شرکت دنون لبنی پارس

www.danone.ir

درباره دنون

دنون با فعالیت در بیش از ۱۳۰ کشور در ۵ قاره یکی از تاثیرگذارترین نام‌ها در صنعت تغذیه بوده که همواره تلاش می‌کند با تولید بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات متناسب با نیاز، سلیقه، فرهنگ و ویژگی‌های جغرافیایی هر منطقه، گامی در راستای تحقق هدف اصلی و اولیه خود “تامین سلامتی از طریق غذا برای حداکثر افراد ممکن” بردارد. شرکت دنون لبنی پارس در ایران از سال ۱۳۸۶ تا کنون به عرضه محصولات خود تحت نام‌های دنت و دنت پاپ می‌پردازد و با توجه به کیفیت و طعم بی‌نظیر این محصولات توانسته در کمتر از یک دهه فعالیت در ایران به نامی آشنا برای ایرانیان تبدیل شود.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت دنون لبنی پارس می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت دنون لبنی پارس کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه نماینده بازاریابی تجاری(TMR) | دی ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

اول از همه که اگر توی دفتر پخش تهران مصاحبه میکنید بدونید که شخص مصاحبه کننده مسؤلیتش در حد یه کارمند اداری و منشی شرکته نه منابع انسانی و چون اطلاعی از نحوه و روند مصاحبه نداره مسلما هیچ سوالی از شما نمیکنه و فقط تماشاتون میکنه،
مصاحبه خوب پیش میرفت سوالاتی سطحی راجب شغل درخواستی پرسیده شد.طبق معمول هم باید خودتون رو ارائه بدین.
اما نکته مهم:
اول از همه به اسم و رزومه هیچ شرکتی اعتماد نکنید و خیلی راحت و ریلکس تمام سوالات و ابهاماتتون رو بپرسید
دوم مبلغ دستمزد اون شغل رو حتما بپرسید و قطعیش کنید چون من دوبار از به ظاهر hr اون شرکت پرسیدم و هر بار موکول به بعد کردن.
سوم حتما راجب تعریف شغلتون و وظایفتون حتما صحبت کنید چون این شرکت به شدت دبه کن از آب دراومد.
و در آخر به رفتارهای افرادی که مسؤل استخدام هستن اعتماد نکنید چون در بدو آشنایی برای جلب اطمینان و جذب شما خیلی دوستانه و ملو و حرفه ای رفتار میکنن ولی به محض اینکه بعد قرارداد اختلافی به وجود بیاد کاملا همه رفتاراشون زننده میشه.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مارکتینگ
تحقیقات بازار
توانایی مذاکره

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۵.۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارشناس IT | اسفند ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

با سلام،

مصاحبه من برای بخش IT Specialist بود که در ۵ مرحله طی یکسال ( بدلیل کرونا ) انجام شد. فقط یه ایراد می شه بهشون گرفت که در مراحل مختلف استخدام اطلاع رسانی نکردند که شما در وضعیت موقت به خاطر کرونا هستید و پروسه جذب نیرو فعلا متوقف شده . ولی بعد یک سال و با اخرین مصاحبه آنلاین پ
پذیرفته شدم و قرار به شروع کار از فروردین ۱۴۰۰ رو دارم.
در مصاحبه با همه افراد ( منابع انسانی و مدیریت آی تی شرکت ) همگی با رعایت کامل احترام و ادب برخورد کردند.

حقوق پیشنهادی من: ۷.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۶.۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: بیشتر از شش ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه مدیر تحلیل تجاری | خرداد ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

با سلام
البته بنده انسان بدبینی نیستم ولی مواردی که اینجا قید می‌کنم مواردی کاملا واقع‌بینانه هست.
ورودِ برای مصاحبه به این شرکت در ابتدای امر در اتاق کنفرانس و با استقبال یکی از مدیران منابع انسانی و مدیر بخشی بود که من قرار بود جای ایشون استخدام بشم.

برای این جلسه کاملا آماده بودم به طوری که با اجازه‌ی مصاحبه کنندگان، پاورپوینتی که از قبل آماده کرده بودم رو نمایش دادم و حوزه‌ی کاری و توانایی‌های خودم رو شرح دادم.

اولا که در طول کل جلسه مدیر بخشی(خانم) که من قرار بود جای ایشون کار کنم طوری به من نگاه می‌کردن که انگار دارم به عربی صحبت می‌کنم!یعنی مشخصا خودِ ایشون نسبت به مسائل تسلط نداشتن؛ و در آخر هم هیچ! سوالی از من نکردن! و صرفا تشکر کردن…یعنی اساسا یا برنامه‌ای برای مصاحبه نداشتن یا کاملا توجیه شده بودن.

مدیر منابع انسانی هم که عالی! هر بار که من حواسم به پرزنتم بود می‌دیدم فوری رفته سرِ گوشیش و به محض نگاه کردن من گوشیشون رو کنار می‌گذاشتن که این موضوع بیش از ۱۰-۱۲ بار تکررا شد! احساس می‌کردم بد موقع مزاحم شده بودم! 🙂

بعد از اتمام مصاحبه و پس از ۲ هفته علی‌رغم این‌که متعهد شده‌بودند ;i قبولی/عدم قبولی رو به بنده اطلاع بدهند چنین موضوعی محقق نشد و انگار نه انگار که با یک نیروی با تجربه و متخصص مصاحبه کردند!

در نهایت با توجه به تجربه‌ی زیادی که در زمینه‌ی مصاحبه داشتم، با اطمینان می‌گم که اون‌ها نفرِ خودشون رو انتخاب کرده بودند و صرفا برای زیاد کردنِ تعدد رزومه‌هاشون و این‌که بتونن به مدیرعامل بگن ما افرادِ زیادی رو آنالیز و مصاحبه کردیم از من دعوت کرده‌بودند.

در آخر برای من این موضوع بسیار پر ریسک بود چرا که اگر شرکت فعلیِ بنده موضوع رو متوجه می‌شد، من هزینه‌ی سنگینی می‌پرداختم و از طرفی مشخصا در خصوص مراجعه بازی داده شده بودم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

تسلط به اکسل و آنالیز کسب و کار

حقوق پیشنهادی من: نمی‌توان عنوان نمود

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نمی‌توان عنوان نمود

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: سه ماه)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA