شرکت توزیع ابزار آروا

www.arvatools.com

درباره توزیع ابزار آروا

درباره شرکت توزیع ابزار آروا اولین مجموعه کامل ابزارآلات در ۱۱ طبقه می باشد که شامل : انبار، شوروم، خدمات پس از فروش، واحدهای فروش و مشاوره خرید ابزار ، کار با دستگاه جهت تست محصول به صورت متمرکز در مرکز بازار ابزار ایران.
درباره شرکت آروا دارای خدمات پس از فروش بسیار مناسب می باشد . برای تمامی محصولاتی که آروا تولید داخلی انجام می دهد خدمات پس از فروش بسیار فوق العاده ای در نظر گرفته است .برای تمامی محصولات تولید داخل چنانچه نیاز به تعمیر داشت کمتر از ۲۴ ساعت دستگاه را تعمیر و به مشتری محترم تحویل می گردد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت توزیع ابزار آروا می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت توزیع ابزار آروا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس روابط عمومی | بهمن ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

دو روز بعد از ارائه درخواست از طریق یکی از سایت‌های کاریابی، رزومه دیده شد و روز بعد هم برای مصاحبه تماس گرفتند. با اینکه آدرس شرکت درون طرح ترافیک بود و می‌شد مصاحبه نخست رو به صورت آنلاین برگراز کنند اما این کار انجام نشد و مصاحبه حضوری بود.
مصاحبه اول با تاخیری حدودا ۲۰ دقیقه‌ای با یک خانم خوشرو انجام شد که خودشون رو مشاور سازمان معرفی کردند، در مورد تجربه کاری و واکنش‌ام در چند موقعیت مختلف سوال مطرح کردند. مصاحبه با ایشون تموم شد و با ده دقیقه معطلی، آقایی از بخش بازاریابی مصاحبه دوم رو شروع کردند. برام جالب بود که روابط عمومی زیرمجموعه بازاریابی شده و نکات مدنظر ایشون هم بیشتر شبیه بازاریابی بود تا روابط عمومی و ارتباطات برون سازمانی.
سوابق و تجربیات کاری فراتر از روابط عمومی می‌خواستند که بنده در اختیار نداشتم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

ارتباطات در سازمان‌هایی مانند شهرداری
آشنایی با مهارت‌های مذاکره
تسلط بر قواعد متقاعد سازی طرف مقابل

حقوق پیشنهادی من: ۳.۵ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA