شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا

www.efarda.ir

درباره شرکت ارتباط فردا

شرکت ارتباط فردا از سال ۱۳۸۹ در حال فعالیت است. ارتباط فردا به عنوان یک شرکت متمرکز بر نوآوری در حوزه تجارت الکترونیکی شناخته می‌شود. زمینه اصلی فعالیت شرکت فناوری‌های مالی، پرداخت الکترونیکی و بانکداری دیجیتال است.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه | بهمن ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

سلام
بعد از یک هفته از ارسال رزومه تماس گرفتن و وقت مصاحبه تنظیم کردن.
محیط شرکت از نظر دیزاین که عالی بود و کاملا مشخص بود محیط شرکت خیلی شاداب و به ندرت خسته کننده میشه.
سر ساعت مصاحبه با مسئول فنی انجام شد و یک سری سوالات در مورد رزومه شخصی و سوابق کاری و دلایل جدایی پرسیدن. همچنین چندتا سوال در زمینه نرم افزارهای مربوط پرسیدن که اصلا قابل استفاده نیستن و در حوزه شرکت های فناوری کاربرد ندارن.
در پایان هم در مورد حوزه کاری شرکت تضیحاتی دادن
البته احساس کردم مصاحبه کننده زیاد حوصله شنیدن نداره و دائم وسط حرفام میپرید. مثلا میگفت به خودت تو تخصص تو فلان نرم افزار نمره بده. خب به نظرم این سوال اشتباهی چون هیچ کس در دانش و مهارت نمیتونه به خودش نمره بده که من سعی کردم از جواب به این سوال طفره برم ولی با اصرار ایشون مجبور شدم پاسخ بدم.

حقوق پیشنهادی من: ۷ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها: اعلام نکردند

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA