شرکت بونس

www.bonusco.ir

درباره بونس

بونس توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های شریف ، تهران و… تاسیس گردیده است و به منظور پایه گذاری نسل آینده خرید و فروش مبتنی بر وفادارسازی مشتریان فعالیت می کند. در بونس، بستری برای صاحبان و مدیران کسب و کارها فراهم شده تا تجربه ای منحصر به فرد در ذهن مشتریان خود ایجاد کنند. سیستم وفاداری مشتریان، ارائه راهکارهای مارکتینگی، مشاوره کسب و کار، تحلیل رفتار مشتریان و ارتباط هوشمند و هدفمند با آنان، بخشی از خدماتی است که بونس به پذیرندگان در اصناف گوناگون ارائه می دهد.

مدیر عامل: محمد فرخ نژاد

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: خیابان شهید مطهری، میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، پلاک ۳، واحد ۴

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت بونس کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس تولید محتوا | اردیبهشت ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه ی من دو مرحله بود. در هر دو مرحله کارشناس منابع انسانی و یکی از کوفاندر ها باهام صحبت کردن.
مرحله اول خودم رو معرفی کردم و از کارهایی که قبلا کردم و توانایی هام گفتم. این که چه چیزهایی تو محیط کار برام اهمیت داره. از چه چیزهایی میتونم بگذرم و چه مسائلی خطوط قرمزم هست.
یک تست درباره محتوا ازم گرفتن. به این شکل که یک برگه دادن بهم و توش چهار تا سوال بود و یک رب زمان داشتم. سوال ها رو جواب دادم و بعد از بررسی، بهم گفتن که ما در نظر داشتیم برای چند ماه آینده متخصص دیجیتال مارکتینگ جذب کنیم و با توجه به سوابق کاریتون و فعالیت هایی که داشتید، ترجیح میدیم برای دیجیتال مارکتینگ شمارو جذب کنیم.
اعتماد به نفس داشته باشه و خود واقعیش رو نشون بده. همین 🙂
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
اینکه تایپت شبیه به خودشون باشه. خیلی از نظر شخصیتی، تفاوت نداشته باشی. چون بونس یه تیمی هست که واقعا از افراد شاد و جوون و به شدت پر انرژی تشکیل شده که همه ی اعضا کنار هم برای یک هدف مشترک تلاش می کنن و همه با هم خوبن. به معنی واقعی همه هوای همدیگرو دارن 🙂

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اینکه به خوبی با اعضای تیم های مختلف بونس ارتباط برقرار کنم و بتونم خوب مسائل رو مدیریت و پیگیری کنم. بیشتر از هرچیزی حس مسئولیت پذیری براشون اهمیت داره. بخصوص برای پوزشن شغلی من این خیلی اهمیت داشت براشون که زود با تیم ها اوکی شم.

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک ماه)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA