شرکت داروسازی آتی فارمد

www.atipharmed.com

درباره آتی فارمد

شرکت داروسازی بین المللی آتی فارمد که با سرمایه گذاری مشترک خارجی برای انتقال تکنولوژی پیشرفته به ایران آغاز به کار نموده است، این روزها در حال تکمیل فرایند تولید خود برای برداشتن گام نهایی و ورود به بازار دارویی ایران است. انتقال فناوری، خرید تجهیزات بهروز و اصیل، رعایت حساسیت های جزئی و گسترده در فرایند تولید، عملاً آتی فارمد را به یک شریک قابل اعتماد برای سرمایه گذاران سختگیر خارجی و شرکای داخلی در حوزه تولید داروهای هورمونی جنسی تبدیل کرده که در منطقه منحصر به فرد است.

شرکت آتی فارمد، ۶ سال پیش با همکاری شرکت دارویی برکت و یک شرکت سوئیسی تأسیس شد. اولین قرارداد در نیمه سال ۲۰۱۱ در ژنو به امضا رسید و از نوامبر همان سال ساخت کارخانه آغاز شد. بعد از مدتی به علت وضع تحریمهای شدید شرکت سوئیسی از ادامه همکاری با طرف ایرانی خود سرباز زد و در نتیجه برای مدتی شرکت فعالیت جدی نداشت.

در اسفند ماه سال ۱۳۹۴، ۶۵ درصد سهام این شرکت از سوی شرکت سرمایه گذاری البرز و کمپانی ACTOCHEM که ترکیبی ازشرکت ACTOVERو CHEMOGROUP می باشد خریداری شد. مهمترین هدف تاسیس شرکت داروسازی بین المللی آتی فارمد، ایجاد یک شرکت تخصصی در زمینه تولید فرآورده های دارویی هورمونی به خصوص داروهای هورمون جنسی می باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران, سعادت آباد، بلوار ۲۴ متری، کوچه یکم غربی، خیابان ۲۰ متری دشت بهشت، پلاک ۱۷

فرصت‌های شغلی آتی فارمد

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت آتی فارمد کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه سرپرست پشتیبانی کسب و کار | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

مرحله اول یه آقای بود که بیشتر سوالهای کلی میپرسید چرا میخوای شغل عوض کنی و برنامه ات چیه و چقدر زبان بلدی و…
مرحله دوم که انگار رییس کارگزینی بود یه مصاحبه پرتنش و چالشی داشت که مثل پینگ پنگ شده بود. یه روانشناس واقعی بود. آخرش هم گفت مصاحبه های من معمولا ۱۰ دقیقه بیشتر نیست (مال من یک ساعت بود) و خیلی کیف کردم و …
قبلش آمادگی کامل برای یه مصاحبه سنگین داشته باشه. پول خیلی براشون مهم نبود.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
نمیدونم

مهارت‌هایی که نیاز دارند

کنترل خشم، اعتماد به نفس، استقامت

حقوق پیشنهادی من: ۶۵۰۰۰۰۰ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۶ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: سه هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA