شرکت کافه بازار | Cafe bazaar

کافه بازار

درباره شرکت کافه بازار

کافه‌ بازار پراستفاده‌ترین مارکت برنامه‌های اندرویدی در ایران است. هدف کافه‌ بازار ایجاد کانال توزیع مناسب برای برنامه‌های تولیدشده در ایران می‌باشد. همه افراد شرکت با عشق و انگیزه فراوان کار می‌کنند. اینجاعلاوه بر اینکه بسیاری از کارها به صورت تیمی انجام می‌شود، هر فردی می‌تواند به طور مستقل هم وظایفش را پیش ببرد. درباره بنیانگذار کافه بازار ، حسام آرمندهی ، بیشتر بخوانید.

کافه ­بازار یک خانواده استاگر روزی به کافه‌ بازار بیایید، اولین چیزی که می‌بینید روابط و فضای کاری دوستانه ماست. ما برای رسیدن به اهداف بزرگمان، مثل یک خانواده همدل هستیم.

کامل نشون بده ...

اعتمادکافه‌ بازار به تک‌تک اعضایش اعتماد می‌کند، نتیجه این‌که چیزی شبیه ساعت کاری وجود ندارد. کافه بازاری‌ها مسئولیت‌های بزرگ قبول می‌کنند و برای انجام آن به یکدیگر اعتماد دارند.

عدالتدر کافه‌ بازار، فرقی نمی‌کند در چه موقعیت شغلی یا با چه جنسیتی باشیم، همه ما به عدالت و برابری پایبندیم و به حقوق هم احترام می‌گذاریم.

تجربه، یادگیری، رشدما در کافه‌ بازار آدم‌ها را انتخاب می‌کنیم، نه تخصص‌ها را. چراکه اعتقاد داریم می‌توانیم یاد بگیریم و از دل همین یادگیری رشد کنیم.

هیچ مرزی وجود نداردما برای بزرگ فکر کردن هیچ مرزی نمی‌شناسیم. محیط کاری متفاوت ما کمک می‌کند تا خلاقانه‌تر فکر کرده و فرصت تجربه‌های جدید و بزرگتری داشته‌باشیم.

سلامتی برای همهسلامتی برای ما اهمیت زیادی دارد. ما برنامه‌های ورزشی و میان وعده‌های سالم داریم و سعی می‌کنیم تجربه‌ی سالم‌تری از فضای کاری داشته باشیم.

محصولات کافه بازار

دیوار
اپلیکیشن دیوار با هدف رشد و توسعه راهکارهای آنلاین در خرید و فروش‌ مدتی پس از توسعه کافه بازار شکل گرفت و به دلیل تجربه کاربری ساده و آسان به سرعت در دل مردم جای باز کرد و به یکی از اپلیکیشن‌های محبوب تبدیل شد. 

بلد
شاید بتوان بلد را به عنوان یک برنامه مسیریابی و نقشه با اپلیکیشن‌هایی همچون ویز (Waze) و گوگل مپس (Google Maps) مقایسه کرد اما چیزی که مشخص است، آن است که این برنامه کاملا بومی‌سازی شده و در ایران و برای ایرانی‌ها کابرد دارد. هرچند که نمونه‌های بومی دیگری نیز برای مسیریابی و به عنوان نقشه در ایران توسعه داده شده‌اند اما مدیرعامل کافه بازار معتقد است که در حوزه نقشه و سرویس‌های مبتنی بر آن چه بخش‌های دولتی و چه خصوصی نتوانسته‌اند سرویس و زیرساخت قابل قبولی را ارایه بدهند، اما بلد در تلاش است تا بتواند یک زیرساخت مناسب ارائه دهد.

رسید
رسید بستری امن و رایگان را برای انتقال پول از طریق موبایل فراهم کرده است تا افراد به‌راحتی بتوانند از پول درون برنامه یا کارت‌های بانکی خود با استفاده از شماره موبایل برای دیگران انتقال وجه انجام دهند .
باوجود دستاوردهای مختلفی که این برنامه در عرصه پرداخت آنلاین در ایران همچون بهبود استفاده از درگاه‌های بانکی داشت به دلیل وضعیت نامشخص فعالیت‌های خدمات آنلاین بانکی در اسفندماه ۱۳۹۷ فعالیت این برنامه باوجود ۲۰۰ هزار نصب فعال متوقف اعلام شد.

عدد
عدد را می‌توان نماینده رسمی تبلیغات در اپلیکیشن‌های منتشر شده در کافه بازار معرفی کرد. این شبکه تبلیغاتی با ارائه خدمات تبلیغات موبایلی برای اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی به آن‌ها کمک می‌کند تا بیشتر و بهتر دیده شوند.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت کافه بازار

پاییز 98

مصاحبه برنامه نویس Back-end

تلفنی با بنده تماس گرفتن و یکسری سوالات فنی پرسیده شد

من اول دیدم مصاحبه تلفنی هست خوشحال شدم که احساس کردم شرکت حرفه ای هستن و این جنبه مثبت داره

بعد دیدم پشت تلفن دارن از من سوال الگوریتم می پرسن !!!

کلا اینکه به اسم و عنوان شرکت نگاه نکنید و خیلی رفتار مصاحبه گر بد بود و مغرور

نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه رنج سنی کارکنان این شرکت پایین هستش و یجور بچه بازیه اونجا

کار و محیط کاری بچه بازی بر نمیداره و بنظرم جای مناسبی نیست و شبیه مهد کودک می مونه

شاید حقوق بالا بدن یا پروژه های بزرگی داشته باشن ولی من جدا از رفتارشون بدم اومد و نحوه صحبت کردن یک آقا پسر با من که وقتی بیشتر سرچ کردم فهمیدم 10 سال حداقل از ایشون بزرگتر بودم

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

مدیران و همکاران کم سن و سال و جو مهد کودک و مغرور بازی

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خيلي بد بود

سابقه کار: خیلی مهم بود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

کل فرآیند يک ماه

 

تابستان 98

مصاحبه فرانت‌اند (front end)

من سه مرحله مصاحبه داشتم . تقریبا مطمینم که این همه مصاحبه و ... کاملا جنبه مانور داره . اول این که کم هزینه ترین تبلیغ برای خودشه . حساب کنید هرکسی که می ره برای مصاحبه و رد می شه ، برای خودش و همه اطرافیانش این تصور پیش میاد که چقد شرکت پیشرفته ایه که این همه آدمو رد می کنه ، و دوم این که جلوی رقیبا و شرکتای دیگه داره می گه من این افرادو ریجکت کردم ولی برا شما کار می کنن ، سوم این که به کارمندای خودش داره می گه جایگزین برات وجود داره و چهارم داره دیتا از نیرو های کار مختلف جمع می کنه.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

بازار با این همه آدمی که برا مصاحبه دعوت می کنه ، داره برا خودش تبلیغ می کنه . و معمولا تو مصاحبه ها سعی می کنه یه شرایطیو برا مصاحبه کننده به وجود بیاره که مصاحبه کننده خیلی دلش بخواد بره اونجا کار کنه ،مثلا دو نفر میان استقبال و بدرقه و ... . ولی گول این چیزارو نخورید ، اینا شگرد تبلیغاتیشونه .

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: رویداد و همايش

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

 

تابستان 98

مصاحبه کارشناس شرکت‌یار منابع انسانی (HRBP) در کافه بازار

تا به امروز بیش از ده مصاحبه‌ی شغلی رو به عنوان کاندیدا شرکت کردم و بخش زیادی از سابقه‌ی شغلیم رو هم کار جذب و استخدام انجام دادم، با اختلاف افتضاح‌ترین مصاحبه‌ای بود که در تمام دوران حرفه‌ایم دیده بودم.

- نگاه مغرورانه و از بالا به پایین

- عدم اشراف و آگاهی مصاحبه‌کننده نسبت به بازار شغلی و سایر شرکت‌ها

- چک کردن مداوم گوشی و قطع کردن صحبت توسط مصاحبه کننده

- سوالاتشون بیشتر از جنس کتابای درسی بود تا فضای شغلی و حرفه‌ای (مثلا: تعریف انگیزش کارکنان!)

- بعد از گذشت سه هفته هنوز هیچ پاسخی در رابطه با پذیرفته شدن یا نشدن اینجانب ارسال نشده

همیشه معتقدم شخصی که این طرف میز به عنوان مصاحبه‌گر می‌شینه ویترین برند کارفرمایی یک شرکت هست و متاسفانه این شرکت به غیر از حقوق بالا و میز بیلیارد و فضای فان، تقریبا عنصر دیگه‌ای برای پروموت کردن برند کارفرماییش نداره.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

تقریبا توصیه می‌کنم برای مصاحبه به این شرکت مراجعه نکنید و برای شخصیت خودتون ارزش قائل باشید.

حقوق پیشنهادی من

۶ میلیون تومان

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

سابقه کار: کمی مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآیند: سه هفته

تابستان 98

مصاحبه مهندس نرم افزار در کافه بازار

مصاحبه سه مرحله داشت، مرحله اول تلفنی که سوالای معمول منابع انسانی از اینکه هدفت چیه برای آینده، میخوای خارج بری، چرا بازار سوالای، معمول‌ای که همه جا میپرسن. بعد هم یه سوال نیمه الگوریتمی دادن که یه راه حل n^2 داشت و یه راه حل n^3 که توی اون زمان من راه حل دوم رو تونستم بنویسم که باید توی یه فایل google docs آنلاین مینوشتی بدون کمک از هیچ جا.

مصاحبه دوم بیشتر جنبه حل مسئله داشت که یک سوال بسیار مبهم به شما میدن و میخوان راه حل بدی. این مرحله هدفش اینه که قدرت تجزیه و تحلیل شما و نحوه برخوردتون با ناشناخته‌ها رو بسنجن. این مرحله هم حدود یک ساعت و نیم طول کشید که حضوری توی محیط شرکت بود.

مرحله سوم هم دوتا سوال دادن که یکیش پیاده سازی بود و یکیش مرتبط به طراحی سیستم که ابتدا سوال مطرح میشد و از شما میخواستن راه حل بدی که فرایند حل مسئله رو روی تخته مینوشتی و بعد از شما میخواستن که کد اون راه حل رو هم بنویسید. سوال دوم هم که طراحی یک سیستم ساده ولی با جزیات بالا بود و باز ازشما میخواستن راه حل بدید و کدش رو هم با هر فریم ورکی که راحت هستید بنویسید.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

با توجه به اینکه چقدر سابقه کار دارید مصاحبه فرق میکنه، از کسی که سابقه کار بالا داره (+۳ سال) انتظار میره که خیلی خوب باشه توی اون فیلدی که درخواست داده، در واقع باید خیلی خیلی خوب باشید و تمامی مفاهیم پایه‌ای کامپیوتر برای شما دیگه بدیهی شده باشه و طراحی یک سیستم و نوشتن کدش باید براتون مثل آب خوردن باشه. باید در نوشتن کد تسلط داشته باشید، صرفا به اونچه که توی شرکت انجام میدید بسنده نکنید چون سوال پیاده سازی ممکنه خیلی چالشی باشه و نتونید توی ۴۵ دقیقه حلش کنید و کدش رو هم بنویسید!

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: یک و نیم ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

مرداد 98

مصاحبه Administrative Assistant

مرحله اول که تلفنی بود و خیلی صمیمانه و دوستانه یه سری سوال پرسیدن چند روز بعد به مصاحبه حضوری دعوت شدم

راستش توی مصاحبه حضوری خیلی شوکه شدم همون مصاحبه کننده ای که تلفنی انقدر صمیمانه با من صحبت کرد بسیار بد اخلاق و اخمو صحبت میکرد، انگار دزد گرفته بود، حدس میزم قرار بود رقیبش بشم که اینطور واکنشی داشت؛ مصاحبه کننده دوم اما خوب بود.

تمام سوالها موقعیتی بود و اینکه انتظار داشتن همه آدمها رفتاری ثابت داشته باشن برام عجیب بود، سوالها پرسیده میشد منم جواب میدادم اما بعد دوباره جواب مورد نظرشونو تکرار میکردن و میپرسیدن اینکارو نمیکردی ینی؟؟؟؟

خیلی برام عجیب بود هرکس مدل رفتاری خاصی داره و مدل خاصی برای ارتباط برقرار کردن داره نمیشه تصور داشت همه از یه الگو پیروی کنن چون هیچ درست و غلطی وجود نداره و این مهمترین نقد من به کافه بازار بود.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سوالات رو خیلی دو پهلو و باز جواب بدین، یه جوری که راحت بتونین مطابق میلشون تغییرش بدین

مهارت‌هایی که می‌خواستند

نظم، دقت، کار تیمی

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

اینکه هرچی اونا میخوان تو بگی

 

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: اصلا مهم نبود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: یک هفته

مرداد 98

مصاحبه مهندس نرم‌افزار کافه‌بازار

مصاحبه اول که تلفنی بود خیلی عذاب آور بود و کلی استرس گرفتم و سوالات روتین همه مصاحبه‌ها رو در ابتدا پرسیدن و گفتن چی کار کردی و...

نصف زمان مصاحبه برای حل یک تمرین الگوریتمی بود که خب تو گوگل داک باز میشد و باید کد یا شبه کد میزدی و بیشتر الگوریتم مد نظر بود و هم زمان باید با گوشی روی اسپیکر، مصاحبه کننده کمک می‌کرد ولی خب خیلی نه

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

خیلی رو بحث‌های پایه برنامه‌نویسی و الگوریتمی کار کنید و قوی باشید و پیشنهادم اینه که حتما از سوالات ACM تمرین کرده باشید.

حقوق پیشنهادی من

5 میلیون تومان

حس بد از مصاحبه

مصاحبه سخت بود

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: دو هفته

مرداد 98

مصاحبه HR Business partner

مرحله اول مقداری از تجربیاتم و سوالات تحلیلی پرسیدند. بنظرم سوالات‌شون مبهم بود و جواب درست یا غلط نداشت اما ساختار داشت. برخورد مصاحبه کننده‌ها خوب و محترمانه بود. آخر مصاحبه سوالاتم رو که یادداشت کرده بودم پرسیدم و خوب و کامل توضیح دادند.

بعد از مصاحبه برای مصاحبه کننده ها thank you letter فرستادم، به فاصله یکی دو روز یه پاسخ خوب برام فرستادند.

یک هفته بعد از مصاحبه یه تسک استراتژی منابع انسانی برام فرستادن که یه هفته فرصت داشتم برای انجامش.

یک هفته بعد از اینکه تسک رو فرستادم برای مصاحبه دوم دعوت شدم که با مدیر منابع انسانی و یکی شخص دیگه از تیم منابع انسانی ست شد.

مدیر منابع انسانی مصاحبه‌ام رو نیومد و شخص دیگه ای بجاش اومد. این حس بی‌نظمی بهم داد.

نظرم رو راجع به تسک پرسیدند و یکی دو تا سوال از تسک ام پرسیدند. بقیه زمان مصاحبه به سوال کردن از تجربیاتم و دانش‌ام گذشت. اینبار سوالات واضح بود اما ساختار نداشت. 

یه جاهایی کلمات و جملات خاصی مدنظرشان بود و مدام سوال میکردند تا به اونها برسم. در نهایت تو دو سه مورد به پاسخ مدنظرشون نرسیدم و بعدا که با خودم فکر کردم متوجه منظورشون تو اون لحظه شدم. مصاحبه کننده ها لبخند به لب و خوشرو بودن اما حین این جنس سوالات حس منفی بازجویی شدن بهم دست داد.

بعد از مصاحبه دوم هم برای مصاحبه کننده ها thank you letter فرستادم بعد از دو سه هفته یه جواب معمولی بهم دادند.

بنظرم مصاحبه کننده های دوم اصلا در جریان مصاحبه اولم نبودن. من تو مصاحبه اول گفته بودم که تجربه زیادی ندارم با اینحال بخاطر کم تجربگی از مصاحبه دوم ریجکت شدم.
بنظرم برای پوزیشن های منابع انسانی بهتره سوالات موقعیتی بپرسن تا اینکه ATS و ERP چیه

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

بنظرم شرکت‌های بین المللی گزینه مناسب‌تری هستن. هم مصاحبه حرفه ای تری رو تجربه میکنی و هم اگه پذیرفته بشین محیط کار حرفه ای تری رو.

اگه هم اصرار دارید برای رفتن به کافه بازار خودتون رو برای مصاحبه کمتر حرفه‌ای آماده کنید و مواردی که توی یه مصاحبه حرفه‌ای می گید رو اینجا نگید.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

تحلیل، تجربه

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون بود

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: ­­­یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: خیلی مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآیند: دو ماه

تیر 98

مصاحبه توسعه دهنده اندروید

از طریق سایت رزومه خودم براشون ارسال کردن که دو روز بعد جواب دادن یه task ایی برام ایمیل کردن که یه فایل PDF بود شامل توضیحات پروژه و معیار هایی که برای بررسی پروژه در نظر گرفته بودن(تمیزی و خوانایی کد، استفاده از دیزاین پترن ها، نحوه پیاده سازی و معماری، استفاده درست از گیت، رابط کاربری و تجربه کاربری) که باید طی حداکثر ۷ روز انجام میشد.

پروژه را براشون فرستادم ۵ روز بعد تماس گرفتن و یه قرار مصاحبه برام ست کردن، تو مصاحبه اول دو تا از برنامه نویس های شرکت بودن که یکیشون خیلی حرفه ای بود و اون یکی سابقه کارش به نسبت خیلی کمتر بود، بر خورد هر دو نفر هم خیلی خوب بود. سوال هایی هم تو مصاحبه اول پرسیدن همه جور سوالی شامل میشد: الگوریتم و ساختمان داده، سوالات روتینی که تو همه مصاحبه های اندروید می پرسن مثل تفاوت RecyclerView با ListView اما خب به شدت تو سوالات ریز می شدن، سوالات زیادی حول مسائل پرفورمنسی و Memory Leak بودش، یکسری سوال هم راجع به طراحی ui پرسیدن، یه چند تا فرم با ماژیک کشیدن و گفتن توضیح بده اگه بخوای اینا رو دیزان کنی چجوری انجامش میدی، سوال های الگوریتمی ساده ایی داشتن و بیشتر نحوه فکر به نظرم براشون مهم بود، چند تا سوال دیتا استراکچر پرسیدن مثل اینکه HashMap چجوری کار میکنه و پیاده سازیش چطوریه.

تقریبا یک هفته بعد تماس گرفتن و قرار مصاحبه دوم رو ست کردن برام که تو مصاحبه دوم باید کد میزدم، ۴ تا تسک بهم دادن که تسک ها هم اینجوری بود: پیدا کردنMemory Leak و درست کردنش،پیاده سازی کش Offline-First ، طراحی واسط کاربری و فیکس کردن یه باگ

در کل سوالات مصاحبه های تکنیکال خیلی چیز عجیب و غریبی نبودن ولی بعضی سوالات خیلی مفهومی بود و هدف نوع تحلیل مسئله بود.قرار بود یک هفته بعد از مصاحبه دوم بهم خبر بدن، که ازشون خواهش کردم اگه ممکنه زودتر بهم خبر بدن چون با یک شرکت دیگه هم به توافق رسیده بدم و باید جواب اونا رو هم میدادم.فردای مصاحبه دوم تماس گرفتن و جلسه آفر رو برام ست کردن

نکته ایی که جالب و عجیب بود برام این بود که تو هیچ یک از مراحل مصاحبه نیروی HR وجود نداشت.تو جلسه آفر هم یک سری توضیحات کلی راجع به فرهنگ سازمانی کافه بازار، نحوه تعامل تیم هاشون، حقوق پیشنهادی شرکت و تسهیلاتی که میدن داده شد.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اصلا استرس نداشته باشید، موقع مصاحبه خودتون باشید و هر چیزی که بلدید رو بگید نه کمتر و نه بیشتر.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

راجع به سابقه کار باید بگم من سابقه کاری نداشتم و قبل از کافه بازار تنها یک دوره کارآموزی رفته بودم.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

تو کل مراحل مصاحبه به هیچ وجه راجع به این موارد سوالی پرسیده نشده و همه قشر آدمی تو کافه بازار هست.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، صبحانه، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

صحبتی نشد

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه متوسط بود

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: ­­­کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند: یک ماه

بهار 98

مصاحبه توسعه دهنده Front-end

مصاحبه اول بصورت تلفنی برگزار شد. من تمام سوالات رو جواب دادم و خود اون فرد مصاحبه کننده تایید کرد که خیلی خوب بود و سوالات رو درست جواب دادی و کاملا اعلام رضایت کرد. ولی نمیدونم چرا رد شدم و بدون حتی مطرح کردن حقوق درخواستی و بقیه مسایل اینجوری جواب دادن و تو ایمیل گفتن امکان همکاری نیست ...

من احساس می کنم مصاحبه کافه بازار بیشتر جنبه سرکاری داره و بیشتر می خوان ببینن نیرویی که دارن چقدر جایگزین براش وجود داره. البته یک حدس دیگه هم میزنم که سن و سال و دانشگاه محل تحصیل رو شاید مد نظر قرار بدن که این بدترین و آماتور ترین طرز فکر موجود هستش !!!

البته اینکارشون باعث شد من دیگه برای این شرکت رزومه ارسال نکنم و حتی اگر درخواست همکاری هم دادن به هیچ وجه با همچین مجموعه ای کار نکنم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سوالاتی که پرسید کاملا کلیدی و برداشت خاصی از جواب شما داشت و میفهمید شما در چه سطحی هستید !

سعی کنید ریزترین مسایل رو بلد باشید , حتی فرق بین عملگرهای منطقی و غیره

خیلی روی مصاحبه این شرکت حساب نکنید , کاملا تشریفاتی و جنبه مانور داره براشون

مهارت‌هایی که می‌خواستند

تسلط کامل به JavaScript

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: دو هفته

اردیبهشت 98

مصاحبه حسابدار

برای مرحله اول تماس گرفتن و یک روز هماهنگ شد در مرحله اول دو نفر از کارمندان مالی برای مصاحبه اومدن برخوردشون بسیار عالی بود سعی میکردن جو مصاحبه خیلی دوستانه باشه و بود توضیحاتم در مورد کارهایی که انجام دادم قبلا شنیدن و هرجا سوال پیش میومد میپرسیدن که توضیح میدادم راجع بهش حدود 45 دقیقه طول کشید مصاحبه اول که مصاحبه فنی بود

1 هفته بعد برای مصاحبه دوم که حالت روانشناسی بود هماهنگ کردن قرار بود مدیر مالی و یکی از کارمندان بیان که مدیر مالی نیومدن و یک نفر از HR اومد جو مصاحبه برام دلنشین نبود دائم سوالات گنگ و بی مفهوم میپرسید مسئول HR مثلا اگر اینجا حقوقش کمتر باشه حاضری بیای کار کنی که جواب منفی دادم من ولی ایشون خیلی تعجب کرد!

در کل دافعه بسیار زیادی داشت برام این مصاحبه و قبول نشدم که اگر میشدم احتمالا خودم تجدید نظر میکردم 

به نظرم روال مصاحبه ها بسیار غلط بود که 1 کارشناس با سابقه کم میخواست با من که دوبرابر سابقه داشتم مصاحبه کنه

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

دوست دارن فقط تعریف کنید ازشون

حقوق پیشنهادی 

در مصاحبه سوم مشخص میشد که مصاحبه دوم قبول نشدم

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون بود

نحوه درخواست: دوستان و آشنایان

دعوت به مصاحبه: ­­­بيشتر از يک ماه

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذبرفته نشدم

کل فرآیند: دو ماه

اردیبهشت 98

مصاحبه عمومی

در ابتدا بگم من یکبار برای کافه بازار درخواست فرستاده بودم. و تا انتهای فرآیند رفته بود. بنابراین شرکت شناخت قبلی از من داشت. من برای موقعیت عمومی اپلای کردم و شرکت با توجه به رزومه دعوت به مصاحبه برای منابع انسانی در نظر گرفته بود. البته اطلاعی از این موضوع تا زمان حضور نداشتم. و گفته شده بود که این مصاحبه عمومی هست.

با حضور در شرکت در زمان مقرر در سر وقت دو نفر به استقبالم آمدند. با یکی افراد فنی و یکی از منابع انسانی ها شرکت مصاحبه داشتم. منابع انسانی شرکت برای موقعیت HR Business Partner مصاحبه میکرد و فرد فنی برای موقعیت Technical Recruiter این جلسه کاملا مصاحبه فنی بود. و هر فرد موقعیت های که در شرکت اتفاق می افتد را سوال میپرسید. سوالات بیشتر تحلیل بودند و منتظر تحلیل و تجویز راهبری برای مساله داشتند. و اینکه من در شرایط اتفاق افتاد چه کاری انجام می دادم. به طور مثال مدیر یکی از تیم ها سراغ شما می ایند و فرد درون تیمش شاکی است چگونه رفتار میکنی؟ یا یک نفر را دوبار در مصاحبه رد کرده ای ولی الان به این نتیجه میرسی که دعوت مصاحبه اش کنی. چطور این کار را انجام میدهی؟

در انتهای مصاحبه از من خواسته شد که مبلغ درخواستی خود را اعلام کنم، و سپس از وضعیت شرکت توضیح دادند. و اعلام کردند. در کمیته مصاحبه وضعیت بررسی میشود تا ده روز کاری اعلام میکنند آیا واجد شرایط هستم یا نیاز به مصاحبه دیگری دارم یا رد خواهم شد.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

عموما در مصاحبه های کافه بازار مشخص است برای چه موقعیت شغلی در خواست می دهید بنابراین سعی کنید با آمادگی کامل در جلسه حضور داشته باشیم خیلی بروی خودتون مسلط باشید. از وضعیت شرکت اطلاع کامل داشته باشید.

حقوق پیشنهادی 

4 میلیون

حقوق پینشهادی شرکت

صحبتی نشد

مهارت‌هایی که انتظار داشتن

قدرت تحلیل، همکاری تیمی، قدرت یادگیری، مدیریت زمان

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان دورکاری
ساعت کاری منعطف
بیمه تکمیلی
امکان تحصیل در حین کار
صبحانه
تسهیلات ورزشی
دوره‌های آموزشی

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی بود

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: ­­­یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

هنوز جواب ندادن

کل فرآیند: سه هفته

اردیبهشت 98

مصاحبه مدیر محصول

مصاحبه اصلاً سخت نبود ولی واقعاً چرت بود. مهمترین نکته منفی این بود که برخلاف اصول حرفه ای، مصاحبه کننده برای یک پوزیشن سینیور، خودش یک آدم کاملاً جونیور و با اطلاعات پایین بود. به کمک لینکدین متوجه شدم، 21 ساله و دانشجوی سال 3 لیسانس برق قدرت شریف و با 8 ماه سابقه کار بود. برخی از سوالاتی که پرسید اشتباه بود و نشان از عدم اطلاع از برخی مسائل داشت. مثلاً گفت به نظرت مدل درآمدی شرکت فعلیت درسته یا میتونه چیز دیگه ای باشه؟ جهت اطمینان ازشون پرسیدم شما میدونین مدلشون چیه؟ گفت آره فلان مدل ولی اشتباه بود. در مصاحبه های استاندارد برای مدیر محصول توانایی تحلیل و تخمین پرسیده میشه و مبنا، رویکرد مصاحبه شونده در بدست آوردن جواب هست و چندان به عدد دقیق کاری ندارن. ولی تو مصاحبه طرف گفت از میزان دقیق فروش فلان سایت خبر داره، حالا تو اونو تخمین بزن. یا مثلاً یکی از مواردی که مهم هست اینه که مدیر محصول بر مبنای اطلاعات و بازار تصمیم بگیره و سلیقه ای رفتار نکنه. اما اینجا پرسیدن اگه تو مدیر فلان مجموعه بودی اپلیکیشن رو جدی میگرفتی یا سایت. جواب من این بود که براساس یه سری فاکتورها دو پلتفرم رو مقایسه و تصمیم میگرفتم، مثلاً میزان تکمیل تراکنش در دو پلتفرم، یا میزان زمان سپری شده و... ولی باز مصاحبه کننده اصرار داشت که نه یک جواب قطعی بگو یا سایت یا اپ....

عملاً بعد از جلسه حس مسخره شدن به من دست داد ایمیلی هم که برای رجکت دریافت کردن یه تمپلیت بود که برای همه ارسال میشه توش هیچ دلیلی هم ذکر نشده بود. یکی دیگه از دوستان هم چند روز بعد از من مصاحبه داشت که اونم با سوالات اشتباه رو برو شده بود و ایمیل دریافتیش همین تمپلیت بود.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

اگه دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه شریف هستین، حتی در بی ربط ترین رشته، شک نکید که با احتمال 99% استخدام خواهید شد در غیر این صورت به خودتون زحمت مصاحبه رو ندین. اگه هم برای مصاحبه رفتین انتظار مصاحبه استاندارد و اصولی رو نداشته باشین.

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه: ­­­یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: یک و نیم ماه

اردیبهشت 98

مصاحبه کارشناس سئو (دیوار)

من دو مرحله مصاحبه شدم. مرحله اول تلفنی بود که از قبل باهام کلندر شده بود. مصاحبه تلفنی خیلی خوب و روان بود و مصاحبه کننده خودشون رو کامل معرفی کردند و سوالات کامل و واضح مطرح میشد. سوالات تکنیکال بودند، بعنوان مثال برای seo on-page چه کارهایی میکنید؟ از چه ابزارهایی استفاده میکنید؟ یک سایت از صفر بخواد سئو شده بالا بیاد چیکار میکنید و سوالات مشابه این.

مرحله دوم مصاحبه حضوری بود که شروع جلسه تاخیر زیادی داشت و من در لابی منتظر موندم. وقتی جلسه شروع شد، دو نفر برای مصاحبه آمدند که بدون معرفی کامل شروع به مصاحبه کردند. مشکلی که با مصاحبشون داشتم این بود که مصاحبشون هدف خاصی رو دنبال نمیکرد و سوالات بصورت باز پرسیده میشید! و من نمیدونستم باید به چه شکل پاسخ بدم! مثلا اولین سوال با این شروع شد که: "در مصاحبه تلفنی گفته بودید از تگ کنونیکال استفاده میکنید!" و من در مصاحبه تلفنی کامل در هر بخش در صورت استفاده از این تگ بیان کردم که چرا استفاده میکنیم. اول اینکه سوالی که تلفنی پرسیده شده و جواب داده شده چرا باید در مصاحبه حضوری دوباره پرسیده بشه و دوم اینکه بعنوان مثال همین سوال موارد زیادی هست که اگر شما دقیقتر برام توضیح میدادید منظورتون از سوال چی بوده و در چه مواردی، خیلی راحتتر به شما پاسخ میدادم. سوالات مشابه این زیاد بود و مشخص بود مصاحبه کننده از سئو اطلاعات کافی نداشتند. مثلا پرسیده شد از اسنیپت‌ها استفاده میکنید؟ من پاسخ دادم آره مثلا ستاره‌ای‌های ریت و اگه محصول باشه قیمت یا اگه ایونت باشه تاریخ، بعد گفتند "ستاره؟ منظورم تگ آرتیکل هست!" و من براشون توضیح دادم آرتیکل داخل json-ld هست که اگه پیجمون مقاله باشه استفاده میکنیم و مثلا اگه محصول باشه از پروداکت استفاده میکنیم! ولی حسی که به من میداد این بود که متوجه نمیشه!!!

سوال دیگه ای که ازم پرسیده شد این بود که تعاملت با فنی به چه شکل هست؟ من پاسخ دادم که بستگی به ساختار سازمان داره! گفتند بدون در نظر گرفتن ساختار سازمان بگو! فکر کنم انتظار داشتند بهشون بگم تعاملم خیلی خوبه!!! اصلا متوجه سوالاشون نمیشدم! منم به ناچار با مثال زدن براشون توضیح دادم که تعاملم در دو شرکت قبلی که کار کردم به چه شکل بوده! 

در کل حس بدی از مصاحبه حضوری داشتم که بعد از اون جلسه برای خودم به این نتیجه رسیدم که نمیخوام اونجا برم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

از مصاحبه کننده بخواید که واضحتر سوالاتش رو بپرسه و بفهمید کانسرن‌هایی که دارند چی هست که اونها رو پاسخ بدید. من جلسه مصاحبه سرماخوردگی داشتم و حوصله زیاد نداشتم و هر سوالی میپرسیدند صرفا جواب میدادم

حقوق پیشنهادی آن‌ها

صحبتی نشد

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست: سایت شرکت

دعوت به مصاحبه: ­­­بیشتر از یک ماه

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: خیلی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: دو ماه

فروردین 98

مصاحبه برنامه نویس ارشد کافه‌بازار

دو روز بعد از ارسال رزومه باهام تماس گرفتن و گفتن که کل فرآیند ۳ مرحله داره. مرحله ی اول تماس تلفنی بود که ازم پرسیدن از خودم و کارهایی که تو شرکت انجام دادم بگم براشون. یخورده در مورد استک فنی که داشتیم پرسید و چند تا سوال رفتاری. تهش هم یک الگوریتم رو دادن که تو گوگل داک براشون پیاده کنم که الگوریتمش پیدا کردن نقطه ی زین اسبی در ماتریس بودش (نقطه ی زین اسبی نقطه ای هست که در سطر خودش ماکزیمم و در ستون خودش مینیمم هست.) که بهینه ترین الگوریتم برای حل این مساله O(N*N) هست. بعد از یک هفته باهام تماس گرفتن برای مصاحبه ی دوم که رفتم اونجا و سوالی که مطرح شد این بود که یکسری پیک موتوری در سطح شهر پخش شدن و یکسری هم رستوران داریم که مردم ازش غذا سفارش میدین. حالا بیا این موتور ها رو جوری به این رستوران ها اساین کن که مجموع زمانی که طول میکشه همه ی این موتوری ها غذا رو تحویل بدن min بشه.

خب این مساله رو نمیشه حل کردن چون از نوع NP هست و پیچیدگی زمانیش میشه !n که نهایت تا ۱۲ تا پیک موتوری رو می تونیم پوشش بدیم. راه حلش اینه که یکسری شرط بزاریم مثلا اگه فاصله ی موتور خیلی زیاد بود از رستوران اون موتور رو اساین نکنیم به رستوران. یه راه حل ساده هم اینه که random از اون فضای حالت !n مثلا صد هزار تا sample ور داریم و ببینیم کدومش بهتره. کلا مصاحبه ی دوم کافه بازار یه سوالی هست که جواب نداره و ازت میخوان با یکسری شرط هایی که میزاری فضای حالت رو کوچیک کنی که کامپیوتر بتونه او رو پردازش کنه.

به نظر خودم سطح فنی من از اون شخصی که باهاش مصاحبه میکردم خیلی بالاتر بود و از کافه بازار تعجب کردم که با این همه سرو صدایی که راه انداخته اینجوری باشه سبک مصاحبه اش.

بعد از یک هفته تماس گرفتن و گفتن که گزینه های بهتری داریم و شاید بتونیم در آینده با هم همکاری داشته باشیم.

و گفتن که ۶ ماه بعد می تونم دوباره اقدام کنم برای مصاحبه.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

کلا کافه بازار از بیخ و بن فقط سوالات الگوریتمی میپرسه.

کل فرآیند استخدامشون رو هم برداشتن از گوگل کپی کردن و از کتاب WORK RULES! رییس منابع انسانی گوگل اون رو نوشته.

جالبیش اینجاست که دیگه گوگل الان به این نتیجه رسیده که پرسیدن سوال ها الگوریتمی لزوما شایستگی فرد رو مشخص نمیکنه و این سوال ها banned شده، یعنی ممکنه شخص قادر نباشه که به سوال ها پاسخ بده اما برنامه نویس خیلی خوبی باشه و برعکس.

حالا دوستان عزیزی که تو کافه بازار هستن و این نوشته به چششون میخوره : گوگل الان دنبال آدم هایی هست که هوش بالایی دارن و قادر هستن یک تیم رو به خوبی رهبری کنن و در ضمن اخلاق مزخرف نداشته باشن که دیگران ازشون فراری باشن، حالا همه ی فرایندی که شما توی مصاحبه دارین تقریبا هیچ کدوم از اینها رو مشخص نمیکنه.

دوست عزیزی که میخوای بری مصاحبه حتما حتما سوالات الگوریتمی رو قبلش مرور داشته باش و در مورد پیچیدگی زمانی و پیچیدگی فضایی مساله ها مطالعه بکن و اگر اماده نرید عملا بی فایده است و وقت خودتون رو تلف کردین

مهارت‌هایی که می‌خواستند

حل مساله ، حل سوالات الگوریتمی.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

در این مورد چیز خاصی نگفتن

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان دورکاری، ساعت کاری منعطف، سرويس رفت و آمد، صبحانه، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

ده میلیون تومان

حس بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی سخت بود

نحوه درخواست: سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: یک ماه

اسفند 97

مصاحبه کارشناس جذب و استخدام

جلسه اول مصاحبه با دو نفر از کارشناسان جذب برگزار شد که رفتار خوب و محترمانه ای داشتن و سوالاتی که می پرسیدن از این جنس بود که یک چالش کاری رو تعریف می کردن و از من راهکار می خواستن. نکته دیگه هم اینکه از جواب هایی که می دادم سوال های جزئی تر می پرسیدن در کل خیلی نکته سنج بودن ولی فضا طوری نبود که حس بدی بگیری حتی من که اولش استرس داشتم بعدش کمتر شد.از خودشون و کاری که قراره بکنمو روند مصاحبه هم توضیح کاملی دادن. 

تو مرحله بعد (که بخاطر تعطیلات عید وقفه چند هفته ای افتاد) برام تسک فرستادن که کاملا از جنس کاری بود که براش اپلای کرده بودم. بیشتر جنبه تحلیل داشت و ۵ روز براش وقت داشتم.

بعد از این مرحله مصاحبه دیگه ای ست شد این مرحله با سوال از تسکم شروع شد و سوالات دیگه ای که تخصصی تر بودن ادامه پیدا کرد.در کل خیلی راحت بودن و هرجند سوالات به نظر من اونقدر آسون نبود و نظری راجع به اینکه دارم درست جلو میرم یا نه نداشتم،‌ ولی با مصاحبه کننده ها راحت بودم.

یک هفته بعد از مصاحبه دوم باهام تماس گرفتن و جلسه آفر ست شد.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سعی کنید حتما آماده برید مصاحبه و از فعالیت شرکت و پوزیشنی که براش اپلای کردین شناخت خوبی داشته باشید. در کل بدونید دارید کجا و برای چه کاری میرین. در لحظه جواب به سوال ها خیلی به درست و غلط بودنش فکر نکنید که باعث استرس بشه روی تحلیل و فکر کردن به اون مسئله تمرکز کنید.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، صبحانه، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

5.7

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه متوسط

نحوه درخواست: دوستان و آشنايان

دعوت به مصاحبه: ­­­کمتر از یک هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار: اصلا مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

اردیبهشت  98

مصاحبه مهندس نرم افزار

خیلی ساده بود. یک بار تلفنی زنگ زدن و گفتن چون تقاضا خیلی بالاست برای ما از این به بعد تلفنی مصاحبه میکنیم. تو این مرحله سوال های ساده ای پرسیدن که چرا میخواهید از محل قبلی جدا بشین و برنامتون چیه و از ایران میخواهید برید یا نه و ... بعد در این مرحله یک سوال برنامه نویسی پرسیدن. یک مثال ساده در حوزه ساختمان داده و طراحی الگوریتم بود که آنلاین در word می نوشتین. همین. بعدش زنگ زدن برای مصاحبه حضوری رفتم. باز همون سوال ها و حرف های مصاحبه تلفنی پرسیده شد. یک سوال طراحی الگوریتم ساده. بعد حدود یک ساعت بحث در مورد یک سناریو کاری بود که گفتن نظرتون چیه برای این مساله و چه راه هایی پیشنهاد میدین. با هم بحث کردیم سرش و راه هایی ارایه دادم. خیلی سخت نبود. در کل انتظار رفتار حرفه ای تر داشتم. مصاحبه کننده بیشتر از یک سال نبود که خودش در کافه بازار مشغول بود. در سطح هم بودیم . توانایی ارزیابی مناسبی نداشتن برای مصاحبه کردن. شرکت براش گویا خیلی مهم نبود روند جذب نیرو. در طول کل فرآیند مصاحبه اصلا و ابدا نیروی hr وجود نداشت برای ارزیابی شخصیتی که خیلی عجیب بود برام. شرکتی با این همه اعتبار و ادعا از این امر غافل بودن. مصاحبه کننده هم باید حداقل یک سطح مدیریتی و فنی بالاتر باشد از مصاحبه شونده تا حس تقابل براش ایجاد نشه و فکر نکنه کسی که داره باهاش مصاحبه میکنه از خودش بیشتر میدونه. واقعا دفعه ی اولی بود میدیدم شرکتی کسی رو میگذاره برای مصاحبه کردن که خیلی تجربه ی کمی داره و ارشد نیست.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

بیشتر طراحی الگوریتم و ساختمان داده براشون مهم بود تا برنامه نویسی. یک سری از این سوالات acm‌ یا مصاحبه شرکت ها رو ببینین و بخونین براتون مفید تره. یک طوری میخواهند نشون بدهند فرق دارند.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

حل مساله براشون مهم بود. یک مساله خیلی باز که برای خودشون همین الان تو شرکت و پروژه اشون مطرح هست رو بهتون میگن و نظر شما رو میپرسن.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

در این خصوص سوالی نپرسیدن و توجهی نداشتن. معمولا نیروی منابع انسانی در مصاحبه هست تا این موارد رو بررسی کنه. اصلا از منابع انسانی در فرایند مصاحبه حضور نداشت و این حرفه ای نبود.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، صبحانه، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی

 

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه: ­­­یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: یک هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

اسفند 97

مصاحبه مهندس نرم افزار

من یک مرحله مصاحبه تلفنی داشتم، تو اون در مورد سابقه کارم پرسیدن و این‌که چه تجربیاتی در زمینه‌ی برنامه‌نویسی داشتم. مرحله‌ی دوم آزمون آنلاین برنامه‌نویسی بود و تعدادی سوال که باز هم به صورت تلفنی بود. سوال خیلی ساده‌ای بود و من دم‌دستی‌ترین کد ممکن براش نوشتم (گفتن زمان اجرا مهم نیست.)

در کل من استرس زیادی داشتم و خیلی کمتر از چیزی که بودم ظاهر شدم. فکر می‌کردم قبول می‌شم ولی نشدم!

کافه‌ بازار خیلی شرکت خوب و استانداردی محسوب می‌شه، از بین شرکت‌هایی که من رفتم تنها شرکتی بوده که خیلی منظم و محترمانه مراحل ست کردن مصاحبه و اطلاع‌رسانی نتیجه مصاحبه رو انجام داده.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

قبلش روی مباحث کلی OOP مرور کلی داشته‌باشین.

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: سایت شرکت

دعوت به مصاحبه: ­­­2هفته تا 1ماه

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار: اصلا مهم نبود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند: یک و نیم ماه

مصاحبه مدیر دیجیتال مارکتینگ (دیوار)

در همان یک مرحله با توجه به پوزیشن باز، خود شخص مدیر مارکتینگ کافه بازار مصاحبه کرد.

با وجود آنکه پوزیشن باز، مدیر دیجیتال مارکتینگ بود و می‌بایست توانایی‌های فنی شخص بسیار بالا باشد، توجه زیادی به مهارت‌های فنی نشد و به جای آن به سمت توانایی‌‌های مارکتینگی به معنای سنتی آن شد. و در نهایت مصاحبه به سمت معرفی من برای کارشناس ساده در تیم فنی ختم شد.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

انتظار یک مصاحبه حرفه‌ای که در شرکت‌های بزرگ و خوب از شما می‌شود را در این شرکت نداشته باشید.

حقوق بالای برای پوزیشن‌ها در این شرکت پیشنهاد دهید.

از ارائه تمامی کارهایی که انجام داده‌اید خودداری نکنید.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

بیشتر مهارت‌های فنی در حوزه مارکتینگ

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

روحیه جوان که با فرهنگ جوان کافه‌ بازار هماهنگ باشه

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، امکان تحصیل در حین کار، صبحانه، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی

حس بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه: ­­­بعد از یک ماه

برخورد مصاحبه کننده خوب

سابقه کار: مهم بود

هنوز جوابمو ندادند

کل فرآيند: دو ماه

مصاحبه عمومی

در نمایشگاه کار، روی یک برگه در مورد خودمون نوشتیم و هفته بعدش ایمیل دادند که ما از نوشته‌تون خوش‌مون اومده و در سایت اپلای کنید. بعد از طریق سایت، لینکدینم رو فرستادم.

کمتر از یک هفته یک جلسه مصاحبه گذاشته شد که دو نفر از تیم استخدام حضور داشتند.

جلسه اول حدود یک ساعت طول کشید و خیلی خوب بود؛ هم من سوالاتم رو پرسیدم و هم آن‌ها.

سوال پرسیدن که چرا کافه بازار اومدی، کمی در مورد خودت بگو و بیشتر حول رزومه و تجربه‌ام پرسیدند، اینکه چرا کارآفرینی رو ادامه نمی‌دهم و می‌خواهم کارمند شوم. می‌خواهم اپلای کنم یا نه.برنامۀ آینده‌ام چیه؛ صحبتی هم دربارۀ بیزنس ‌های پلتفرمی داشتیم. بیشتر حالت شناختی داشت چون برای موقعیت عمومی درخواست داده بودم لازم بود تا بتونن تشخیص بدن کدام شغل مناسب است در نهایت برای موقعیت key account manager صحبت کردیم و قرار شد یک تکلیف برای ایمیل شود و انجام دهم. تکلیف سه سوال بود که فردای آن روز فرستاده شد و یک هفته مهلت داشت. سه موقعیت فرضی برای همان شغل به صورت سوال طرح شده بود.

پس از تحویل تکلیف کمتر از یک هفته مصاحبه دوم گذاشته شد و با مدیر بخش مربوط و یکی از اعضای منابع انسانی. در مورد رزومه و کارهایی که کرده بودم و همچنین حسم در مورد تکلیف پرسیده شد. توضیحاتی درباره موقعیت شغلی داده شد. جلسه حدود یک ساعت طول کشید.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

سعی کنه تو مصاحبه خودش باشه و راحت باشه. خوب خودش رو پرزنت کند.

هر سوالی داره بپرسه و قبلش حتماً هرجا میره مصاحبه در مورد صنعت اون شرکت اطلاعات داشته باشه.

لبخند فراموش نشود :‌)

مهارت‌هایی که می‌خواستند

زبان انگلیسی خوب، مهارت ارتباطی، مدیریت زمان

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

اشتیاق به یادگیری و تعهد سازمانی

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان دورکاری، ساعت کاری منعطف، امکان تحصیل در حین کار

حقوق پیشنهادی من

در این مورد صحبتی نکردیم

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسان

نحوه درخواست: نمایشگاه

دعوت به مصاحبه: کمتر از 1 هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار: کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند سه هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برگزارکننده رویداد

این مصاحبه در ادامۀ درخواست برای شغل دیگری بود که آن را رد شدم و چون هم علاقه و هم تجربه بیشتری در برگزاری رویداد داشتم برای این شغل درخواست دادم لذا مصاحبه اولم همان مصاحبه با تیم استخدام بود که عمومی بود:

جلسه اول حدود یک ساعت طول کشید و خیلی خوب بود؛ هم من سوالاتم رو پرسیدم و هم آن‌ها.
سوال پرسیدن که چرا کافه بازار اومدی، کمی در مورد خودت بگو و بیشتر حول رزومه و تجربه‌ام پرسیدند، اینکه چرا کارآفرینی رو ادامه نمی‌دهم و می‌خواهم کارمند شوم. می‌خواهم اپلای کنم یا نه.برنامۀ آینده‌ام چیه؛ صحبتی هم دربارۀ بیزنس ‌های پلتفرمی داشتیم.

جلسه بعدی هم حدوداً یک ساعت طول کشید و بیشتر صحبت‌ها درمورد تجربه‌های برگزاری رویداد من گذشت و سوالاتی که من از ابعاد رویداد، نحوه برگزاری در گذشته و روندهای متداول پرسیدم. همچنین اینکه نحوه ارتباط برگزار کننده یعنی من نوعی با سایز اعضای سازمان چگونه است و... همه رو تا حد خوبی
سوال جالبی که مطرح شد این بود که پرسیدن به نظرت چه قسمتی از کار سخته؟ یعنی کسی که می‌خواد ایونت برگزار کنه باید حواسش به چی باشه و چه قسمتی ممکنه کار رو کند کنه؟ به نظرم سوال هوشمندانه‌ای بود.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

برای این کار به طور خاص کسانی درخواست بدهند که اولاً تجربه خوبی دارند و دوم لبخند یادتون نره :‌)
داشتن علاقه هم که از واجباته

مهارت‌هایی که می‌خواستند

روابط عمومی خوب، داشتن دانش مدیریت تیمی، خلاقیت

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

براشون خیلی مهم بود که برای اینکار وقت به اندازه کافی بگذارم با توجه به محصل بودنم و خوب حرف بزنم و ارتباط بگیرم

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان دورکاری، ساعت کاری منعطف، امکان تحصیل در حین کاربعد از برگزاری رویداد اگر دو طرف رضایت داشتند می‌تونستم به کار دیگه‌ای در آنجا مشغول شوم

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه آسان

نحوه درخواست: سایت شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از 1 هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار: خیلی مهم بود

پذیرفته شدم اما رد کردم

کل فرآیند دو هفته

مصاحبه مهندس نرم افزار

مرحله اول: یک سری سوالات بیشتر نزدیک به نیروی انسانی و شفاهی از قبیل توضیح رزومه و مهارت ها و سابقه کار و چی شد اومدم بیرون از جای قبلی و اینجا رو انتخاب کردم و یه کم سوالات فنی و چالشی

مرحله دوم: ۲ ساعت برنامه نویسی و حل سوالات مختلف مربوط به حوزه وب و برنامه نویسی

مرحله سوم: پیشنهاد مالی و توضیح کاری و وظیفه ای

مهارت‌هایی که می‌خواستند

تسلط به مفاهیم شی گرایی و برنامه نویسی

آشنایی با تکنولوژی های وب مثلن پایتون جنگو - دیتابیس های sql , nosql

کار تیمی، درک محصولی و پشتیبانی محصولی برای محصولی با کاربر زیاد

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

انطباق با فرهنگ شرکت

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

ساعت کاری منعطف، بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، صبحانه، تسهیلات ورزشی، دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

۵ میلیون در ماه (تمام وقت)

حقوق پیشنهادی آن‌ها

۶ میلیون در ماه

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست: سایت شرکت

دعوت به مصاحبه: کمتر از 1 هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند يک ماه

مصاحبه برگزارکننده رویداد

من فقط یک مرحله برای مصاحبه اونجا رفتم.

اول از همه از من در مورد خودم پرسید و کارهایی که کردم، من براشون از خودم توضیح دادم.

بلافاصله بعد از این سوال چندتا سوال ساده و در حد اینکه از سر کار رو باز کنند پرسیدند و توی کمتر از ۱۰ دقیقه مصاحبه تمام شد.

بعدا که من یکی از مصاحبه کننده‌ها رو خارج از شرکت دیدم پرسیدم که چرا اینقدر مصاحبه من کوتاه بود؟

مشکلی من داشتم؟

ایشون گفتند که نفری بعدی که از من قرار بوده بیاد این شغل رو خیلی ساله انجام داده و اونا هم نیاز به یه فرد خیلی با تجربه دارند، بخاطر همین مصاحبه من اینقدر کوتاه بود.

حس بد از مصاحبه

مصاحبه  بسیار آسان

نحوه درخواست: سایت شرکت

دعوت به مصاحبه: تا 2 هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار: خیلی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند دو هفته

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

دی 97

مصاحبه مهندس نرم افزار

در کل خوب بود. خیلی مشکلی در جواب دادن نداشتم که بدونم بعدش توضیح میدن دلایلشون رو یا نه. بعضی سوالات خیلی مفهومی بود و به ظاهر حفظی میومد ولی هدف نوع تحلیل مساله بود نه حفظ بودن اون موارد. از چیزایی که میگفتم کار کردم معمولا سوال میشد. خیلی تند تند و پشت سر هم مصاحبه کننده‌ها سوال میکردن. یه مرحله عملی کد زدن داره که بعد از مصاحبه اوله. بسته به مصاحبه ممکنه تعداد این مصاحبه‌ها زیادتر هم بشه.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
مفاهیم پایه رو بدونه. چیزایی که بلده رو بگه نه زیادتر نه کمتر. اگر چیزی رو حرفه‌ای نیست جوری محکم نگه کامل بلدم که ازش سوال سختی بپرسن و نتونه جواب بده چون بی‌اعتمادی ایجاد میکنه همونقدری که بلدید رو بگید.
جز معدود شرکت‌های ایرانیه که تو مصاحبه‌ها سوال الگوریتمی میپرسن. بسته به پوزیشن ممکنه سوالای سخت‌تر یا آسون‌تری بپرسن و بهتره که بلد باشید.

مهارت‌هایی که می‌خواستند
سابقه کار، پیگیر بودن برای فهمیدن یه مساله نه فقط حل کردن و رد شدن ازش. یعنی شما یه چیزی رو میزنی کار میکنه کافی نیست باید بدونی چرا اونجوری کار میکنه. اون چیزایی رو که کار کردید رو بهتره خوب باهاشون کار کرده باشید به جای اینکه از هر چیزی یه گاز زده باشید. اینکه چقدر مطالعه میکنید و سعی میکنید خودتونو به روز کنید.

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود
نه اصن چیز خاصی نپرسیدن خود شرکت هم تیپ‌های مختلفی هستن.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن
ساعت کاری منعطف
بیمه تکمیلی
امکان تحصیل در حین کار
صبحانه
تسهیلات ورزشی
دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من
۵ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها
۶.۵ میلیون

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه  سخت

نحوه درخواست سایت شرکت

دعوت به مصاحبه  یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند یک ماه

دی 97

مصاحبه کارشناس جذب و استخدام

مصاحبه و فرآیند جذب سه مرحله داشت. مرحله اول با دو خانم که مسئول تیم جذب و استخدام غیرفنی کافه بازار بودن ابتدا که وارد شرکت شدم. با نگهبان صحبت کردم و گفتم برای مصاحبه اومدم ایشون هم بالا مسئول مصاحبه چک کردند و گفتند که منتظر بمانید. بعد یکی از مصاحبه کنندگان به استقبال من اومد و رفتیم که با هم صحبت کنیم. در مورد علایق ام، سابقه کاری دانش ام و... صحبت کردیم هم چنین در مورد جذب و استخدام سپس مصاحبه کننده چهارتا موقعیت شغلی رو که در تیم اچ آر وجود داش برای من توضیح داد و گفت که بهش فکر کنم بعد وسط جلسه همکار دیگه شون رسید و بسیار گرم و صمیمی برخورد کرد و عذرخواهی کرد برای دیر رسیدن و کیک و چای هم برامون آوردن. با نفر دوم در مورد کاری که تو حوزه منابع انسانی و سابقه تحصیلی - شغلی هم چنین نظر و دانش ام در همون حوزه در مورد کافه بازار پرسیده شد و بعد قرار شد برای جلسه دوم به هم اوکی بدیم و هماهنگ کنیم. اینقدر رفتارشون خوب و دوستانه و گفتگو خوب بود که تاخیر اولیه هیچ حس بدی در من ایجاد نکرد و حس خوبی داشتم.
جلسه دوم حدود سه هفته بعد برگزار شد. این دفعه با مدیر منابع انسانی شرکت و یکی از مارکتینگ منیجرهای شرکت مصاحبه داشتم. دوباره که منتظر بودم دو نفر به استقبالم اومدن و رفتیم توی یک اتاق نشتیم. مدیر اچ آر به طور کامل در جریان صحبت‌های جلسه قبل بود و این جلسه سوال‌های کارشناسی میکرد مثل اینکه نظرت در مورد این فرایند چیه؟ یا قبلا چه سیستمی رو طراحی کردی مراحل اش رو بگو یا اینکه فکر می کنی چه جوری بشه فرایند استخدام خوبه و... بعد پرسیدن که سوالی چیزی نداری و من ازشون سوال پرسیدم. با مارکتینگ منیجرهای کافه بازار هم یک نقش-بازی داشتیم که من قرار بود پوزیشنی که توی ذهن ایشون بود رو بفهمم و اعتبار سنجی کنم. در انتها هم گفتن که جلسه پیشنهاد حقوق و دستمزد جلسه بعدی هست که خبرت می‌دهیم. حدود یک هفته بعدش هم جلسه آفر برگزار شد و مسئول جذب استعدادهای شرکت اومد و توضیح داد.
در کل خیلی رفتارشون خوب و محترمانه بود و من احساس راحتی می کردم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
میخواهم بگم که اول از همه و مهم تر از همه (در همه مصاحبه هایی که میرید) صداقت و یگانگی هست اون چیزی که واقعا هستید رو بگید نه بزرگنمایی کنی و نه فروتنی. با اعتماد بو خوش برخورد باشید.
برای تمرین که بهتون میدن وقت بذارید کلا شایسته بودن خودتون رو نشون بدید که لازمه حتما قبلش برای مصاحبه اماده بشید از نظر فنی و غیرفنی

مهارت‌هایی که می‌خواستند
خوب تعامل کنی. مسئولیت پذیر و دلسوز باشی. اهل کار و پیشرفت باشی؛ فعال و روحیه 

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود
به نظرم براشون مهم بود که فرد کار رو دوست داشته باشه و از خودش بدونه و اهل این باشه که خودش کارهای خودش رو بعد یک مدت جلو ببره و پیشرفت کنه؛ ویژگی به اشتراک گذاشتن اطلاعات و مهارت های ارتباطی هم براشون مهم بود.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن
ساعت کاری منعطف
بیمه تکمیلی
امکان تحصیل در حین کار
صبحانه
تسهیلات ورزشی
دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من
بین ۴.۵ تا ۵ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها
۵.۸ میلیون

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه  متوسط

نحوه درخواست کارمندان شرکت

دعوت به مصاحبه  یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند دو ماه

فروردین ۹۶

مصاحبه مدیر محصول Product Manager

یک مرحله مصاحبه رفتم.
قبلش یکبار تلفنی ازم سوالات عمومی پرسیدن و هدفم از کار در کافه بازار و اینکه چرا تمایل دارم اونجا کار کنم.
جلسه حضوری:
بعد یک هفته از مکالمه تلفنی ، زنگ زدن و ساعت جلسه رو هماهنگ کردن و ایمیل هماهنگی رو زدن و مصاحبه کننده ها مشخص شدن.
فرد مصاحبه کننده کمی دیر اومد. قرار بود دونفر باشن که فقط یک نفرشون اومد.
رخورد مصاحبه کننده خوب بود و سعی داشت اگر استرسی توی جلسه هست کاهش بده که موفق هم بود.
سوال پیرامون کارهای فنی خودم بود.کدها،تجربیات، برخورد با مشتری .
سوال در مورد حله مسئله پرسیدن .
یه سری سوال در مورد نظرم در مورد برخی پیشنهادات که میخواستن اضافه کنند به بازار.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
بنظر خودم مصاحبه رو خوب دادم ولی بعدا فهمیدم که اینطور نبود.
اون چیزی که داخل توضیحات برای شغل ها میزارند رو ملاک قرار ندید،چون خارج از اون سوال میپرسن.(البته توی بخش پروداکت منیجر اینطور بود و بقیه بخش ها رو نمیدونم).
بعدا فهمیدم داشتن یک آشنا (که خودش اونجا کار کنه )و توصیه کردن شما از طرف اون فرد خیلی خیلی تاثیر میزاره.(تجربیات دیگران که پذیرفته شدن)
فهمیدم بچه های المپیاد و دانشگاه شریف رو با روند آسونتری میگیرن.

مهارت‌هایی که می‌خواستند
آشنایی با الگوریتم ها و سریع ترین راه حل ها (حل مسئله)
تسلط به کدنویسی
دید مارکتینگ 
کار با به نرم افزار های مدیریت پروژه
کار با ابزار همکاری تیمی

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود
عقیدتی یا شخصیتی سوالی نپرسیدن

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن
حرفی زده نشد

 

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه  آسون

نحوه درخواست سایت خود شرکت

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار خیلی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند يک و نيم ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

اسفند ۹۷

مصاحبه مهندس نرم‌افزار جونیور 

مرحله اول تماس تلفنی بود، کمی در مورد شرکت کافه بازار گپ زدیم، کمی در مورد من و سوابقم و چیزای مربوط به اون. یه سوال الگوریتمیک( تقریبا) پرسیدن که مثلا قطر اصلی و فرعی یه گراف رو بدست بیار و جمع کن. کمی سوالات تخصصی خود زبان برنامه نویسی مد نظرم و شیوه کار با دیتا استراکچر‌های مختلف در اون.
مرحله دوم، دوتا سوال پرسیدن یه الگوریتمیک مثل قبل که باید دیتا استراکچر‌ها رو بشناسی و بلد باشی چطوری توی دیتاشون بچرخی. و یه سوال که یه سناریو فرضی بود و میخوایت مهارت حل‌مسله شما رو بسنجه
مرحله اخرش هم کد زدن بودش که در یک روز دیگه انجام میشد در صورت پاس شدن در مرحله دوم.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
با شناخت درست به دیتااستراکچر‌ها و الگوریتم برید وگرنه وقتتون رو تلف کردید. تمام چیزی که می‌پرسن همونه

مهارت‌هایی که می‌خواستند
از لحاظ تخصصی زبان برنامه نویسی اهمیتی نداره و لازمه شما کل استک رو یاد بگیرید به هر صورت. تمرکز جدی‌ای روی حل‌مسئله و دیتااستراکچر میشه و اساسا سوالاتی که پرسیده میشه هم در همین حوزه هستن فقط.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن
ساعت کاری منعطف
بیمه تکمیلی
امکان تحصیل در حین کار

حقوق پیشنهادی من

۵ تومن

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

۵۷۰۰ تومن

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه  آسون

نحوه درخواست سایت خود شرکت

دعوت به مصاحبه -

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه ۳ مرحله داشت

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند دو هفته

دی ۹۶

مصاحبه مدیر شرکای تجاری

در ابتدا از طریق سایت شرکت برای مدیر شرکای تجاری در صنعت بازی درخواست کار دادم. و حدود دو هفته بعد برای مصاحبه حضوری دعوت شدم.
در مرحله اول، مصاحبه فنی و با مدیر شرکای تجاری شرکت بود. در ابتدا ازم خواستند تا در رابطه با تجربه هایی که داشتم صحبت کنم. و به طور دقیق چه وظایفی در کارهای قبلی خودم داشتم. در ادامه مصاحبه ازم خواستند مدل درآمدی شرکت را توضیح بدم. و اینکه به نظرم چگونه شرکت با شرکای تجاریش در ارتباط هست. و مهم ترین سوال از من این بود که چرا برای این شغل درخواست داده بودم. در انتهای جلسه مصاحبه کنندگان از مصاحبه راضی بودند. گفتند چند روز دیگه تکلیفی برات ارسال میشه و منتظر جواب من خواهند بود.

روز بعد کارشناس منابع انسانی شرکت ایمیل حاوی تکلیف ارسال کرد و ازم خواستند ظرف مدت یک هفته به پاسخ تکالیف را ارسال کنم. دو موقعیت فرضی در ارتباط با شرکای تجاری سوال شده بود و از من خواسته بودند. در جواب این سوالات دو پروپوزال آماده کنم.

پس از تحویل تکلیف حدود دوهفته مصاحبه گذشت و خبری نداشتم. پس از پیگیری از کارشناس منابع انسانی اطلاع پیدا کردم که تکالیف ارسالی مطابق نظر مدیر شرکای تجاری شرکت نبوده است.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
به نظرم سابقه کار برای کافه بازار برای اکثر موقعیت شغلی مهم است. در جلسات مصاحبه از شما موقعیت های که در اون شغل اتفاق می افتد را سوال میکنند. و دنبال راه حلی از جانب شما هستند.

در رابطه با صنعت کاری کافه بازار اطلاعات لازم را جمع آوری کن.

مهارت‌هایی که می‌خواستند
مهارت ارتباطی، مدیریت زمان، قدرت تحلیل مساله

چه ویژگی‌هایی مهم بود؟

اشتیاق به یادگیری، تعهد سازمانی

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن
ساعت کاری منعطف
امکان تحصیل در حین کار
صبحانه
تسهیلات ورزشی
دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من

صحبتی نشد.

حقوق پیشنهادی آن‌‌ها

صحبتی نشد.

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه  آسون

نحوه درخواست سایت خود شرکت

دعوت به مصاحبه یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مصاحبه ۲ مرحله داشت

سابقه کار  مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند يک ماه

نظرات شما در خصوص شرکت کافه بازار

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

آوای همراه هوشمند هزاردستان

مدیرعامل کافه بازار : امین امیرشریفی

شماره تلفن کافه بازار : ۴۱۲۵۳۰۰۰ (۰۲۱)

آدرس کافه بازار : سعادت آباد. ضلع جنوب شرقی میدان فرهنگ. پیوند ۲. پلاک ۸