هوشمند سازان قرن سهند (الگام) | Elegam

شرکت الگام

درباره شرکت هوشمند سازان قرن سهند (الگام)

شرکت مهندسی هوشمند سازان قرن سهند با برند الگام از شرکتهای پیشرو در ارائه راه حل های جامع و کاربردی پروژه های زیر ساختی فناوری اطلاعات و راه کارهای دسترسی آسان به سیستم های اطلاعاتی یکپارچه می باشد. این شرکت با همت جمعی از فارغ التحصیلان حوزه فناوری تاسیس شد. الگام با تعریف نیازمندی ها و مشخصات انحصاری جهت هر کدام از مشاغل و صنایع مختلف، شرکت‌ها، ادارات و نهادها، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی به طور جداگانه، بهترین شرایط مربوطه را جهت تحقق به اهداف عالیه مهیا می سازد. هم اکنون اين مجموعه شامل واحد های جداگانه طراحي و اجراي شبکه هاي کامپيوتري ، سخت افزار ، خدمات پشتيباني و تعميرات و نگهداري ،آرشيو الکترونيک و داده آمايي، نرم افزار، خدمات وب و پهناي باند، مشاوره و نظارت بر اجراي طرح هاي انفورماتيکي و تامين نيروي متخصص مي باشد و با گردآوري اين بخشها تحت نامي يکسان سعي در ارائه کامل خدمات IT به سازمان ها و نهادهاي دولتي ، شرکتهاي خصوصي و اشخاص دارد.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه هوشمند سازان قرن سهند

پاییز 98

مصاحبه برنامه‌نویس C# on Asp.NET

شرکت هوشمند سازان ... یا همون الگام، شرکتی واقع در خ آبان کرج. با جستجوی الگام در گوگل، لینک elegam.ir اولین نتیجه گوگل، مشاهده میشه و در کنار اون یه ساختمان بزرگ نمایش داده میشه، که ساختمان شهرداری کرج هستش. (حالا نمی‌دونم چرا فکر کردم این، همون ساختمون شرکته! ناگفته نماند توی مصاحبه معلوم شد که اینا پیمانکار شهرداری کرج‌ان.)

بگذریم.. رزومه فرستادم و تماس گرفتن و یه قراری گذاشتیم برای مصاحبه. یه ربع قبل از این ساعت خودمو رسوندم ولی در کمال تعجب یه ساختمان بسیار متفاوت مشاهده کردم. آیفون که مشکل داشت و درو باز نکردن. با تماس تلفنی موفق به ورود شدم.. (مثل خیلی جاهای دیگه) یه منزل ۳خوابه بود که تغییر کاربری داده بودن. یک ربع ساعت دیگه هم نشستم تا آقای مدیرعامل جلسه‌شون/صحبتشون/؟؟ تموم بشه و بنده رو به حضور بپذیرن. یه دوست دیگه هم اونجا بود که هیچ‌کاری نداشت جز اینکه بشینه منو نگاه کنه. یه lcd هم چسبونده بودن به دیوار برای مشاهده اتاق‌ها و کارکرد پرسنل. بعد از احوال پرسی معمول،‌ شروع کرد به خوندن رزومه من. (با اینکه برای نام هر شرکت، تکنولوژی‌ها و عبارت دیگه - در حد امکان - لینک‌هایی به صفحات وب گذاشته بودم ولی طبیعتا تو اون جلسه فرصت بررسی وجود نداره) یه خرده سر صحبت رو که باز کردیم صحبت از تجربه بنده و... شد و گفتن چون مدیرپروژه شون در حال حاضر نیست، باید مصاحبه فنی در وقت دیگری برگزار بشه! پرسیدم گفتن که خودشون سبقه فنی ندارن. در نهایت پرسید که انتظار حقوقتون چه مقداره؟

گفتم من کارو ندیده نمی‌تونم انتظار ریالی خودمو بگم، باز تاکید بر اعلام این مقدار داشتن. گفتم توی یه مصاحبه برای فلان کار من فلان قیمت پیشنهاد دادم و بعد خواستم اضافه کنم که برای اینجا اینقدر، گفت که زیاد گفتی. گفتم چرا؟ گفت اینجا تهران نیست و توی کرج حقوق برنامه‌نویس بین ۳.۵ تا ۴.۵ه و من کرجو می‌شناسم و می‌دونم همه چی کار می‌کنن و از این حرفا. بعد گفت اگه فرضا من نیروی فروش حرفه‌ای بخوام جذب کنم حاضرم تا ۱۰-۱۲ تومن حقوق بدم ولی برنامه‌نویس نه.

دوباره گفت شما چقدر انتظار داری؟ گفتم بزار چندتا سوال بپرسم. از کارشون پرسیدم، گفت از پیمانکارای شهرداری‌ان و یه سری وب‌اپلیکیشن دارن (توی بستر ASP.Net) برای اونجا develop می‌کنن. (احتمالا باقی خدماتی هم که می‌دن برای همون سازمان باشه) گفت پروژه‌هاشون بلند مدته.

در نهایت من ۵ تومن قیمت دادم... اونام زنگ نزدن.

توصیه به کسی که می‌خواد بره مصاحبه 

توصیه نمی‌کنم.. برای این دوستان، نیروی کار، هزینه سرباره.. هرچه کمتر، سود بیشتر.

مهارت‌هایی که می‌خواستند

C# و ASP.Net معمولی و نه ASP.NET Core

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

شرکت خصوصی بود. به اونجاها نرسید.

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

هیچی.

حقوق پیشنهادی من

5 تومن

حقوق پیشنهادی آن‌ها

حداکثر ۴.۵

حس بد از مصاحبه

مصاحبه خیلی آسون

سابقه کار مرتبط: 3 تا 10 سال

نحوه درخواست: سايت‌های کاريابی

دعوت به مصاحبه دو هفته تا يک ماه

برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

سابقه کار کمی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآیند یک ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

هوشمند سازان قرن سهند (الگام)

مدیرعامل: --

تلفن تماس: 32285825-026

وب‌سایت: elegam.ir

آدرس شرکت هوشمند سازان قرن سهند: البرز ، کرج ، خیابان مظاهری ، ابتدای آبان، کوچه اول ، کوچه نسترن، پلاک 13