شرکت موسسه رده‌بندی آسیا

www.asiaclass.org

درباره موسسه رده‌بندی آسیا

مؤسسه رده‌بنـدی آسـیا در سال ۱۳۸۴ و با پشتوانه ۳۰ سال تجربه عملی و فنی بنیانگذاران آن (شرکت ایران سفینه و گروه کارشناسان ایران) با هدف توسعه ایمنی دریایی به عنوان تعهد اصلی آن تأسیس شد. این مؤسسه با بیش از ۹۰ نفر پرسنل مجرب در زمینه­ های مختلف در ۹ شعبه واقع در بنـادر اصلی کشور و چندین نمایندگی در کشورهای همجوار در حوزه­ های دریایی و صنایع فراساحل به ارائه خدمات می­ پردازد. رده‌بنـدی آسیا یکی از مؤسسات مورد تأیید سازمان بنادر و دریانوردی است و به نیابت از آن سازمان، گواهینامه­ های قانونی جهت تردد ایمن شناورها و صنایع مرتبط به آنها را صادر می­ کند. علاوه بر بازرسی­های مرتبط دریایی، این شرکت در زمینه بازرسی بالابرها،‌ مواد و تجهیزات؛ انجام ارزیابی انطباق، بازرسی کالا و تأیید شرکت­های ارائه­ دهنده خدمات بر اساس استانداردهای بین‌المللی نیز فعالیت دارد. این مؤسسه همچنین در حوزه ­های نفت و گاز و پتروشیمی، به عنوان مؤسسه دارای صلاحیت در زمینه بازرسی ضمانت دریایی (MWS) و بازرسی شخص ثالث (TPA) مورد تأیید کارفرمایان قرار گرفته و به ارائه خدمات می­ پردازد.

مدیر عامل: کاپیتان فرخ هاشمی

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

موسسه رده‌بندی آسیا می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس شرکت: کارگرشمالی بالاتر از جلال آل احمد کوچه پنجم پلاک۳۱

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل موسسه رده‌بندی آسیا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه بازرس شناورهای فلزی | اسفند ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

بخش اول مصاحبم با معاونت دریایی و مدیر بخش رده بندی بود.رفتیم تو ی اتاق و دور یه میز نشستیم صحبت کردن.سوالات خیلی خوبی پرسیدن با توجه به کاری که قرار بود انجام بدم.یه بخشیش مربوط به زبان بود و یه بخشیش راجع به عکس العمل تو شرایط مختلف

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: دو ماه)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA