شرکت فناپ پرداخت | Fanap Payment

درباره شرکت فناپ پرداخت

فناپ، از سال 86 ارایه خدمات پرداخت الکترونیک در کشور را آغاز و از ابتدای سال 96، تمامی فعالیت های حوزه پرداخت خود را در قالب شرکت فناپ پرداخت سازماندهی کرد.

ما به عنوان تسهیل گری امین میان فروشندگان و خریداران، نقش داریم و می خواهیم فروشندگان بدون نگرانی، پیچیدگی و با امنیت بالا، وجوه خود را دریافت و خریداران نیز، پرداختی راحت و روان (seamless)را تجربه کنند. فناپ پرداخت خود را شریک فروشندگان کالا و خدمات می داند و با ارائه راهکارهای جانبی، به افزایش درآمد آنها کمک می کند.

راهکارهای ما طیف گسترده ای از مخاطبان یعنی سازمان ها و کسب وکارهای بزرگ، متوسط، خرد و کاربران نهایی را پوشش می دهد و به آنها این اجازه را می هد تا در هر مقیاسی که هستند بتوانند، روش های متعدد پرداخت را تجربه کنند.

ارائه خدمات پرداخت، پرداخت خرد، فروش ووچر و پرداخت قبض به همراه تولید سخت افزارهای مرتبط همچون پایانه های فروش، خودپرداز غیرنقد و کیوسک سفارش گذاری خودکار، حوزه های اصلی فعالیت شرکت را تشکیل می دهند.

در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.
انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت فناپ پرداخت

مصاحبه توسعه دهنده C 

توسعه دهنده C رو برای ابزارهای پرداخت می‌خواستند.
- مسئول دفتر تماس گرفتن و دعوت به مصاحبه کردن و پیشنهاد دادن آدرس رو با جزئیات قرار مصاحبه به ایمیلی که توی رزومه‌م بود ارسال کنن. اولین تجربه‌م از این بود که جزئیات قرار مصاحبه با لینک Google Calendar به ایمیلم ارسال شد.
- روز مصاحبه فرمی نسبتاً مفصل که هم اطلاعات فنی و سوابق کاری و هم اطلاعات شخصی مربوط به ارزیابی نیروی انسانی رو جویا شده بود پر کردم و بعد منتظر شروع جلسه مصاحبه شدم.
- مدیر فنی مربوطه جلسه‌ای محترمانه و صمیمی، و در عین حال فنی و دقیق رو برگزار کرد. از سوابقم جویا شد و خیلی از مسائل رو از خلال صحبت‌های هم با پرسش و گفتگو روشن کردیم. درباره‌ی سؤالات فنی‌ش این توضیح رو داد که بحث به چالش کشیدن مطرح نیست و مضطرب نشم و از سطوح مختلفی هستن و قصد عمق‌سنجی دانش و تجربه‌م رو دارن. پاسخ هر سؤالی رو که اصلا یا کامل بلد نبودم رو با حوصله بهم می‌گفتن. حتی بهم گفتن که در سایت جابینجا رزومه ضمیمه شکیل ندارم که برام عجیب بود و احتمال دادم در زمان تغییر فایل، برای مدتی فایلی در سایت نداشتم.

کامل نشون بده ...


پیشنهادشون برای بهتر کردن رزومه به این موضوع رسیده بود و باعث شد متوجه مشکل بشم و بعدها رزومه مناسبم رو براشون ارسال کنم. ایشون از نظر شخصی و فنی، محترم، جدی و در عین حال صمیمی و با ذوق بودن و از صحبت‌ها مشخص شد که کاملا متوجه لزوم برقراری تعادل بین کار و زندگی هستن. درباره نظام پرداخت هم توضیحات کامل دادن و تصریح کردن علی‌رغم اینکه مبلغ پیشنهادی‌م از نظرشون بالاست، در نظر داشته باشم که کل مبلغ تصویبی مورد کسورات بیمه و مالیات قرار می‌گیره و هر قدر مبلغ بالاتر باشه، کسورات بیشتر رو هم مد نظر داشته باشم، که من باز هم مبلغ رو بالاتر بردم! (واقعیت این بود که در اون مقطع ترجیحم ترک این حوزه کاری بود و در مراحل فرایند جذب شرکت دیگه‌ای بودم که اولویتم بود. مبلغ رو بالا گفتم که یا نشه، یا اگر شد، برای مبلغ واقعاً بالایی توی این حوزه بمونم! در حقیقت در اون مقطع، انتخاب کردم برای تغییر حوزه کاری‌م ریسک کنم و حتی این موقعیت رو از دست بدم!)
در پایان هم ازم خواستن شبه‌کدی رو بنویسم که کمی شروع کردم، اما چون از برنامه بعدی‌م عقب مونده بودم و جلسه -با تأخیر کوچیک ایشون و مراحلی که انتظارش رو نداشتم خیلی به درازا کشیده بود- عذر خواستم و شبه‌کد رو ناتمام گذاشتم تا به قرار غیرکاری‌م برسم. ایشون هم خیلی محترمانه این رو در کنار شبه‌کد ناقص قید کردن تا فراموش نکنن. درباره مراحل احتمالی بعدی مصاحبه هم توضیح دادن و تصریح کردن که اگر مبلغ پیشنهادی من خیلی با مبلغ مورد نظرشون فاصله داشته باشه، احتمال داره علی‌رغم تأیید فنی، به مرحله بعدی دعوت نشم.
- یک روز بعد از زمان موعود برای اعلام نتیجه، ضمن عذرخواهی از اون تأخیر یک روزه، با ایمیل بهم اعلام شد که به دلیل مبلغ درخواستی حقوق، امکان همکاری نیست. تا همین جا هم که این‌قدر شفاف اطلاع‌رسانی شد، عالی بود. البته من ازشون شنیده بودم که ممکنه اگه مبالغ فاصله داشته باشه، مبلغ کمتر رو پیشنهاد بدن که این رو با ایمیل جویا شدم و محترمانه اعلام کردن که اختلاف مبلغ چه‌قدر و بالا بوده.

 

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه
این موارد رو در نظر داشته باشید:
- برخورد حرفه‌ای این شرکت در روند جذب نیرو رو کمتر شرکتی در ایران داره.
- مسئولین رده بالای فنی این شرکت (دست‌کم تا زمستان ۹۷) افراد نسبتاً شناخته‌شده‌ای در شبکه‌های مجازی و جامعه برنامه‌نویسان هستن که می‌شه پیش از مصاحبه با جستجوی اسم شرکت در وب، لینکدین یا توییتر پیداشون کرد و با شخصیت و نگرش فنی‌شون آشنا شد. حتی می‌شه برخی دیگه از همکاران فنی این شرکت رو از همین طریق یافت و پویایی فنی این مجموعه رو متوجه شد.
- «به نظرم اومد» در این حوزه یکی از سالم‌ترین و پویاترین شرکت‌ها باشه؛ سالم از نظر انسانی و شخصیتی و پویا از نظر فنی.
- اگر مثل من قراره برنامه‌ای رو بعد از مصاحبه‌ی این شرکت تنظیم کنید، بعید بدونید که روال تکمیل فرم و مصاحبه اول کمتر از دو ساعت طول بکشه.

حقوق پیشنهادی من

6500000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

4300000

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه دو هفته تا یک ماه

برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

سابقه کار خیلی مهم بود

پذیرفته نشدم

کل فرآيند یک ماه

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت فناپ پرداخت

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

 فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان - فناپ پرداخت

مدیرعامل: محمد صداقت نژاد

شماره تماس: 89519330 (۰۲۱)

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، کوچه نگار، پلاک ۳۸