شرکت عمید رایانه شریف (عرش)

www.arsh.co

درباره عمید رایانه شریف

شرکت عمید رایانه شریف (عرش) یک شرکت نرم‌افزاری می‌باشد که با تکیه بر دانش روز و تکنولوژی‌های جدید سعی دارد گام مهمی در ارتقای صنعت نرم افزار کشور بردارد.

در سال ۱۳۸۹ چند تن از دانشجویان دانشگاه شریف تصمیم گرفتند با هم کار مشترکی انجام دهند و دوستان هم‌دانشگاهی‌شان را هم جذب مجموعه‌ی خود کنند تا گامی در جهت بهبود صنعت کسب و کار کشور بردارند.

بعد از یک سال تلاش مستمر تیم عرش بسیار قوی شد و مجموعه‌ای منحصربه فرد متشکل از حدود ۱۰۰ نفر توسعه‌دهنده، طراح و مدیر محصول که بیشتر آن‌ها دانشجو یا فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف بودند شکل گرفت.

در سال ۱۳۹۰ شرکت عمیدرایانه شریف با بیش از ۱۰۰ نفر دانشجو که بیشتر آن‌ها دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف بودند ثبت شد.

در حال حاضر ما در عرش مفتخریم که محصولاتی ارائه می‌دهیم که هم از دانش و تکنولوژی‌های روز دنیا پیروی می‌کند و هم پاسخگوی نیاز جامعه‌ی ایرانی است.

ما جوان هستیم و در عین حال که انرژی جوانی ما را به سمت انجام کارهای نشدنی سوق می‌دهد با تجربه‌ای که تیم عرش در طی این سال‌ها اندوخته است، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا محصولاتی ارائه کنیم که درخور شان و منزلت جامعه‌ی ایرانی باشد.

مدیر عامل: حسین حیدری

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان مفتح جنوبی، پایین‌تر از میدان هفت‌تیر، بعد از کوچه همراه، پلاک ۱۵۶/۴، طبقه دوم

فرصت‌های شغلی عمید رایانه شریف

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت عمید رایانه شریف کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

جدیدا کسی برامون تجربه مصاحبه ننوشته! :‌( 

قبلی‌ها پاک شد! تجربه‌ها قدیمی خیلی مستند نیستند 

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA