شرکت کافه لید

www.cafelead.agency

درباره کافه لید

کافه‌لید (تمامیت راهکار نوین آراد) یک آژانس بازاریابی داده محور و مبتنی بر نتیجه می‌باشد که تمرکز مهم آن بر روی بهینه‌سازی است. کافه‌لید متشکل از ۴ تیم قدرتمند طراحی و توسعه، تجربه کاربری، گوگل ادز و تولید محتوا است، قول ما تحول کمپین های بازاریابی در حوزه دیجیتال و تعهد ما، راهبری دغدغه کل کسب و کارهاست.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت کافه لید می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: تهران، میدان شیخ بهایی، برج صدف، طبقه ۱۴ واحد ۱۴۱

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت کافه لید کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه ui-ux | مهر ۹۹

کارآموزی | تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

تجربه ی کاملی از سو استفاده ی یک مجموعه از نیروهای مشتاق بازار کار:
– در تاریخ ۲۱ مهر برای موقعیت کارآموزی ux/ui از طریق جاب اینجا رزومه فرستادم و ۲۷ مهر تایید برای مصاحبه شدم برام یک فرم در واتس اپ فرستادند که هم حاوی مشخصات فردی بیشتری بود هم سوالات کمی تخصصی تر راجب این رشته.
– هفته ی بعد خبر دادند فرم اولیه م تایید شده.
– دو هفته ی بعد گفتند معارفه آنلاین میذاریم.چون تعداد متقاضی خیلی زیاد بوده.
– معارفه ی آنلاین با حضور حدودا بیست نفر معرفی شدیم و توضیحاتی داده شد راجع به شرح وظایف و سوالاتی پرسیده شد.
– باز هم قرار شد به خاطر اینکه متقاضی هنوز زیاد هست و نمیشه انتخاب کرد آزمون کتبی ۴۵ دقیقه ای بدیم. آزمون کاملا تخصصی و نظری و عملی بود.
– هفته ی بعد خبر دادند در آزمون قبول شدم ولی باید باز مصاحبه بشم!
– با یک خانم که فکر می کنم مدیر یا از منابع انسانی بودند و دیزاینر مجموعه باز مصاحبه داشتیم. سوالات طراحی، شخصیتی، شخصی، تخصصی و… و… و… پرسیده شد.
– چند روز بعد یعنی ۹ آذر!، گفتند بین ۱۷۰ نفر ۳ نفر کارآموز میخواستند و من قبول شدم و قرار هست خبر بدهند که شروع به کار کی هست.من منتظر روز بودم که گفتند راستی شما لپ تاپ داری ؟ من پاسخ دادم به دلیل کاربری کمتر لپ تاپ در طراحی، سیستم خوبی دارم و تبلت.یک ساعت بعد گفتند این موقعیت شغلی فقط با داشتن لپ تاپ شخصی خودتون امکان پذیره! از وقتی که برای کارآموزی گذاشتید متشکریم. با یک گل سرخ.
من همون موقع هم اعتراض کردم این شرکت که ۴ برابر ماکروسافت و گوگل مصاحبه گذاشته برای یک موقعیت کارآموز، این چه طرز پذیرش هست؟ وظیفه ی کارفرما بیمه و حقوق خیلی کم و وسایل کار هست و دوتای اول که قطعا نیست ولی نبود سومی واقعا یک مجموعه رو بی معنی می کنه.
تنها جواب شون هم این بود به بقیه گفته شده بود و به اشتباه فقط به شما نگفتیم. هرچند مطمین هستم جواب صادقانه ای نیست وگرنه باید فرض می بود که به من گفته شده و روز اول کار متوجه این خطا می شدیم.
این چیزی که این روزها شاهد هستیم سو استفاده تمام و کمال این استارت آپ ها و شرکت هایی هست که روش کار و اسکرام و ده تا چیز رو خوب بلد هستند کپی کنند ولی الفبای اخلاق کار و حقوق نیرو هارو به نفع نادید می گیرن.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

تقریبا از همه مهارت های مورد نیاز این رشته سوال شد.

کارآموزی با حقوق بود؟ بله

پذیرفته شدم و خودم رد کردم (کل فرآیند: دو ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA