شرکت دنون لبنی پارس

www.danone.ir

درباره دنون

دنون با فعالیت در بیش از ۱۳۰ کشور در ۵ قاره یکی از تاثیرگذارترین نام‌ها در صنعت تغذیه بوده که همواره تلاش می‌کند با تولید بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات متناسب با نیاز، سلیقه، فرهنگ و ویژگی‌های جغرافیایی هر منطقه، گامی در راستای تحقق هدف اصلی و اولیه خود “تامین سلامتی از طریق غذا برای حداکثر افراد ممکن” بردارد. شرکت دنون لبنی پارس در ایران از سال ۱۳۸۶ تا کنون به عرضه محصولات خود تحت نام‌های دنت و دنت پاپ می‌پردازد و با توجه به کیفیت و طعم بی‌نظیر این محصولات توانسته در کمتر از یک دهه فعالیت در ایران به نامی آشنا برای ایرانیان تبدیل شود.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت دنون لبنی پارس می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت دنون لبنی پارس کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مدیر تحلیل تجاری | خرداد ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

با سلام
البته بنده انسان بدبینی نیستم ولی مواردی که اینجا قید می‌کنم مواردی کاملا واقع‌بینانه هست.
ورودِ برای مصاحبه به این شرکت در ابتدای امر در اتاق کنفرانس و با استقبال یکی از مدیران منابع انسانی و مدیر بخشی بود که من قرار بود جای ایشون استخدام بشم.

برای این جلسه کاملا آماده بودم به طوری که با اجازه‌ی مصاحبه کنندگان، پاورپوینتی که از قبل آماده کرده بودم رو نمایش دادم و حوزه‌ی کاری و توانایی‌های خودم رو شرح دادم.

اولا که در طول کل جلسه مدیر بخشی(خانم) که من قرار بود جای ایشون کار کنم طوری به من نگاه می‌کردن که انگار دارم به عربی صحبت می‌کنم!یعنی مشخصا خودِ ایشون نسبت به مسائل تسلط نداشتن؛ و در آخر هم هیچ! سوالی از من نکردن! و صرفا تشکر کردن…یعنی اساسا یا برنامه‌ای برای مصاحبه نداشتن یا کاملا توجیه شده بودن.

مدیر منابع انسانی هم که عالی! هر بار که من حواسم به پرزنتم بود می‌دیدم فوری رفته سرِ گوشیش و به محض نگاه کردن من گوشیشون رو کنار می‌گذاشتن که این موضوع بیش از ۱۰-۱۲ بار تکررا شد! احساس می‌کردم بد موقع مزاحم شده بودم! 🙂

بعد از اتمام مصاحبه و پس از ۲ هفته علی‌رغم این‌که متعهد شده‌بودند ;i قبولی/عدم قبولی رو به بنده اطلاع بدهند چنین موضوعی محقق نشد و انگار نه انگار که با یک نیروی با تجربه و متخصص مصاحبه کردند!

در نهایت با توجه به تجربه‌ی زیادی که در زمینه‌ی مصاحبه داشتم، با اطمینان می‌گم که اون‌ها نفرِ خودشون رو انتخاب کرده بودند و صرفا برای زیاد کردنِ تعدد رزومه‌هاشون و این‌که بتونن به مدیرعامل بگن ما افرادِ زیادی رو آنالیز و مصاحبه کردیم از من دعوت کرده‌بودند.

در آخر برای من این موضوع بسیار پر ریسک بود چرا که اگر شرکت فعلیِ بنده موضوع رو متوجه می‌شد، من هزینه‌ی سنگینی می‌پرداختم و از طرفی مشخصا در خصوص مراجعه بازی داده شده بودم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

تسلط به اکسل و آنالیز کسب و کار

حقوق پیشنهادی من: نمی‌توان عنوان نمود

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نمی‌توان عنوان نمود

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: سه ماه)

۵+

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA