شرکت داده‌پرداز پویای شریف

www.dadehpardaz.com

درباره داده‌پرداز پویای شریف

داده پرداز پویای شریف یک شرکت ارائه دهنده راهکار های تخصصی تحت وب می باشدکه تا کنون خدمات پیچیده ای را به سهولت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. وجود تعداد بیشماری از پروژه های طراحی و برنامه نویسی وب در کارنامه ما نشان از توانمندی و تجربه در طراحی و برنامه نویسی سیستم های پیشرفته تحت وب با منطق­های تجاری پیچیده و حجم زیادی از داده ها و معاملات است. این کوله بار علم و تجربه که بر پایه همت استوار است ما را قادر ساخته تا شما را با راه حل های نرم افزاری قابل اعتماد و خلاقانه همراهی کنیم تا بتوانید پیچیده ترین و غیر قابل متصورترین ایده های کاری خود را به انجام برسانید.

مدیر عامل: مهدی استاوی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان برزیل، تقاطع توانیر، بن بست امید، پلاک ۶، واحد ۱

فرصت‌های شغلی داده پرداز پویای شریف

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت داده‌پرداز پویای شریف کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه پشتیبان نرم افزار | بهار ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

جلسه با حس خوب شروع شد، اول پرسیدن راحت پیدا کردی اینجارو ؟ بعد پرسیدن خندانی؟ منم با ماسک بودم خندم گرفت خلاصه استرس کمی که داشتم رو یادم رفت و اروم شدم، فضای شرکت خیلی بنظر دوستانه و محترم بود آقایی مودب تا درب اتاق مصاحبه که در طبقه دوم بود منو همراهی کرد،شرکت خیلی ساکت بود و چیدمان سفید طوسی مدرنی داشت و با عکسهای سایت جابینجا فرق میکرد.
تو مصاحبه سوالات از این شروع شد که خودم رو معرفی کنم و در مورد سوابق تحصیلی و شغلیم بگم، در حین معرفی از صحبتهای من سوال می پرسیدن که باعث می شد من حرفامو یادم بره.
بعد در مورد مهارتها با جزییات زیاد سوال پرسیدن و اصلا مهارت و تجربیات و سواد رو کامل از هم جدا می کردن واقعن پرسش در مورد اینهمه جزییات شاید بی مورد باشه و پاسخ بهشون نیاز به تمرکز دقیق داشت، که من نپسندیدم چون مهارت ها رو در عمل باید دید.
تست شخصیت گرفتن نتیجه اون رو همونجا باخودم بررسیش کردن و برام جالب بود. نکنه خیلی خوب داشت این که ایین نامه و پیش نویس قرارداد رو دادن خوندم که توش تمام جزییاتی که باید رعایت کنی نوشته بودن، سفته می گرفتن و من پرسیدم که رسید میدن گفتن بله. پوشش اداری الزم بود.
تهعد نامه رازداری می گرفتن ، شناوری داشتن ، ساعت کاری شون زیاد بود، ۸صبح تا ۵
یک تست هوش هم گرفتن.
مصاحبه طولانی بود که به نظرم بهتر بود در دوجلسه باشه یا حد اقل از قبل می گفتن حدود یک ساعت طول میکشه.
اخرش که داشتم می رفتم رو تابلو زده بود دانش بنیان ولی من از قبل اینو نفهمیدم.

نکته بسیار غیر قابل تحملش برای من این بود که حتمن مقنعه باید می پوشیدی!!!!!!! البته یک روز تو هفته ازاد بود.!!!!!!!!
مصاحبه ی حرفه ای و خوبی بود،
به نظر نظم ترتیب و اخلاقیات رو بهش توجه بسیار دارن

حتمن اگر میتونید مقنعه سر کنید برید.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
به تعهد و منظم بودن توجه داشتن…

مهارت‌هایی که نیاز دارند

تعریف اون اقا از مهارت با تعریف من از مهارت خیلی فرق داشت، با تعریف اون آقا من مهارت خاصی نداشتم و بیشتر تو یک سری کار در نهایت تجربه داشتم و ظاهرا داشتن تجربه براشون کافی بود.

حقوق پیشنهادی من: ۳ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: سه هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA