شرکت آسان پرداخت | Asanpardakht

تصویر شرکت اسان پرداخت

درباره شرکت آسان پرداخت

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت آسان پرداخت

بهمن ۹۷

مصاحبه کارشناس مرکز تماس

سلام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم از تجربه من استفاده کنید . قبل از رفتن حتما تحقیقات کنید در باره شرکت . سوالی که پرسیدن گفتن از خودت گو من شروع کردم اسم فامیل تحصیلات سن سابقه شغلی . گفتن خب ادامش و من جوابی نداشتم ولی میگفتن خب بقیش که برای من عجیب بود . گفتن انگلیسی crm چی هست مال کدوم شرکته تراکنش یعنی چی انگلیسی pc چی میشه انگیزت از استخدام شدن چیه چرا کارت ترک کردی چرا رشتت ادامه ندادی علاقه داشتی به رشتت و از اینجور سوال ها سخت میگیرن خیلی ولی حتما نکات مهم مصاحبه مطالعه داشته باشید من که حس خیلی بدی داشتم بعد از مصاحبه ولی به دست آوردم رفتار مصاحبه کننده هم با من زیاد مناسب نبود بیشتر مصاحبه براش جنبه فان داشت و میخندید این بیشتر روی روحیم تاثیر گذاشت ولی تجربه شد

حس بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی سخت

نحوه درخواست سايت شرکت

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند دو هفته

بهمن ۹۷

مصاحبه توسعه دهنده ارشد اندروید

مرحله اول مصاحبه فنی داشتم و سوالات فنی سختی پرسیده شد و چنتا سوال نمیدونستم ولی درکل پذیرفته شدم.

مرحله دوم مصاحبه با یه نفر از تیم منابع انسانی داشتم بیشتر جهت آشنایی بود که قبول شدم.

مرحله سوم مصاحبه با مدیر منابع انسانی و مدیر اجرایی (COO) و مدیر تیم فنی بود که مرحله پر استرسی بود و یه سری سوالات رفتار شناسی پرسیدن و قبل از مصاحبه یه آزمون تستی(DiSC) برای رفتار شناسی دادم که در نهایت قبول شدم.

مرحله چهارم گفتن باید برای حقوقت مذاکره کنی با تیم مالی و مدیر اجرایی ، خیلی مصاحبه عجیبی بود! همه چیز درباره سابقه قبلیم پرسیدن و دائم خودشون رو با شرکت قبلیم مقایسه میکردن و جنبه های مثبت خودشون رو میگفتن و در نهایت یه عدد حداقلی که الان هر شرکتی کار کنی بهت میدن رو گفتن که کاملا شوکه شدم. بعد گفتن ما یه پکیج سالیانه داریم و پاداش میدیم و ... که از نظر من هیچ کدوم در انتخاب شرکت تاثیر گذار نیست و تک تک مزایاشون رو آورد توی حقوق و گفت ببین حقوقی که ما پرداخت میکنیم اینه و خیلی عدده زیادیه ... در نهایت من پافشاری کردم روی عددی که قبلا توی فرم گفته بودم و گفتن اون حقوق مدیرانمون هست.

کامل نشون بده ...

مرحله سوم بعد از مصاحبه بهم یه پکیج به عنوان یادبود دادن که کار با ارزشی بود و باعث دلگرمی بود اما واقعا پیشنهادشون از حقوق شرکت سابقم هم کمتر بود! و دقیقا نصف عددی بود که توی فرم استخدام نوشته بودم ولی تا این مرحله هیچی بهم نگفته بودن که عددی که درخواست کردی خیلی بالاس یا امکانش رو نداریم

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

خیلی مصاحبه فنی سختی بود و تقریبا توی هرچیزی که بپرسن خیلی مفهومی و خیلی عمیق سوال میکنن باید آمادگی کامل داشته باشی .
اگر حقوق براتون مهم نباشه میتونه شرکت خوبی باشه برای کار کردن و شروع کار.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

دانش آکادمیک و تخصصی و همینطور عملی

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی
امکان تحصیل در حین کار
تسهیلات ورزشی
دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

8 میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها

4 میلیون

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار خیلی مهم بود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

کل فرآيند سه هفته

دی ۹۷

مصاحبه توسعه کسب و کار شرکت آسان پرداخت

در مرحله اول خانمی از منابع انسانی شرکت تماس گرفت و حدود بیست دقیقه صحبت کرد و درباره توانایی هام سوال کرد. بعدش قرار جلسه حضوری گذاشت. در حلسه حضوری یک نفر از منابع انسانی و یکی از مدیران که قرار بود با ایشان کار کنم حضور داشتند. سوالات خوبی پرسیدند و برخورد خوب بود و اوکی شد. مرحلح سوم قرار شد پنل مصاحبه بگذارن. این شرکت برای سمت های بالاتر از رییس حتما پنل برگذار میکنه. مصاحبه با معاون مناسب انسانی، یکی دیگر از معاونان شرکت، یک مشاور منابع انسانی و یکی از مدیران شرکت انجام شد و پنل خوب بود. هرچند سنگین بود ولی اوکی شد. بعد اون یک فلش بهم دادن به عنوان یادبود که با اولین استفاده سوخت. دو هفته بعدش قرار گذاشتن با معاون منابع انسانی درباره حقوق.ن ماهی 8م خواسته بود. ایشون صحبت کردن و رو دریافتی این مبلغ توافق کردن و مزایایی متعدی را هم شمردن. روی یک عددی هم به عنوان پایه حقوق توفق کردیم. بعد اون کار را شروع کردم و مدتی اونجا مشغول بودم. حقوق را که دادن دیدم خیییلی کمتر از توافقه. رفتم پیگیری دیدم معاون منابع انسانی عملا نامردی کرده و عدد توفق شده را رعایت نکرده. در نهایت برای من پایه حقوق نصف درخواستیم را زده بود. حتی سنوات و ماهی 20 ساعت اضافه کار را هم به عنوان بخشی از دریافتی ماهانه من حساب کرده بود. خلاصه خیلی بد بود این کارشون. بعدش دیدم درباره خیلی ها این کارو کردن و این اصلا فرهنگ و روش آسان پرداخته.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

تو مصاحبه حتما درباره عدد خالص دریافتی در ماه و سال مذاکره کنید و محکم ببندید. حتما چک کنید که چی نوشتن و مثل یک وکیل، دقیق کلمه به کلمه را بخونید. چون از هر کلمه بعدا علیه خودتون استفاده میکنند و میگن بهرحال اینو خودت امضا کردی. در حق من که خیلی نامردی کردن. تمام قول و قرارهای مکتوب وشفاهی را نقض کردن. راستش توصیه ام اینه ترجیحا آسان پرداخت کار نکنید. خیلی از اون آدمهایی که تو اون عکس معرفی شرکت هستن الان اخراج شدن. یکهو بهشون گفتن از صبح نیایید. این بهترین کاره که اصلا اینجا کار نکنید.

تا یادم نرفته بگم هیچ تسهیلات و جاذبه های کناری و رفاهیاتی هم ندارند. چیزهای مختصری بود که همه حذف شد.

حقوق پیشنهادی من

8 مبلبون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها

8 مبلبون تومان

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سايت کاریابی

دعوت به مصاحبه بيشتر از يک ماه

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند یک و نیم ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت آسان پرداخت

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت آسان پرداخت پرشین

مدیرعامل: حامد منصوری

شماره تماس: ٨٣٣٣٣ (۰۲۱)

آدرس: خيابان وليعصر(عج)، پائين‌تر از چهارراه پارک وی، کوچه مهناز، شماره ٨ ساختمان آسان پرداخت پرشين.