شرکت فناوران انیاک

www.eniac-tech.com

درباره فناوران انیاک

فناوران انیاک، به عنوان یک شرکت‌ پیشرو در حوزه‌ی فنآوری اطلاعات و ارتباطات با ماهیت سرویس محور و ارائه کننده راه حلها و سیستمهای یکپارچه در بازار فن آوری ایران و منطقه در شاخه های ذیل بصورت تخصصی فعالیت مینماید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت فناوران انیاک می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فناوران انیاک کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مسئول دفتر مدیر عامل | بهمن ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

من تا ۶ ماه پیش تهران زندگی میکردم و بخاطر کرونا دورکار بودم، بخاطر کار همسرم به شمال اومدیم اما ایشون از کارشون راضی نبودن و می‌خواستیم مجددا به تهران برگردیم، برای مصاحبه با من تماس گرفتن، برخورد خیلی خوبی داشتند پشت تلفن، تاریخ مشخص کردند و گفتم توی این تاریخ نمیتونم. راستش با تجربه ای که هفته ی قبلش داشتم و برای مصاحبه به تهران اومدم و شرکت مصاحبه کننده زمینه ی کاری و زمینه شغلی اش با چیزی که توی آگهی زده بود کاملا متفاوت بود و فقط وقت من رو هدر داده بودن، علی رغم اینکه حدس میزدم بهتر باشه ندونن من شمال زندگی میکنم، صادقانه موضوع رو باهاشون درمیون گذاشتم و گفتم اگه میشه تلفنی یا واتسپی مصاحبه کنیم و اگه نتیجه مثبت بود من برای مصاحبه حضوری به تهران بیام، با روی گشاده استقبال کردن و گفتن یه مصاحبه اینترنتی ست میکنیم، اما بعد از سه روز خبری نشد و چون از دو جای دیگه هم باهام برای مصاحبه تماس گرفته بودن و انیاک رو ترجیح میدادم، تماس گرفتم و توضیح دادم که اگر فکر میکنید فرآیند اسباب‌کشی من زمانبر هست، اینطور نیست و وسایل من آماده اسباب کشی هستند. گفتند نه، ما فقط دنبال زمان مناسب برای مصاحبه اینترنتی هستیم. الان ده روز از مکالمه دوم میگذره و تماسی گرفته نشد. انتظار داشتم صادقانه توضیح بدن که نه ما چون شما ساکن تهران نیستید منصرف شدیم، نه اینکه توی هر دو مکالمه بگن مصاحبه اینترنتی ست میکنیم و خبری نشه.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مسئول دفتری

حقوق پیشنهادی من: ۵-۶ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: نمیدانم

مدت زیادی است که منتظر پاسخ هستم

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA