شرکت ایجاب

www.ejob.co

درباره ایجاب

ایجاب یک سامانه هوشمند بین‌المللی است، که میان افراد پر مشغله و افرادی که می‌توانند در انجام کار به آن‌‌ها کمک کنند، پل ارتباطی می‌زند در این سامانه، سفارش‌دهنده و انجام‌دهنده‌ کار، مستقیم و بدون واسطه با یکدیگر در ارتباط هستند و هر دو گروه از رابطه‌ای که توسط ایجاب فراهم شده است، سود می‌برند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، الهیه، خیابان مریم شرقی پلاک ۶۷ ساختمان الیت طبقه ۴ شرکت سامانه هوشمند ایجاب

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت ایجاب کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه developer | تابستان ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

یکی از بدترین تجربه های مصاحبه منابع انسانی که داشتم علاوه بر اینکه سوالات مصاحبه کننده به شدت ناشی و غیر حرفه ای بود متاسفانه ایشون مرز بین احترام و دوستانه بودن هم بلد نبودن .البته من همکار مردی که تجربه مصاحبه با ایشون رو داشت دارم و تا این حد غیر حرفه ای ار ایشون سوال نپرسیدن که فک میکنم دختر بودن من توی تغییر نوع سوالها بی تاثیر نبوده
به طور مثال :
به جای پرسیدن اینکه “چه چیزی شمارو سرکار عصبانی میکنه؟” از “تا حالا گریه کردی؟چی بشه گریه میکنی؟”
یا ایشون حقوق درخاستی رو پرسیدن من هم یه عددی گفتم.بعدش باتوجه به رقم گفته شده شروع کردن سابقه من و سطح کاری من رو زیر سوال بردن.
منابع انسانی بی اخلاق برای یه شرکت نوپا یعنی فاجعه.

۱+

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA