شرکت توسعه فناوری اطلاعات سیستم های تجارت ویرا سام (ایسام)

www.esam.ir

درباره ایسام

شرکت توسعه فناوری اطلاعات سیستم های تجارت ویرا سام با مسئولیت محدود به شماره ثبت ۳۳۹۳۹۳ در تاریخ ۰۸/۱۰/۱۳۸۷ با نام تجاری ایسام نزد مرجع ثبت شرکتها به ثبت رسیده است.

این شرکت دارای پروانه عضویت از انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی به شماره عضویت ۸۷ و مجوز فعالیت شماره ۱۳۵۶/ص ت ۹۳ از سازمان نظام صنفی رایانه ایی استان تهران بوده که با مراجعه به سایت هر یک از این مراجع می توانید از صحت و اعتبار مجوز های ما مطلع گردید.

در جهت بهبود امنیت و سرعت، وب سایت ایسام بر روی پیشرفته ترین سرورهای اختصاصی شرکت پرشین تولز قرار گرفته است.

امکان ارسال کالا به تمام نقاط ایران با استفاده از پست پیشتاز و یا تیپاکس امکان پذیر می باشد. بدین ترتیب که فروشنده ها پس از اطلاع از فروش کالا، خودشان نسبت به ارسال کالا اقدام نموده و کالا را برای خریدار ارسال می نمایند. خوشبختانه در حال حاضر شرکت های پستی متعدد و معتبر در ایران فعالیت می کنند که با یک تلفن کالا را از محل فروشنده تحویل گرفته و برای خریدار ارسال می نمایند.

همچنین این شرکت جهت استفاده از سیستم امن پرداخت اینترنتی با شرکت به پرداخت ملت وابسته به بانک ملت قرارداد داشته که اعضا می توانند با امنیت کامل و کمترین خطا در تراکنشهای بانکی ، مبادلات خود را از طریق کلیه کارتهای عضو متصل به شبکه شتاب انجام دهند.

سایت ایسام این امکان را برای شما به وجود آورده تا بدون صرف هیچ هزینه ای، سریع و آسان فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نموده و به صورت آنلاین محصولات خود را به روشهای مختلف بفروش برسانید. هدف ایسام همگانی کردن تجارت الکترونیک در کشور می باشد.

مدیر عامل: سام مدن پور

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت ایسام: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از دستگردی (ظفر)، خیابان بابک بهرامی، پلاک ۵۲، طبقه اول

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت ایسام کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه پشتیبانی | اردیبهشت ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: کمتر از یکسال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

در ابتدا فرمی دادن که پر کنیم،شامل اطلاعات شخصی و سوابق و مهارت هامون بود!
بعد خانمی برای مصاحبه اومدن،در رابطه با سوابق و مهارت هایی که نوشته بودیم سوالاتی کردن،تایم های مختلف کاری را توضیح دادن و اینکه به طور کل به عنوان پشتیبان قراره چه کارهایی انجام دهیم؟!
بعد در رابطه با حقوق و مزایا و بیمه صحبت شد و گفتن که با اضافه کاری ها و تشویقی ها حقوقتون به مراتب بالاتر هم میتونه بره،در نهایت گفتن منتظر خبر باشین و فرداش بهم اطلاع دادن قبول شدی و میتونی برای آموزش بیای!
یک هفته اموزشیو به خوبی گذروندم .واقعا به صورت کامل چندین بار هر بخشو یاد دادن و بعد ،یکی دوهفته پشت سیستم نشستم…ولی متاسفانه به دلایل شخصیم و تداخلات تایمی مجبور شدم از کار بیام بیرون!
حقوق اون مدت کارکردم هم به صورت ساعتی، کامل محاسبه شد.
سعی کنید با انرژی بالا و مثبت و روحیه خوب برای مصاحبه برید،با تسلط تمام خواسته هاتون و مهارت هاتونو اعلام کنید و نترسید از این کار(صرفا چون تجربه کار تو بخش پشتیبانیو نداشتید)!!!
چون کاملا طی مراحل آموزشی به طور کامل مهارت لازم را در عرض یک هفته یاد میگیرید و به سیستم پشتیبانی به مرور تسلط پیدا میکنید!
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
ادب،متانت،آنتایم بودن، انرژی بالا،روحیه خوب،ظاهری مرتب و آراسته،بازه سنی ۲۰ تا ۲۸

مهارت‌هایی که نیاز دارند

مهم ترین ویژگی که میخواستن توانایی مدیریت بحران و فن بیان قوی بود!
از طرفی داشتن انرژی بالا و مثبت که واقعا لازمه این کاره براشون خیلی مهم بود.
سایر مهارت های مرتبط با کار را طی مراحل آموزش خودشون دادن!
یکی از مهم ترین بخش هاش که شاید بعضی ها فکر کنند اتلاف وقت است،ثبت نام خودمون تو سایت به عنوان یک کاربر و فیلم های آموزشیشون در رابطه با پنل کاربر بود!!!واقعا طی مراحل بعدی کار متوجه میشید بیشترین چیزی که کمکتون میکنه تو این بخش تسلط کامل رو پنل ایسام به عنوان کاربره،چون تمام مشتری ها سوالاشون تو اون بخشه و اگر مسلط نباشی نمیتونی پاسخگو کاربر باشی!!!
در نهایت هم کارتابل اصلی پشتیبان را با اموزش خوب خود مدیریت پشتیبانی گذروندم به بهترین شکل.

حقوق پیشنهادی من: ۲.۷  میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۳ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه پشتیبانی سایت | بهار ۹۹

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | سابقه کار مرتبط: نداشتم | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

وقتی رفتم برای مصاحبه با یه خانمی ضحبت کردم که مدیر بخش پشتیبانی بود فقط یکم راجب کار بهم توضیح داد بعدشم بهم گفت از شنبه پاشو بیا اموزش با اینکه من هیچ سابقه ای تو زمینه ی پشتیبانی نداشتم.وقتی رفتم برای اموزش همه چیز خیلی کند پیش میرفت و فقط به من میگفتن سایت رو مطالعی کن(کاری که میتونستن بگن قبل اومدن انجام بده) اموزش که انجام شد بعد دو سه روز مشغول به کار شدم ولی بعد یکی دو روز گذشتن از کار گفتن خیلی کندی و یه نفر دیگه اومد برای اموزش و تمام کاری که توی اموزش قبلی بهم گفتن مهمه که انجام بدی رو طرف بعدی اومد گفت انجام نده چون وقت تلف کنی. من بعد از ۱۰ روز از کار اومدم بیرون چون روابط شخصی و دوستانشون بیش از حد بود و اصلا حرفه ای نبود و اینکه اگر تیپ معمولی دارید یا چادری هستید اصلا برای مصاحبه ام نرید چون افراد شرکت بیش از حد فشن شو حالتی میان سرکار و اصلا داخل شرکت خانم ها حجاب ندارن
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
اینکه با همه خیلی راحت باشی

مهارت‌هایی که نیاز دارند

روابط عمومی خوب

حقوق پیشنهادی من: ۲.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۳ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه کارشناس مرکز تماس | پاییز ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

من تجربه کار در مرکز تماس یه شرکت معتبر و شناخته شده ای رو به مدت ۲ سال داشتم و تجربه های مشابه هم داشتم که هم من راضی بودم از محل کارهای سابقم و هم اونجا بهم گواهی رضایت از کارم رو دادن . خلاصه چند جا رفتم مصاحبه پذیرفته شدم ، اسنپ دیجی کالا نوین چرم آسان پراخت و.. اما ترجیحم این بود به خاطر یکی از شیفتهای کاری ایسام که از ساعت ۱۳-۲۱ بود که خیلی برام مناسب بود اونجا مشغول شم . نهایتا خوشون زنگ زدن و هماهنگ کردن برای مصاحبه و وقتی رفتم یه خانمی اومد که رفتارش عادی بود هییچ سوالی ازم نپرسید و توضیحی نخواست و فقط ساعت کاری که پشت تلفن هم گفته بود رو گفت و اینکه اگر خواستن تماس میگیرن . بعدش خداحافظی کرد!!!!!!!
اگر محجبه هستید یا ظاهرتون خیلی ساده است حتی اگر روابط اجتماعیتون خوبه ، انگیزه دارید افسرده و غرغرو نیستید و خیلی ویژگیهای مثبت دیگه دارید حتی اگر سابقه کاری خوبی دارید باز هم قبلش توضیح بدید که محجبه هستید ساده هستید که بی جهت وقتتون رو هدر ندید .
تنها مشکل من (از دید اون سیستم) این بود که محجبه بودم !!!! این کاملا از نگاه سایر کارمنداشون که انگار آدم ندیدن یا تازه از مکزیک رسیدن به فرودگاه ایران مشخص بود .

مهارت‌هایی که نیاز دارند

هیچ سوالی نپرسین و هیچ توضیحی نخواستن .

حقوق پیشنهادی من: حرفی از حقوق زده نشد

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA