! کاش اگه سازمان ها نیرو نیاز ندارن کارجو امیدوار و منتظر نذارن.

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA