شرکت آوید سامانه افزار | Avid Samaneh Faraz

عکس شرکت آوید سامانه افزار

درباره شرکت آوید سامانه افزار

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت آوید سامانه افزار

مصاحبه کارشناس مرکز ارتباط

از طریق لینکدین براشون فرستادم و حدود 20 دقیقه بعد جوابم رو دادند، گویا خودشون هم رفته بودند یه چیزایی در موردم پیدا کرده بودند چون زمانی که تلفنی با من صحبت کردند و قرار جلسه داشت تنظیم می‌شد یه گریزی هم به یه سری اطلاعات زدند.
جلسه اول برای 3 روز بعد از تماس تلفنی تنظیم شد که توسط سرپرست واحد صدای مشتریان شرکت بود، خیلی خیلی خیلی خانم خوش اخلاقی بودن و البته بسیار پیگیر (وسط کار مشکل یکی از مشتریان رو کردن سناریو و گفتن من هم در حلش کمک کنم و جایزه هم بهم شکلات دادن :)) همون جلسه ازم یه آزمون DISC هم گرفتن و در مورد نوع کار هم برام توضیح دادن، محل کار احتمالی رو هم بهم نشون دادن و یه جزوه هم بهم دادن که توش یه سری اطلاعات در مورد شرکت‌شون بود که نمی‌دونم اجازه انتشارش رو دارم یا نه.
جلسه دوم حدود 5 روز بعد با همون خانم (جلسه قبل) و این دفعه یه آقایی بود که دیگه تو شرکت ندیدم‌شون و گویا از مشاوران مدیریت بودن، این جلسه خیلی جدی اما راحت پیش رفت و در مورد انتظارات دقیق و نحوه تعامل صحبت کردند، چند تا سناریو رو بررسی کردیم و به جز یه سوتی کوچولو که خودم سر لباس پوشیدنم دادم اتفاق خاص دیگه‌ای نیفتاد.

کامل نشون بده ...


جلسه سوم یک هفته بعد باز هم توی دفترشون بود و با حضور خانم (کل این 3 جلسه رو ایشون هم بودن فقط جلسه اول کامل و بقیه جلسات نصفه و نیمه). این بار باید با مدیر عامل مجموعه صحبت می‌کردم که چون ایران نبودن از طریق سیستم کنفرانس شرکت انجام شد (اگه همکار شدیم دقیقا مثل روز اول من از دیدنش متعجب میشین مخصوصا اگه قبلا آخر تجربه‌تون در مورد کنفرانس مجازی اسکایپ و ... بوده باشه!)، بسیار بسیار آقای خوب و مهربونی بودند ولی خوب یه نگاه به رزومه‌م کردن و دیدن انگلیسی زدم عالی که نتیجه‌ش شد 5 دقیقه مکالمه انگلیسی با لهجه غلیظ! آخرش هم خیلی دوستانه گفتن از دید ایشون همه چیز آماده برای شروع همکاری هست.
کمتر از یک هفته بعد ازم رسما دعوت کردن برم دفتر برای عقد قرارداد. یه چیز مهم بگم که توی 4 سال قبلی که کار کرده بودم قرار اینطور بود که اول 3 ماه می‌رفتم همینطوری و بعد اگه خوش‌شون میومد قرارداد می‌نوشتن و بعد هم بیمه اما توی آوید سامانه اول قرارداد (خیلی سفت و سخت هست به همراه NDA) رو بستن و هیچ چک و سفته‌ای هم نگرفتن (که با وجود بند بند اون قرارداد اصلا لازم هم نیست) گفتن از پس‌فردا بیا سرکار و چی می‌خوای و اینا، دو روز بعد که رفتم معرفی‌نامه‌‌م به بیمه هم آماده رو میزم بود و تقریبا همه وسایلی که خواسته بودم (به جز هدست که گفتن چند مدل رو انتخاب کن تا خودمون بگیریم) روی میز بود. یه نفر هم اومد خیلی آروم و مهربون و بستنی به دست شرکت رو نشونم داد ولی خوب از همون لحظه کار به شدت شروع شد.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

راحت رفتار کن و راحت لباس بپوش (من خودم جلسه اول با لباس برادرم رفتم سر قرار و مدیر واحدمون یه سوال در مورد گره کراواتم کرد و قشنگ شدم سنگ رو یخ!)، از قبل در مورد شرکت تحقیق کن و حداقل سایت شرکت رو یک‌بار مرور کن، عمده مشتریان شرکت سازمان‌های بزرگ و دولتی هستند پس تا توی شرکت هستی همه چیز خیلی خوبه و وقتی اعزام پیش مشتری داری یه مقدار این آزادی و اون بوروکراسی تو چشم می‌زنه، تنها نکته که از نظر من یه مقدار سخت هست (حداقل تو این 50 روز کار) اینه که اینجا تفریح خوبه اما سطح کار خیلی عمیق و جدی میشه (شما بخون بعضی وقت‌ها ترسناک). شرکت یه سری مشتری هم خارج از ایران داره که نتیجه‌ش تا حالا این شده که حداقل 10 تا لهجه جدید از انگلیسی یاد گرفتم که اوایل سخت بود ولی خوب الآن دیگه خوبه.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

مهارت در ارتباط کلامی واقعا مهم بود، مثلا چند بار چندین سناریو طرح شد که در فلان حالت و موقعیت چکار می‌کنی و چرا؟ (اصلا سعی نکنید خیلی آرمان‌گرایانه جواب بدین که بعدا همین میشه پاشنه آشیل‌تون) ، بخاطر نوع کار و این‌که تمام زیرساخت داخلی‌شون مکانیزه‌ست آشنایی با کاربری انواع نرم‌افزارهای سازمانی لازم هست. توی کار و تخصص من چندین مدل امتحان کار با سیستم‌هاشون هم ازم گرفتن، یه نکته جالب این بود که اول یه آموزش دقیق بهم دادن و ناهار خوردیم و بعدش ازم یه تست گرفتن (البته این تست رو توی جلسه دو روز بعد تکرار کردن!)، شاید لازم باشه سفر بریم که البته تا حالا برای من پیش نیومده.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

به شدت (واقعا به طرز عجیبی) به نظم اهمیت میدن حتی در حد یکی دو دقیقه، هر چیزی رو که ادعا کنید حداقل یک‌بار محک می‌خوره، سعی کنید رفتارتون راحت باشه و دوستانه.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان دورکاری
ساعت کاری منعطف
بیمه تکمیلی
امکان تحصیل در حین کار
صبحانه
دوره‌های آموزشی
وام

حقوق پیشنهادی من

2000000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

2500000

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه خیلی سخت

نحوه درخواست لینکدین

دعوت به مصاحبه کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآيند سه هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت آوید سامانه افزار

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

گروه آوید سامانه فراز

مدیرعامل: جواد احمدزاده

شماره تماس: 02191009480

آدرس ایمیل: contact@avidsamaneh.com

آدرس: خیابان شریعتی، پلاک ۴۹۳، طبقه ۷