شرکت الوپیک

www.alopeyk.com

درباره الوپیک

الوپیک برترین سرویس‌دهنده خدمات سفارش آنلاین پیک موتوری درایران است. مشتریان ما می‌توانند با قیمت رقابتی و بهترین کیفیت با استفاده از اپلیکیشن موبایل یا از طریق سایت الوپیک سفارشات خود را ثبت کنند.

تلاش مجموعه الوپیک استفاده از تکنولوژی روز برای ارائه یک سرویس ارزان و با کیفیت است و برای رسیدن به این هدف یک تلاش تیمی ۲۴ ساعته را سر‌لوحه خود قرار داده‌ایم. افراد می‌توانند به صورت تمام‌وقت و پاره‌وقت در ساعات کاری آزاد با ما همکاری داشته باشند و به درآمد بالایی برسند.

خدمات الوپیک به صورتی است که هم افراد عادی و هم شرکت‌ها و سایت‌های بزرگ می‌توانند به راحتی سفارشات خود را ثبت کنند و روند انجام شدن آن را به صورت لحظه‌ای مشاهده کنند.

مدیر عامل: مهدی نایبی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان وزراء، کوچه چهاردهم، پلاک پنجم، ساختمان الوپیک

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت الوپیک کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس Front-end | شهریور ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

اولین مصاحبه من با مسئول بخش Front-end بود که ایشون سوالات معقولی پرسید و ۲-۳ تا الگوریتم و تابع جاوااسکریپت که باید روی تخته براشون می نوشتم که انجام دادم. چون در مصاحبه اول تایید شدم مصاحبه دوم هفته بعد با CTO اصلی شرکت بود که ایشون با ۴۰ دقیقه تاخیر اومدن و هیچ عذرخواهی هم نکردن. سوالات معمولی پرسیده شد مثلا کجا کار کردی و چالش های جدیدت تو مسایل فنی چی بوده و آیا علاقمند به تجربه چالش های جدید و سخت هستی یا نه ؟!
مصاحبه دوم هم قبول شدم و هفته بعد برای ارائه مدارک شناسایی استخدام و صحبت با مدیر منابع انسانی به دفتر دیگه شرکت رفتم که عمق فاجعه اونجا معلوم شد !!!
مدیر منابع انسانی بسیار رفتار زشت و ناپسند داشت و تماما درحال نگاه به گوشی موبایل اش بود و ذره ای به صحبت های من توجه نمی کرد. آخرش هم ۲-۳ تا سوال کلیشه ای و معمولی پرسید که فقط زیر فرم استخدام رو پر کنه. ای کاش مصاحبه اولم با این آدم بود تا می فهمیدم قضیه از چه قراره و ۳ بار الکی به مصاحبه نمیرفتم …
یک جوری سوال میکردن انگار من مجرم سابقه دار هستم و از زندان آزاد شدم یا قراره از شرکت دزدی کنم و مشکوک به نظر میرسم !!!
این شرکت سفته میگیره و مبلغ اش هم قابل توجه است !!!
خبری از حقوق درخواستی نیست و خودشون یک الگوی مالی دارن و از روی اون حقوق تعیین میشه و نه عدد درخواستی شما.
حقوق ماه اول یعنی دوره تست تقریبا به ۵۰ درصد حقوق پیشنهادی شون هم نمیرسه و تازه اگر مدیر فنی شمارو کامل تایید کنه همون الگویی که دارن برای شما تعیین میشه !!!
برخورد مسئولین اصلا خوب نیست و باید تحمل زیادی بابت بی نظمی های اداری و کاری داشته باشید
ظاهرا شرکت جدیدا مشکلات مالی داشت و طبق گفته خودشون بین ۱۵ الی ۲۵ روز تاخیر تو پرداخت حقوق دارن و اصلا معلوم نیست حقوق میدن ؟ نمیدن ؟ کی میدن ؟ دو ماه یکبار ؟ سه ماه یکبار ؟

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: یک ماه)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA