شرکت اف سکیور | F-secure

درباره شرکت اف سکیور

دنیای امروز دورانی است که افراد میتوانند آزادانه و به سرعت اطلاعات را جابه جا کنند و به همین سبب این دوران را به نام عصر ارتباطات و اطلاعات می خوانند. از مهمترین عناصر این دوره میتوان به سرعت، پایداری و امنیت اشاره کرد که اختلال در هر کدام میتواند مانعی اساسی در مسیر رشدی پایدار باشد. اما در این میان امنیت از اهمیت بارزتری برخوردار است زیرا اختلال در آن عواقبی غیر قابل جبران با خود به همراه می آورد.

عصر اطلاعات رقابت بین تجارت ها، سازمان ها و دولت ها را وارد مرحله جدیدی کرده است. افراد چه در درون سازمان ها و چه در بیرون از سازمان ها در معرض سو استفاده اطلاعاتی قرار دارند. به همین منظور برای حفظ اطلاعات خود تلاش و هزینه های بسیار زیادی را متقبل میشوند زیرا حیات خود، سازمان خود و در ادامه امنیت کشور خود را در خطر میبینند.

دنیای مجازی نیز پدیده ای است که امروزه افراد را به خود مشغول ساخته و نقش پررنگی در رشد و یا سقوط افراد، تجارت ها و دولت ها بازی میکند. دنیای مجازی به بستری نوظهور برای شکل دادن به تمام تعاملات بشری تبدیل شده است که امنیت جز جدا ناشدنی آن می باشد.

شرکت سایسک با تکیه بر دانش و توانایی فنی خود و با تعامل با کمپانی های مطرح امنیت اطلاعات در سطح بین الملل توانسته است راهکارها، خدمات و محصولات نوینی در زمنیه امنیت سایبری ارائه دهد. باور ما این است که امنیت فرآیندی است که میبایست بصورت شبانه روزی مورد توجه قرار گیرد و لحظه ای غافل شدن از آن میتواند عواقب بلند مدتی را به همراه داشته باشد.

تلاش شبانه روزی ما در سال های اخیر، سایسک را تبدیل به شرکتی مورد اعتماد در میان سازمانهای مهم کشور کرده است. امروز ما مفتخریم که توانسته ایم به حساس ترین و مهم ترین سازمانهای کشور محصولات و خدماتمان را ارائه دهیم. امید است که بتوانیم پاسخ اطمینان آنها و شما را با خدماتی بهتر و شایسته تر بدهیم و در کنار یکدیگر برای برقراری امنیت کشور عزیزمان ایران گام برداریم.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت اف سکیور

مصاحبه مهندس امنیت اطلاعات - Infosec Engineer

ابتدا خواسته شد تا یک شرح وضعیت کلی از تحصیلات و مهارت ها و سن و تجرابم توضیح بدم. سپس در مورد یکسری پوزیشن ها و پروژه های تخصصی سوال کردن که علاقه مندیم رو بیان کنم ... و همینطور سطح دانشم رو در مورد مسائلی که در رزومه بیان کرده بودم رو با یکسری سوالات کلی و جزئی سنجیدن

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

مدرک تحصیلی خیلی اهمیت چندانی نداره و مهم مهارت و تجربه فرد هست همین و بس !

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

امکان دورکاری ساعت کاری منعطف امکان تحصیل در حین کار ناهار رایگان دوره‌های آموزشی

حقوق پیشنهادی من
اولین فرایند استخدامی بود و بنده فقط تاکیدم روی این بود که میخوام در پوزیشنی که خیلی علاقه مند هستم استخدام بشم نه چیز دیگه ای
حقوق پیشنهادی آن‌ها

3000 یورو در ماه

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست: رویداد و همایش

دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه

برخوردمصاحبه‌کننده خیلی خوب بود

سابقه کار کمی مهم نبود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند یک و نیم ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت اف سکیور

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

شرکت سایسک - اف سکیور

مدیرعامل: --

شماره تماس: ۵۷۸۱۴ (۰۲۱)

آدرس دفتر ایران: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان زرتشت، کوچه میرهادی، پلاک ۱۶، واحد ۱۰۱