شرکت فرش امیران

www.amirancarpet.com

درباره فرش امیران

مجموعه نساجی گلباف بهادر با کادری مجرب و متخصص در سال ۱۳۷۵ در زمینه تولید فرش در منطقه کاشان و آران وبیدگل فعالیت گسترده خود را شروع و زمینه شغلی مناسبی برای افراد بومی و غیر بومی این منطقه ایجاد نموده و با گام های بلند این مجموعه به سوی پیشرفت و خریداری دستگاه های مدرن جدید روز دنیا از شرکت شونهر و واندویل شروع به تولید فرش های : ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ ، ۱۲۰۰ شانه ساده دیزاین ۱۵۰۰ با تراکم ۳۶۰۰، ۱۲۰۰ شانه دیزاین ۱۵۰۰ گل برجسته با تراکم ۳۶۰۰ و انواع تابلو فرش، فرش های مدرن، فانتزی و وینتیج در رنگها و سایزهای متنوع با بهترین الیاف های اکریلیک هیت ست شده ترکیه با برند امیران تحولی عظیم در صنعت فرش بافی ایران ایجاد نموده است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت فرش امیران می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فرش امیران کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه طراحی فرش | آبان ۹۸

کارآموزی | تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

در شرکت فرش امیران مهمترین معیارهایی که برای افراد مورد بررسی قرار میگرفت
نظم و تعهد کاری هست. یکی از بهترین نکاتی که در مورد این شرکت میتوان گفت اینکه شاید توان و مهارت ابتدایی شما معیار خیلی مهمی نباشد ولی میزان تلاش و پشتکار شما برای اهداف آینده که برای شما توضیح داده میشود، بسیار مهم است.
اگر انسانی منظم، متعهد و دارای پشتکار هستید توصیه میکنم با ما همکار شوید.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

آشنایی با طراحی فرش با فتوشاپ و بوریا

کارآموزی با حقوق بود؟ بله

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA