شرکت توسعه فناوری آرمانگرایان

www.atd.com.co

درباره آرمانگرایان

شرکت توسعه فن آوری آرمانگرایان با رویکرد کاربردی سازی تلفن ها و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی صنایع و مشاغل گوناگون را جذب خود نموده و برای آنها راهکارهای مناسب سازمانی ارائه نماییم.
فهرست مشتریان ما بیانگر این است که جامعه ما به صورت پویا درحال سیر تکاملی به سوی استفاده از تکنولوژی های نوین می باشد.
جامعه ای که به دنبال رفع نیازهای خود از طریق تلفن ها و تبلتهای هوشمند است و شرکت آرمانگرایان با نگرشی هوشمندانه پرچم دار این تحول بوده و به صورت مسترم در حال تقویت دانش کارشناسان خود در حوزه علوم جدید و به روز دنیاست تا از این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای این جامعه در حال تکامل باشد.
رزومه شرکت آرمانگرایان موید این موضوع است که رویکرد ما به کاربرد تکنولوژی تلفن ها و تبلتهای هوشمند در صنایع مختلف و با کاربردهای گوناگون امکان پذیر بوده و ما در این راه موفق بوده ایم.
محصولات تولید شده در آرمانگرایان نگرش و دیدگاه متفاوت ما را در خصوص کاربرد تلفنهای هوشمند نشان داده و بیان میکند که تلفنهای هوشمند تنها ابزار سرگرمی نیست و آنها کامپیوترهای قدرتمندی هستند که با امکاناتی به مراتب بیشتر به سادگی قابل حل هستند.
امکاناتی نظری GPS، Phone Call، SMS، ژیروسکوپ، شتاب سنج و… تا کنون قدرتمندترین کامپیوترها از آن بی بهره بوده و همچنان خواهند ماند.
امروزه تلفنهای هوشمند خصوصی ترین وسیله هر فرد و نزدیکترین وسیله به اوست و ما آگاهانه از این فرصت بوجود آمده برای خدمت رسانی به جامعه استفاده کردیم و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان ظفر، روبروی خیابان فرید افشار، شماره ۲۱۸

فرم ارسال رزومه شرکت آرمانگرایان

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت آرمانگرایان کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس اندروید | زمستان ۹۸

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

یه سری سوال کلی و نمونه کار خواستن که من همرام داشتم و ارائه دادم.خیلی خودشون مسلط نبودن.یه شرکت خانوادگی بود که زن و شوهری راه انداخته بودن.کلا جزو عجیب ترین جاهایی بود که دیده بودم.در کل مصاحبش آسون و شایدم نمایشیه.مشکلات بعد از ورود شروع میشه که اصلا حقوق و بیمه و چیزایی که تو مصاحبه گفتن رو عمل نمیکنن.جالب اینجا بود که مدیرعامل شرکت وسط مصاحبه سیگار میکشید????
من که یه هفته بیشتر نرفتم دیگه.هر روز مامور میاد و دعواست تو شرکت.کلا هم یه زن و شوهر و پسرشون اونجان که هیچ الگوی سازمانی رو رعایت نمیکنن و خیلی بی در و پیکره.تقریبا همه نیروها بعد سه ماه به خاطر حقوق ندادن میرن شکایت میکنن و اینا نیروی جدید میگیرن و همین چرخه ادامه داره.پیشنهاد میکنم اصلا نرید سمتشون.حتی برای مصاحبه وقتتون رو تلف نکنید.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
دنبال ادمای ساده و بی زبون میگردن که نتونن اعتراض کنن یا دنبال حقوقشون بیفتن

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳ میلیون

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه برنامه نویسی Nodejs | پاییز ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

دفعه اول مدیر منابع انسانی یه فرم داد پر کردم و یکسری اطلاعات پایه گرفت و بعد بامدیرعامل و رئیس شرکت صحبت کردم ، بعد از چند روز دوباره تماس گرفتن جلسه بعدی رو گذاشتن دفعه دوم با سرپرست ارشد برنامه نویسشون صحبت کردم و ایشون تایید نهایی رو انجام داد
گویا مدیر عامل ش کلی تجربه مصاحبه داشته و کاملا شرایط رو یکجور فراهم میکنه که به هیچ چیز شک نمیکنی
ظاهرش خوب بود ، از درون شرکت پوسیده بود ، نه کار ها حساب کتاب داشت ، نه حقوق به موقع میدادن
شرکت خانوادگی اداره میشد ، با خانم و پسرش .

بعد که وارد شدیم ، فهمیدیم که هر دوره ای کلی ادم استخدام میکنه ، بعد از چندماه که حقوق نمیده میذارن میرن یکسری دیگه رو میاره ، ده روز بعد از اینکه رفتم تو شرکت کل تیم تغییر کرد .

پروژه های شرکت همه نصفه نیمه مونده بود ، مشتری های شرکت ناراضی
اینطور که متوجه شدیم این شرکت تا الان یه کار مفید انجام نداده

از یه طرفی هم رفتید اونجا دائما پسرش توی همه کار ها دخالت میکنه ، و حداقل هفته ای یه دعوا و شکایت و مامور میبینید از این نظر جالبه هست و سرگرم میکنه
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
بیشتر دنبال ادم های ساده و بی سرو صدا و اروم بودن که خیلی راحت بتونن گیرشون بندازن ، و اکثر کسایی که استخدام میشدن همه از شهرستان اومده بودن و خوابگاه داشتن و به اون حقوق شدید احتیاج داشتن

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳.۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA