شرکت کارپینو

www.carpino.ir

درباره کارپینو

کارپینو با وجود تیمی توانمند و متخصص در حوزه‌های حمل و نقل شهری و عمومی، با بهره‌مندی از اپلیکیشن‌های موبایل در جهت تأکید بر نوآوری، اعتماد و نگاه انسان‌محور، به دنبال ارائه خدمات با کیفیتی فراتر از انتظار مشتریان، ایجاد حس امنیت و لذت در سفرهای درون‌شهری است. همچنین کارپینو به امید ارتقاء جایگاه شغلیِ رانندگانِ تاکسی‌، بالا بردن سطح اجتماعی آنها و نیز بهینه‌سازی پتانسیل‌های قدیمی به دنبال افقی سبزتر و شهری منظم‌تر است. سامانه هوشمند کارپینو، بهترین راه برای رسیدن به هر مقصدی است که مد نظر شماست. شما به راحتی می توانید با انتخاب مبدا و مقصد، درخواست سفر کنید و با نزدیک‌ترین تاکسی به سوی مقصدتان راهی شوید. با راننده‌های مجرب و متعهد کارپینو که دارای مجوزهای سازمان تاکسیرانی تهران هستند، می‌توانید سفری امن و آرام را برای خود و خانوادهٔ‌تان رقم بزنید. همچنین می توانید در طول سفر، مسیر حرکت تاکسی را به صورت زنده ملاحظه فرمایید.

مدیر عامل: احسان جهانی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان آزادی، نرسیده به میدان انقلاب، ابتدای خیابان بهزاد ( جنب سازمان تاکسیرانی )، طبقه ۸ پارکینگ کاوه

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت کارپینو کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه توسعه دهنده اندروید | اردیبهشت ۹۸

مصاحبه خیلی سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مرحله اول محاسبه فنی هست که تعداد بسیار زیادی سوال رو چند تفر از نیروهای فنی شرکت از شما می‌پرسند. سوالات از سطح مبتدی تا پیشرفته طراحی شده و برخی بر اساس مشکلاتی هست که نیروهای شرکت به آن ها برخورد کردن و مجبور به جستجو بوده‌اند‌. از تمام مواردی که در اگهی استخدام امده سوال خواهد شد و باید کاملا مسلط باشید. از مباحث درسی دوره لیسانس و فوق لیسانس نیز سوال میشه. مباحثی مثل مولتی تردینگ و RxJava و الگوهای طراحی براشون بسیار مهم هست.
حقوق خیلی بالا ننویسید.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

به تمام موارد ذکر شده در اکهی استخدام مسلط باشید

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: سه هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA