دیوار | Divar

درباره  دیوار 

دیوار از سال ۱۳۹۲ با هدف خرید و فروش بدون واسطه‌ی آنلاین آغاز به کار کرد. امتیاز برند دیوار توسط شرکت «آگه پردازان هوشمند» (سهامی خاص) در  تمامی مراجع قانونی ثبت شده است. دیوار یکی از محصولات شرکت کافه‌ بازار است. 

در دیوار به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس محله دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت دیوار 

اردیبهشت 98

مصاحبه کارشناس دیجیتال مارکتینگ

اواخر اسفند سال 97 برای یک موقعیت شغلی دیگه رزومه فرستادم و تقریبا 4-5 روز بعدش از طرف بخش منابع انسانی کافه بازار با من تماس گرفتن و ازم دعوت کردن با توجه به تجربه کاری در رزومه م برای موقعیت کارشناس دیجیتال مارکتینگ دیوار برای مصاحبه اقدام کنم.فاصله بین تماس تلفنی تا دعوت به مصاحبه حضوری اول خیلی زیاد بود و تقریبا اواخر اردیبهشت جلسه اول مصاحبه برگزار شد.توی این جلسه بیشتر تمرکز روی این هست که متوجه بشن شخصی که برای مصاحبه میاد از نظر شخصیتی و مدل فکری چقدر با محیط کافه بازار همخوانی داره.سوالات تخصصی پرسیده نشد و بیشتر از خودم و تجربه کاریم پرسیدن. قرار بود این مصاحبه با حضور مدیر مارکتینگ دیوار برگزار بشه ولی گفتن کاری براشون پیش اومده و نیستن.برخورد مصاحبه کننده بسیار خوب بود و باعث می شد استرس معمول توی یه مصاحبه کاری حس نشه.
10 روز بعد برای من یک تسک رو ایمیل کردن و ازم خواستن انجامش بدم. من هم توی تاریخ تعیین شده تسک رو انجام دادم و فرستادم. بعد از دوهفته هم ایمیل دادن که توی این مرحله پذیرفته نشدم.
توی انجام تسک تا می تونید توضیحات بیارید.شخصا فکر می کردم که هر کس به مرحله دوم مصاحبه برسه حتما باهاش جلسه دوم رو برگزار می کنن و توی اون جلسه ازش سوال می پرسن راجع به تسکش و اونجا توضیحات دقیق تر میده اما ظاهرا این مورد به این صورت نیست.
قبلا شنیده بودم که اگر در فرآیند مصاحبه پذیرفته نشید و ازشون درخواست کنید میتونن دلایل پذیرفته نشدن رو بهتون بگن ولی علی‌رغم درخواست من از طریق ایمیل و تماس دلیلی برای من ارسال نشد که باعث شد فکر کنم علت رد شدن فنی نبوده.

 

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

حتما تا جایی که میتونید از موقعیت شغلی و نیاز مندیهایی که ذکر کردن اطلاعات جمع کنید.برای آشنایی بهتر با فضای شرکت و افرادی که قرار باهاشون مصاحبه داشته باشید اخبار و اطلاعات مربوط به شرکت رو پیگیری کنید.تجربه کاری برای موقعیت شغلی که اپلای می کنید رو در نظر داشته باشید.به جزئیات در کار خودتون و مصاحبه ها دقت کنید.

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون بود

مصاحبه ۳ مرحله داشت

نحوه درخواست سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه بيشتر از يک ماه طول کشید

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سابقه کار مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند سه ماه 

اردیبهشت 98

مصاحبه کارشناس سئو

من دو مرحله مصاحبه شدم. مرحله اول تلفنی بود که از قبل باهام کلندر شده بود. مصاحبه تلفنی خیلی خوب و روان بود و مصاحبه کننده خودشون رو کامل معرفی کردند و سوالات کامل و واضح مطرح میشد. سوالات تکنیکال بودند، بعنوان مثال برای seo on-page چه کارهایی میکنید؟ از چه ابزارهایی استفاده میکنید؟ یک سایت از صفر بخواد سئو شده بالا بیاد چیکار میکنید و سوالات مشابه این.
مرحله دوم مصاحبه حضوری بود که شروع جلسه تاخیر زیادی داشت و من در لابی منتظر موندم. وقتی جلسه شروع شد، دو نفر برای مصاحبه آمدند که بدون معرفی کامل شروع به مصاحبه کردند. مشکلی که با مصاحبشون داشتم این بود که مصاحبشون هدف خاصی رو دنبال نمیکرد و سوالات بصورت باز پرسیده میشید! و من نمیدونستم باید به چه شکل پاسخ بدم! مثلا اولین سوال با این شروع شد که: "در مصاحبه تلفنی گفته بودید از تگ کنونیکال استفاده میکنید!" و من در مصاحبه تلفنی کامل در هر بخش در صورت استفاده از این تگ بیان کردم که چرا استفاده میکنیم. اول اینکه سوالی که تلفنی پرسیده شده و جواب داده شده چرا باید در مصاحبه حضوری دوباره پرسیده بشه و دوم اینکه بعنوان مثال همین سوال موارد زیادی هست که اگر شما دقیقتر برام توضیح میدادید منظورتون از سوال چی بوده و در چه مواردی، خیلی راحتتر به شما پاسخ میدادم. سوالات مشابه این زیاد بود و مشخص بود مصاحبه کننده از سئو اطلاعات کافی نداشتند. مثلا پرسیده شد از اسنیپت‌ها استفاده میکنید؟ من پاسخ دادم آره مثلا ستاره‌ای‌های ریت و اگه محصول باشه قیمت یا اگه ایونت باشه تاریخ، بعد گفتند "ستاره؟ منظورم تگ آرتیکل هست!" و من براشون توضیح دادم آرتیکل داخل json-ld هست که اگه پیجمون مقاله باشه استفاده میکنیم و مثلا اگه محصول باشه از پروداکت استفاده میکنیم! ولی حسی که به من میداد این بود که متوجه نمیشه!!!
سوال دیگه ای که ازم پرسیده شد این بود که تعاملت با فنی به چه شکل هست؟ من پاسخ دادم که بستگی به ساختار سازمان داره! گفتند بدون در نظر گرفتن ساختار سازمان بگو! فکر کنم انتظار داشتند بهشون بگم تعاملم خیلی خوبه!!! اصلا متوجه سوالاشون نمیشدم! منم به ناچار با مثال زدن براشون توضیح دادم که تعاملم در دو شرکت قبلی که کار کردم به چه شکل بوده!
در کل حس بدی از مصاحبه حضوری داشتم که بعد از اون جلسه برای خودم به این نتیجه رسیدم که نمیخوام اونجا برم.

حقوق پیشنهادی :

صحبتی نشد

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

از مصاحبه کننده بخواید که واضحتر سوالاتش رو بپرسه و بفهمید کانسرن‌هایی که دارند چی هست که اونها رو پاسخ بدید. من جلسه مصاحبه سرماخوردگی داشتم و حوصله زیاد نداشتم و هر سوالی میپرسیدند صرفا جواب میدادم

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه معمولی بود

مصاحبه ۲ مرحله داشت

نحوه درخواست سايت خود شرکت

دعوت به مصاحبه بيشتر از يک ماه طول کشید

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار خيلی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند دو ماه 

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

شرکت دیوار

مدیرعامل دیوار :  شهرام شاهکار

تلفن دیوار  :۸۸۶۵۲۱۳۷-۰۲۱

 وب‌سایت دیوار : divar.ir

آدرس شرکت دیوار : تهران، سعادت‌آباد، خیابان فرهنگ، کوچه پیوند ۲، پلاک ۸.، طبقه سوم