شرکت آپارات

www.aparat.ir

درباره آپارات

نظر به استقبال چشمگیر و روز افزون کاربران ایرانی به سایت های اجتماعی فارسی زبان،صبا ایده بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات موفق خود که به مدد صدها هزار کاربر ایرانی در سایت های دیگر فراهم آمده است، سایت آپارات APARAT را راه اندازی نماید. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز اشتراک گذاری ویدیو کاربران ایرانی در محیطی سالم می باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت آپارات می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت آپارات کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مدیر دیجیتال مارکتینگ | فروردین ۰۰

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

اول اینکه از من برای جایگاه شغلی دیگه‌ای غیر از درخواستم دعوت شد. مصاحبه اول کلا درباره سبک کار در شرکت قبلی من بود که عملا رقیب آپارات بود. من تو اون مصاحبه سعی کردم با حفظ محرمانگی مشارکت کنم و در پایان از همه چیز راضی بودن و خیلی سریع و با اصرار دعوت کردن به مصاحبه حضوری؛ شنبه صبح زنگ زدن گفت عصر ساعت ۳ مصاحبه دوم. من درخواست کردم ساعت ۴ باشه گفتن نمیشه. خودمو رسوندم تا شرکت معظم آپارات در ظفر و اونجا یکساعت تا ۴ در لابی منتظر موندم! تا با بالاترین فرد شرکت مصاحبه کنم.
سوالات کاملا بی ربط بود. آشپزی بلدی؟ سبزیجات داخل ماهی شکم پر چی هستن؟ اگه فردا قرار باشه تو تصادف بمیری به پدر مادرت میگی! به روح اعتقاد داری؟ …
بعد از این مصاحبه عجیب! گفتن صبر کن تا با مدیر منابع انسانی مصاحبه کنی. بعد از بیست دقیقه اومدن گفتن ایشون یه جلسه فوری براش پیش اومده برید بعدا زنگ میزنیم. و دیگه هم زنگ نزدن. من حتی نفهمیدم به عنوان مدیر مارکتینگ، بخاطر اینکه سبزیجات داخلی ماهی شکم پر رو بلد نبودم رد شدم یا اینکه خبر مرگم رو زودتر به پدر و مادرم نمیگم!

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA