شرکت چطور

www.chetor.com

درباره چطور

رسانه آموزشی و آنلاین «چطور» متعلق به شرکت تجارت الکترونیک توژال به دلیل نیاز شدیدی که جامعه در زمینهٔ رشد و توسعهٔ فردی حس می‌کرد و همچنین به دلیل ضرورت آشنایی با مفاهیم مربوط به کسب‌وکار و موفقیت، بر آن شد تا با بهره‌گیری از بهترین منابع خارجی و داخلی، کمیاب‌ترین و پرکاربردترین دانش روز دنیا را به مخاطبانش منتقل کند.

چطور می‌خواهد روزی مرجع آموزشی تمام ایرانیان در زمینهٔ رشد و توسعهٔ فردی، کسب‌وکار و موفقیت باشد و حرفه‌ای‌ترین مقالات روز دنیا را در اختیار مخاطبانش قرار بدهد. البته این حرفه‌ای بودن صرفا به معنای انتشار مقالات تخصصی نیست، بلکه مقالات عمومی و در عین حال کاربردی نیز با شیوه و نوشتاری کاملا حرفه‌ای در دسترس همگان قرار می‌گیرد تا هر فردی بتواند بسته به نیاز آموزشی خود از آن بهره بگیرد. رسانهٔ آموزشی آنلاین «چطور» قصد دارد همان نردبان «توانستن‌ها» باشد. چراغ ارزشمند دانش و تجربه‌ای که آگاهی و توانمندی را به رایگان به مخاطبانش هدیه می‌دهد. هدف چطور گردآوری گنجینه‌ای از مقالات ارزشمند و غنی‌سازی محتوای فاخر فارسی در دنیای وب است. چطور روایتی ساده‌ و جذاب برای آموزش پیچیده‌ترین مسائل روز دنیاست، که می‌خواهد در آموزش هر ایرانی سهمی داشته باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، مرزداران، نرسیده به اشرفی اصفهانی، خیابان ابوالفضل، خیابان بوستان هفتم غربی، بعد از میدان لاله، ساختمان کوروش، پلاک ۶، طبقه ۶، واحد ۲۲

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت چطور کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس وب | زمستان ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

یکی از اعضای تیم مدیریت با من تماس گرفت و جلسه مصاحبه را هماهنگ کرد.
روز مصاحبه همین شخص ابتدا سوالات hr ازم پرسید بعد تست gmat دادن بهم تا انجام بدم. بعد از ده الی بیست دقیقه یه آقایی برای مصاحبه فنی آمدند که ازم خواست که توضیح بدم چه کارایی کردم هنگامی که توضیح میدادم حس می کردم که متوجه صحبت های بنده نمی شوند بعد خودشان چند سوال بسیار سطحی از html پرسیدند (بعدا متوجه شدم ایشان توسعه دهنده وردپرس بودن) در انتها گفتند که تماس می گیریم.
نکته جالب این بود که عملا هیچ بروکراسی اداری دست و پا گیری نداشتند خیلی سریع فرایند را انجام دادند.

مدتی گذشت هیچ تماسی نگرفتند از روی کنجکاوی و از طریق دوستان پیگر شدم که پاسخ دادن از لحاظ فنی رد شدید! که بسیار تعجب آوره چون عملا هیچ سوال فنی خاصی پرسیده نشد.
اگر پیشرفت علمی و کاری برایتان مهم است برای مصاحبه اقدام نکنید اما اگر دنبال شرکتی هستید که بلند مدت و بدون مشکل فعالیت داشته باشید به نظرم گزینه ی خوبی باشه.
خیلی سطح تخصص برایشان مهم نیست فقط باید مطمعن بشوند به صورت بلند مدت باهاشون همکاری می کنید.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
با توجه به صحبت های مصاحبه کننده بیشتر به دنبال فردی بودند که مدت طولانی و در هر شرایطی باهاشون همکاری کنه.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

تقریبا در مورد هیچ مهارت خاصی سوال نشد.

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA