شرکت کروز

www.crouse.ir

درباره شرکت کروز

شرکت کروز از بدو پیدایش خود در سال ۱۳۶۱ تا حال حاضر که بیش از ۱۲۰۰۰ نفر پرسنل دارد، استراتژی مشخصی را به عنوان مبنای کار خود در نظر داشته است: تامین قطعات و سیستم های با کیفیت و مطمئن جهت بر آورده کردن نیازهای صنایع کشور، همگام با استفاده از فرصتهای موجود جهت نفوذ به بازارهای صادراتی خارجی.به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده قطعات خودرو کشور، این وظیفه ماست که کیفیت و قابلیتهای خودرو های تولید شده در ایران را بهبود دهیم.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، کیلومتر ۱۱ جاده مخصوص کرج، پلاک ۲۵۳

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت کروز کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس صنایع | مرداد ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

با من از شرکت کروز سایت ۳ تماس گرفته شد و قرار مصاحبه برای ساعت ۱۵:۳۰ هماهنگ کردند. تا ساعت ۱۷:۰۰ بنده در نگه بانی منتظر بودم تا کسی بیاد دنبالم و برای مصاحبه بریم. ابتدا یه سری سوالات کتبی فارسی و انگلیسی جواب دادیم و بعد اکسل. بعدش مدیر بخش به صورت جدا صحبت کردند. سوالاتی که پرسیدند مربوط به دوران لیسانس من بود و من بعضی از مطالب رو فراموش کرده بودم و ایشون بسیار تحقیر آمیز در مقابل سوالاتی که نمیدونستم برخورد میکردند. به علاوه که سوالات بسیار بسیار شخصی مثل شغل پدر و مادر و خواهر و برادر. دانشگاه هایی که درس خوندن. آیا متاهل هستند یا مجرد. کجا زندگی میکنن. کجا کار میکنند. من کجا زندگی میکنم. هم خونه ای من چه کسی هست. تحصیلاتش چیه و شغلش چیه!!!! برای بار دوم که زنگ زدند و زمان مصاحبه رو مشخص کردند، من سفر بودم و صرفا به خاطر مصاحبه برنامم رو کنسل کردم و زود برگشتم. وقتی رسیدم به کارخونه، حراست به بنده گفتن که کسی باهاشون راجع به مصاحبه هماهنگ نکرده و خانم و آقایی که باهاتون قرار گذاشتن اصلا امروز از صبح نیستن!!!!! توجه کنید که این بدترین نوع ممکن هست که با شما قرار بذارن و یادشون بره. انگار که سر کار گذاشته بودن منو. بعد از کلی تماس که حراست گرفتن به دلیل ناراحتی شدید من، یکی اومد دنبالم و منو برد واحد مربوطه. یه آقای جوانی از کارمندانشون با من مصاحبه کرد. ایشون اصلا اطلاعی از نحوه مصاحبه و هیچی نداشتند. و از من میپرسیدن که چی باید بپرسم ازت؟ آیا اینو قبلا جواب دادی؟‌آیا اونو قبلا جواب دادی ؟ و بسیار توهین آمیز با من رفتار کردند. یه شخص بسیار بی فرهنگ و بیشعور بودن. در حالی که از من سوال میپرسیدن، سرشون توی گوشی بود و داشتن با کسی چت میکردن و میخندیدن. و اصلا متوجه جوابای من نبودن و همش میگفتن دباره بگو. چی گفتی دباره بگو !!!! بعد از اینکه من برگشتم توقع داشتم کسی به خاطر این سو مدیریت و نظم با من تماس بگیره و حداقل عذرخواهی کنه. ولی هیچکسی با من تماس نگرفت که به خاطر قرار اشتباهی که برای مصاحبه با من گذاشتن عذرخواهی کنه. بماند که هرگز با من تماس نگرفتن که بگن راجع من چه نظری داشتن. با توجه به اینکه کروز بسیار کارخانه بزرگ و اسم و رسم داری هست ولی متاسفانه چیزی که من دیدم بسیار نظم افتضاح و بسیار انسانهای بیسواد و بیشخصیت بود. واقعا خوشحالم که اونجا کار نمیکنم و هرگز هم دباره برای این شرکت اپلای نخواهم کرد.

حقوق پیشنهادی من: ۵میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: صحبت نکردیم

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

۱+

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA