بانک آینده | Ayandeh Bank

درباره بانک آینده

"بانک آینده" به استناد مصوبه یک‌هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی، با سرمايه‌ی پايه هشت (۸) هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. متعاقباً، بانک آینده، بر اساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ تحت شماره ۴۴۲۳۲۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۹۴۸۷۸، در تاریخ ۱۳۹۲/۰۵/۱۶ به ثبت رسید. بانک آینده از مجموعه‌ی بیش از ۱۷هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ایران گردید.

در حال حاضر، بانک آینده با مجموعه‌ای از نیروی انسانی توانا، در قالب يك بانك تجاري خصوصی و با راهبرد حضور مؤثر و كارآمد در حوزه‌هاي خدمات بانكداري: خرد، تجاری، مؤسسه‌اي و خدمات بانكداري اختصاصي در بستر آخرین دستاوردهای فناوري اطلاعات و ارتباطات، با ۲۰۴ شعبه در سراسر کشور، مشغول فعالیت است.

گسترش بانکداری مجازی، تمرکز بر فعالیت‌های بانکداری بین‌الملل، حرکت در جهت تشکیل مؤسسه مالی مادر تخصصی چند‌منظوره، افزایش مستمر بهره‌وری سرمایه‌های انسانی و قدرت خلاقیت، تخصص و تعلّق سازمانی آن‌ها، مهندسی فرآیندها و کاهش قیمت تمام‌شده محصولات و خدمات برای مشتریان، هم‌زمان با افزایش کیفیت آن‌ها، و به‌طور کلی ارزش‌آفرینی مستمر و در حد اعلا برای تمام گروه‌های ذی‌نفع بانک، از استراتژی‌های بنیادین تاسیس این بانک است.

ارزش‌آفرینی برای مشتریان، تشخیص نیازهای آشکار و پنهان آن‌ها و پاسخ‌گویی موثر‌تر و سریع‌تر از رقبا به این نیازها، در راستای تامین حقوق سهام‌داران و تحقق راهبردهای کلان کشوری، نیز از جمله اصول پذیرفته شده سهام‌داران و مدیریت بانک آینده است.

بانک آینده، در تلاش است؛ در قالب یک بانک تجاری پای‌بند به اصول و اخلاق حرفه‌ای و تخصصی بانکداری، در سطح جهانی و در داخل کشور، در چارچوب قانون عملیات بانکی بدون ربا، در طول یک دوره برنامه‌ریزی، در جمع بانک‌های تراز اول خصوصی کشور قرار گیرد

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در بانک آینده

مصاحبه مشاور بازاریابی

مرحله اول با يكی از مديران ميانی معاونت بازاريابی بود كه الان مدير مستقيممه. سوال عجيبی نپرسيد، اول بيوگرافيمو پرسيد و دليل تصميماتی مثل تغيير رشته يا كار نكردن در سال اول ارشد. بعد چون سابقه كار نداشتم جزييات پروژه هايی كه براي درس ها انجام داده بودم رو ازم پرسيد. حدود ١٠-١٥ تا سوال هوش هم پرسيد كه يكی از اينا برام سخت بود. تو مرحله بعد كه با معاون بازاريابی بانك صحبت كردم سوالای كلی تر مثل هدف هام تو زندگی و انتظاراتی كه از خودم و بانك دارم رو پرسيد.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
اعتماد بنفس بالايي كه تو فرايند مصاحبه داشتم خيلي تحت تاثير قرارشون داد. حتما اعتماد بنفس داشته باشه
 
 
تسهیلاتی که پیشنهاد دادن
امکان دورکاری ساعت کاری منعطف بیمه تکمیلی ناهار رایگان
 
 

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: سایر

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخوردمصاحبه‌کننده  خیلی خوب

سابقه کار اصلاً مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند يک ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص بانک آینده

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

بانک آینده

مدیرعامل: جلال رسول‌اف

شماره تماس: ۸۵۹۳۰ (۰۲۱)

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، خیابان شهید احمدیان (پانزدهم)، شماره‌ی یک