شرکت نرم‌افزاری برسا نوین‌ رای

www.barsasoft.com

درباره برسا نوین‌ رای

شرکت نرم‌افزاری برسا نوین‌ رای با مشارکت جمعی از دانش‌آموختگان و نخبگان علمی کشور در رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، از دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، علم و صنعت و دانشگاه آزاد در سال ۱۳۸۴ تشکیل شده و فعالیت خود را با تکیه بر روش‌های نوین توسعه نرم‌افزار، بر ایجاد و توسعه راهکارهای نرم‌افزاری اتوماسیون در حوزه سازمان، متمرکز نموده است. از سال ۱۳۸۵ شرکت برسا نوین‌ رای به ثبت رسیده و با همت عالی، راه خویش را بسوی کمال مطلوب می‌پیماید. شرکت برسا نوین‌ رای مأموریت خویش را، مشارکت و تلاش برای ارتقای کیفیت زندگی انسانها از راه موثرتر نمودن فعالیت‌ها با بکارگیری تخصصی فناوری‌اطلاعات می‌داند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان شیراز جنوبی، خیابان آقاعلیخانی، نبش بهار، پلاک ۵، واحد ۲

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت برسا نوین‌ رای کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس نرم افزار | مهر ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

دو مرحله مصاحبه در دو روز مختلف انجام شد.

در مرحله اول مصاحبه فنی چند سوال فنی بصورت کتبی پرسیده شد و سپس سه نفر در مورد سوابق کاری سوالات ساده و کلیشه ای پرسیدند.

در مرحله دوم یک صحبت یکساعته در مورد پروژه شرکت و تجربیات مرتبط من در این زمینه صحبت کردیم.

متاسفانه علیرغم پاس کردن مصاحبه فنی یا همان مصاحبه اول و داشتن سالها تجربه کاری درست در زمینه پروژه شرکت بنده را با عنوان نداشتن دانش فنی مرتبط رد کردند! درحالیکه کاملا مشخص بود مشکل حقوق است

حقوق پیشنهادی من: ۱۰ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA