شرکت بیمیتو

www.bimito.com

درباره بیمیتو

بیمیتو یک Aggregator بیمه است؛ یعنی مشتریان می‌توانند از طریق اپلیکیشن بیمیتو یا وب‌سایت آن، قیمت، ویژگی‌ها و خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را با هم مقایسه کنند؛ بیمه مناسب خود را آنلاین خریداری کنند و رایگان تحویل بگیرند. در ابتدای کار، بیمیتو پاسخگوی نیازهای مشتریان در تهران و تبریز بوده است اما در حال حاضر، بیمیتو به مشتریان خود در مراکز استان سراسر کشور خدمات ارائه می‌کند. بیمیتو، از ابتدای کار موفق به جذب یک سرمایه‌گذار فرشته (Angel Investor) شده است و همین موضوع، نقطه قوت مهمی برای آن به شمار می‌آید. شرکت بیمیتو متشکل از دپارتمان‌های فنی و برنامه‌نویسی، مارکتینگ، امور قراردادها و اجرایی است که از طریق دفترهای تبریز، تهران و مشهد هماهنگی‌ها و همکاری‌های لازم را انجام می‌دهند.

مدیر عامل: حامد ولی پور

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سید خندان، خیابان شهید مجتبایی، بن بست دیانا، کوچه کمند، پلاک ١٠، طبقه ٢

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت بیمیتو کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مسئول دفتر | بهار ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

بهترین قسمتش این بود که مثه بقیه جاها قبل مصاحبه یه فرم چند صفحه‌ای چرت برای پر کردن بهم ندادن. از پر کردن فرمی که اطلاعاتش توی رزومه‌ام هست بدم‌میاد. محیط شیک و دوستانه‌ای داشت. یه خانوم و آقای جوان با من مصاحبه کردن که برخوردشون خیلی خوب بود. مخصوصا لبخند و برخورد اون آقا (اگه اشتباه نکنم آقای محمدحسینی) استرس من رو از بین برد و‌ حس خوبی رو جایگزینش کرد. در کل ازشون ممنونم.
انتقادی که بهشون وارده اینه که قرار بود برای مصاحبه دوم به من اطلاع بدن که ندادن و این برای کسی که جویای کار هست اصلا خوب نیست. من از همه کارفرماهای عزیزی که احتمالا دارن این متن رو میخونن خواهش می‌کنم در صورت نپذیرفتن کسی که بهتون احترام گذاشته و برای مصاحبه حاضر شده جتما از طریق ایمیل بهشون اطلاع بدید که فلانی رد شدی. با همین رفتارای اجتماعی درست میشه کشور بهتری داشت

هنوز جواب ندادن

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA