شرکت آسیاتک | Asiatech

شرکت آسیاتک

درباره شرکت آسیاتک

شرکت انتقال داده های آسیاتک در سال ۱۳۸۲، به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT، تأسیس و موفق به اخذ مجوز PAP از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جهت ارائه خدمات خطوط کابلی دیجیتالی مشترکین  (DSL) گردید و  هم چنین از سال ۸۷ جهت ارایه خدمات ADSL در سایر استان ها نیز موفق به دریافت مجوزهای  ISDP  و  ISP در ۳۰ استان از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گردید .

این شرکت از سال ۹۲ نیز با توجه به توسعه خدمات خود، در جهت ارائه خدمات میزبانی و اشتراک مکانی مراکز داده اقدام به اخذ  مجوز IDC به شماره ۶۲۹۵/۵۰۰ از مرکز ملی فضای مجازی نمود.

در سال ۹۳ نیز  با توجه به اتمام مجوز PAP از سوی سازمان تنظیم مقررات،  مجوز جدید FCP به عنوان جایگزین مجوزهای PAP، ISDP و ISP اعلام شد و این شرکت موفق به اخذ این مجوز به شماره ۱۶-۹۴-۱۰۰ از سال ۱۳۹۴ با اعتبار ده ساله  تا سال ۱۴۰۴ از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت ارائه هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه و ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی، داده ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده شد.

همچنین موافقت اصولی اپراتور موبایل مجازی از سازمان تنظیم مقررات رادیویی- MVNO به شماره ۵۳۰۷۱-۱۰۲ در سال ۹۵ جهت انعقاد قرارداد با اپراتورهای میزبان به عنوان اپراتور مجازی موبایل نوع اول (Full MVNO) گردید.

با توجه به نیاز به اخذ مجوز " ارائه خدمات باند پهن ثابت روی بستر سیم کارت TD-LTE " شرکت در قالب کنسرسیوم فناوران موفق به اخذ مجوز بهره برداری از فرکانس ۲۶۰۰ بمدت ۱۰ سال گردید.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت آسیاتک

پاییز 98

مصاحبه توسعه دهنده نرم افزار

اولین مصاحبه با مدیران بخش نرم افزار و منابع انسانی برگزار شد. اول پاسخ سوالات فنی رو دادم. بعد از بخش فنی، مدیر منابع انسانی سوالاتی پرسید و در نهایت با چند دقیقه مکالمه انگلیسی مصاحبه به پایان رسی. قرار شد در صورت تائید، ایمیلی بزایم ارسال کنند. بعد از ۲ هفته هم ایمیل ارسال کردند و هم تماس گرفتند تا حضوری برم پیش مدیر منابع انسانی. مجدد در مورد شرایط و مزایا به توافق رسیدم. الان هم مشغول انجام کارهای اداری هستیم تا از اول برج بعنوان عضوی از خانواده آسیا تک مشغول فعالیت بشم.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

صادقانه و با روی شاد مصاحبه رو شروع کنه.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

Python
Git
No sql
RDBMS
Scrum

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

نظافت و وضع پوشش
نظم اداری

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف
بیمه تکمیلی

حقوق پیشنهادی من

۷میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها

۶ میلیون

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت بود

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند دو هفته

بهار 98

مصاحبه کارشناس برنامه نویسی در شرکت آسیاتک

حدود یکی دو هفته بعد از ارسال رزومه ، فردی از سمت منابع انسانی با من تماس گرفتند و چندتا سوال اولیه در مورد اطلاعات و سوابق رزومه ام یه قرار مصاحبه تخصصی با واحد برام تنظیم کردند.در مصاحبه تخصصی اول یکی از برنامه نویسان با من مصاحبه داشتند و سوالاتی مطابق با یه فرمی که دست خودشون بود ، در خصوص سابقه کاریم و پروژه هایی که اجرا کردم پرسیدند و حدودا یک ساعت به طول انجامید.بعد از اون بهم گفتند که طی یک هفته آینده جمعبندی میکنند و در صورت تایید اولیه مصاحبه تخصصی دیگه با مدیر توسعه نرم افزار و معاون فنی و آخر سر هم یه مصاحبه نهایی با منابع انسانی خواهم داشت. که تقریبا یک هفته بعد یه مصاحبه با مدیر توسعه نرم افزار داشتم که سوالاتی در خصوص Python , Linux و Django پرسیدن که تونستم یه بخشی از اونها رو بگم ، همچنین علاوه بر موضوعات فنی ، مصادیقی در خصوص روحیه کار گروهی و مسئولیت پذیری و ... از من خواستند که بهشون بگم و نهایاتیا ازم پرسیدن محدودیتی برای شروع بکار ندارم و از چه تاریخی میتونم مشغول بکار بشم و ممکنه در صورت تایید یه مصاحبه با معاون فنی هم برای من بگذارن که نهایتا بعد از همه اینها یه مصاحبه نهایی و آزمونهای منابع انسانی رو باید انجام بدم.بعد از این مصاحبه هم همکار جذب منابع انسانی شرکت هم به من گفتن که چنانچه برای این تاریخ هم اوکی نشه ، چون رزومه من اونجا توی بانک Interview شرکت ثبت شده ، مجددا برای پوزیشن های مرتبط ازم دعوت به مصاحبه می کنن. البته این مصاحبه ها برای حدود 3-4 ماه پیشه که اول مرداد هم دوباره با من برای یه پوزیشن دیگه تماس گرفتن که وقتی شرایط احرازشو ازشون پرسیدم ، من تخصصی در این خصوص نداشتم و ازشون ضمن عذرخواهی ، تشکر کردم که خیلی حرفه ای رفتار کردن.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

_ براشون رفتار سازمانی و تعامل با همدیگه خیلی مهم بود.( چندبار پرسیدن و بهم گفتن که تعاملات سازنده برامون خیلی مهمه )

_ نوع پوشش خانم ها کاملا رسمی و سازمانی بود ، آقایونشونم باید لباس و رفتارشون سازمانی می بود.

_ مطالعه شرایط احراز و اینکه چیزهایی که نوشته بودند ، به نظرم مهمه چون تقریبا چندتاشونو پرسیدند.

_ سروقت حاضر شدن و نظم براشون مهمه وگرنه توی نگهبانی و حراستشون باید منتظر باشی تا مجددا هماهنگ کنن و تداخلی پیش نیاد.دفعه اول من یه چند دقیقه ای منتظر بودم ولی دفعه دوم اوکی بود.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

بعد از مصاحبه تخصصی ، گویا مهارتهای عمومی زبان انگلیسی و Office و چندتا آزمون روانشناسی هم میگیرن که وقتی از HR پرسیدم گفتن که آزموناشون بابت تدوین شناسنامه های روانشناختیه که برای تمامی کارکنان شرکت وجود داره.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

- مسئولیت پذیری و پاسخگویی در قبال کارها

- کار گروهی و تعامل سازنده با کارکنان

- ذهن و هوش سیستمی به نظر خیلی براشون مهم بود.

- رعایت اصول اخلاقی و برنامه های فرهنگ سازمانی

- مدیریت تعارضاتی و مشکلاتی که توی کار و یا محیط کاری پیش میاد.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت بود

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند یک ماه

زمستان 97

مصاحبه کارشناس مرکز تماس

اول باهام تماس گرفتن و یه مصاحبه ی تلفنی مختصر داشتم . ازم در مورد تسلط روی network+ پرسیدن . بعد که اوکی بودم از نطرشون دعوت به مصاحبه ی حضوری شدم .

مصاحبه ی حضوری هم تو 2 مرحله انجام شد. مرحله ی اول مصاحبه ی تخصصی بود که سوالای تخصصی از شبکه ازم پرسیدن و نسبتا سخت بود . بعدش همون روز مصاحبه ی منابع انسانی با کارشناس منابع انسانی شدم که خوب بود .

ازم آزمون روانشناسی و وورد هم گرفتن و همون روز گفتن که قبول شدم .

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

برای موقعیت شغلی کارشناس مرکز تماس ، تسلط روی مفاهیم شبکه خیلی براشون مهمه. از نظر رفتاری هم بیشتر دنبال فردی بودن که سازگار باشه و صبور و متعهد . چون برای هر فرد آموزش بدو استخدام رایگان میگذارن ، براشون مهمه که فرد بعد از آموزش و صرف هزینه، از سازمانشون نره .

مهارت‌هایی که می‌خواستند

خوش صحبت بودن و پاسخگویی تلفنی مناسب در کنار توانایی فنی برای رفع مشکلات فنی مشترکین

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

صبور بودن، به دنبال یادگیری بودن ، تعهد سازمانی داشتن

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت بود

سابقه کار مرتبط: نداشتم

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند دو هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

شرکت انتقال داده های آسیاتک

مدیرعامل آسیاتک: محمد علی یوسفی زاده

اندازه شرکت: 501 تا 1000 نفر

تلفن تماس آسیاتک: 1544

وب‌سایت: www.asiatech.ir

آدرس شرکت آسیاتک: خیابان مطهری، خیابان میرعماد نرسیده به خیابان بهشتی، نبش کوچه دوازدهم، پلاک ۳۷