شرکت بامیلو | Bamilo

عکس شرکت بامیلو

درباره شرکت بامیلو

بامیلو اولین بازار تجارت الکترونیک در ایران است که در دسامبر ۲۰۱۳ تأسیس شد و در ماه ژوئیه سال ۲۰۱۴ توسط رامتین منزهیان آلمانی-ایرانی با درجه کسب و کار و اقتصاد و تجربه کاری قبلی در شرکت‌های مشاوره و سرمایه‌گذاری بانکی، راه اندازی شد. Bamilo اولین و بزرگترین زیر مجموعه گروه اینترنتی ایران (IIG) است که توسط MTN Group حمایت شده‌است. سایر پروژه‌های IIG شامل اسنپ، زودفود، پین تا پین و اسکانو هستند. بامیلو به تازگی به عنوان یک بازار تلفن همراه و الکترونیک شروع به کار کرده‌است، این شرکت در اوایل تمرکز خود را برروی عرضه مد و لباس گذاشته بود. امروزه بامیلو دارای بیش از ۳۵۰ نفر کارمند است که متوسط سن آنها ۲۵ سال است.

فروشگاه اینترنتی بامیلو به عنوان اولین بازار اینترنتی (marketplace) کشور، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۳ به عنوان بزرگترین عضو گروه اینترنتی ایران آغاز کرد. گروه اینترنتی ایران، مجموعه ای پیشرو در حوزه کسب ‌و کارهای اینترنتی است که از جمله دیگر شرکت‌های این گروه می‌توان به اسنپ، اسنپ فود و اسنپ تریپ اشاره کرد. تلاش تیم بامیلو همواره برای ایجاد بستری متفاوت و کارآمد در حوزه تجارت الکترونیک برای خریداران و فروشندگان بوده است.
خریداران از سراسر ایران می توانند به سادگی به صدها هزار کالا از برندهای متنوع دسترسی داشته باشند. همچنین تامین کنندگان می توانند از سرتاسر کشور، محصولات خود را جهت عرضه به مشتریان از طریق بامیلو به ایشان معرفی نمایند. بامیلو در مدل کسب و کار بازار اینترنتی (marketplace) اقدام به خرید و انبار کردن حجم زیادی از کالا نمی کند بلکه با ایجاد بستری مناسب برای تامین کنندگان و وارد کنندگان امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم می آورد. در این مسیر کنترل و نظارت بر تامین کنندگان امری بسیار دشوار بوده و نیازمند سیسم نظارتی قدرتمندی ست که بامیلو با ایجاد این سیستم نظارتی و کنترلی هر روز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی ست

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت بامیلو

مصاحبه کارشناس منابع انسانی

اول از همه اینکه خودشون زنگ زدند و برای مصاحبه دعوت کردند. اولین سوالی که پرسیده شد این بود که فکر می کردی فضای کاری بامیلو این شکلی باشه (فضای کاری باز) و براشون خیلی مهم بود که درک کنی چه فضای خلاقانه ای دارند (غافل از اینکه صرف چند تا مبل راحتی گذاشتن، دلیل بر فضای کاری شاد و خوشحال نمیشه). بیشتر سوالات به این صورت بود: کجاها تو کار از خودت خلاقیت نشون دادی؟ شرایط کاری سختی رو بگو که برات چالش داشته؟ اگه با مدیریت سر مساله ای اختلاف داشتی چجوری حل کردی و از این قبیل، کلا تو کل مصاحبه میخواستند اطلاعات خودشون رو به فرد متقاضی بکشونند و این اصلا حس خوبی نمیداد.
نکته جالب اینجا بود که پرسیدند انگلیسیت چه جوریه و اگه ادامه مصاحبه انگلیسی باشه اوکی هستی یا نه و من گفتم آره ولی خود مصاحبه کننده سوالات رو فارسی می پرسید و می گفت انگلیسی جواب بده که این خودش نشون میداد که فردی که اونجا مدیر منابع انسانیه تسلط نداره رو مصاحبه انگلیسی و انتظار داره کارشناسش مسلط باشه رو این زبان!

کامل نشون بده ...


در ضمن می گفتند که فشار کاری اینجا خیلی زیاده و مشکلی با اضافه کاری زیاد داری یا نه و مفتخر بودند به اینکه اینجا مثلا ساعت کاری اگه تا 6 هست ما تا 8 و 9 میمونیم که به نظر من مشکل اول اینجا بود که به تعادل کار و زندگی اهمیت نمیدادن و مشکل اصلی اینکه به این قضیه مفتخر بودند!!!!!
در آخر هم نه اطلاع دادند که زنگ می زنند و نه از طریق ایمیل گفتند که ریجکت شدی.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

بهشون نشون بده که خیلی حرفه ای و با اطلاعات کامل هستند

مهارت‌هایی که می‌خواستند

بیشتر مهارت های ارتباطی و اکثر سوالات هم در این راستا بود (حداقل برای این پوزیشن شغلی)

 

حقوق پیشنهادی من

صحبت نشد

حقوق پیشنهادی آن‌ها

صحبت نشد

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد 

سابقه کار کمی مهم بود

هنوز جواب ندادن

مهر ۹۷

مصاحبه کارشناس امور مشتریان

مرحله ی اول ازمون هوش گرفتن تو یه فضای کاملا اروم تنهام گذاشتن تا بتونم راحت به ازمونم برسم.
توی مرحله ی دوم و سوم خیلی سوالای زیاد و جالبی رو پرسیدن گه واقعا میشه گفت اون مصاحبه تک بود و همچین مصاحبه ای دیگه ندیدم. 
سوالای مرحله دوم از خودم بود از انگیزه هام اهدافم نو آوری هام دیدگاهم به شرکت و.... در نهایتا ازمون تایپ و استراحت 
برای راند سوم هم روی مهارت کلامیم تمرکز کردن و یه واژه دادن و سیستم در اختیارم گذاشتن و ازم خواستن راجبش حرف بزنم و در نقش یه مشتری هم باهم صحبت داشتیم

 

مهارت‌هایی که می‌خواستند

سرعت تایپ و فن بیان

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

سرويس رفت و آمد
بیمه تکمیلی

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست دوستان و آشنایان

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه‌کننده خیلی خوب بود

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

مصاحبه ۳ مرحله داشت

کل فرآيند دو هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت بامیلو

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت ایده نوین تجارت روماک 

مدیرعامل: پشتون پورپزشک

شماره تماس: 41687000 (۰۲۱)

آدرس: تهران، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، خیابان عاطفی غربی، کوچه مهرداد، پلاک ۱، طبقه ۱