شرکت فناپ پرداخت

www.pep.co.ir

درباره فناپ پرداخت

فناپ، از سال ۸۶ ارایه خدمات پرداخت الکترونیک در کشور را آغاز و از ابتدای سال ۹۶، تمامی فعالیت های حوزه پرداخت خود را در قالب شرکت فناپ پرداخت سازماندهی کرد.

ما به عنوان تسهیل گری امین میان فروشندگان و خریداران، نقش داریم و می خواهیم فروشندگان بدون نگرانی، پیچیدگی و با امنیت بالا، وجوه خود را دریافت و خریداران نیز، پرداختی راحت و روان (seamless)را تجربه کنند. فناپ پرداخت خود را شریک فروشندگان کالا و خدمات می داند و با ارائه راهکارهای جانبی، به افزایش درآمد آنها کمک می کند.

راهکارهای ما طیف گسترده ای از مخاطبان یعنی سازمان ها و کسب وکارهای بزرگ، متوسط، خرد و کاربران نهایی را پوشش می دهد و به آنها این اجازه را می هد تا در هر مقیاسی که هستند بتوانند، روش های متعدد پرداخت را تجربه کنند.

ارائه خدمات پرداخت، پرداخت خرد، فروش ووچر و پرداخت قبض به همراه تولید سخت افزارهای مرتبط همچون پایانه های فروش، خودپرداز غیرنقد و کیوسک سفارش گذاری خودکار، حوزه های اصلی فعالیت شرکت را تشکیل می دهند.

مدیر عامل: محمد صداقت نژاد

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، کوچه نگار، پلاک ۳۸

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فناپ پرداخت کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس قراردادها | تابستان ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

من سه مرحله مصاحبه داشتم. مرحله اول با یکی از کارشناساشون که بنظرم آدم منطقی ای بودند. یک هفته بعد مصاحبه دوم رو با مدیریت همون بخش انجام دادم. آقای مدیر متاسفانه آدم کم صبر (و به قول خودشون بیش فعالی) بودن. به حدی که اصلا اجازه نمیدادن من جملاتم رو تموم کنم. اخر مصاحبه هم به من گفتند نتونستم به سوالاتشون جوابی بدم و هوش اجتماعی خیلی پایینی دارم! با این وجود سه نفر رو گویا برای مرحله آخر که مصاحبه با منابع انسانی بود معرفی کردند که من هم یکی از اونها بودم.اصلا مصاحبه فنی ای نشد بامن. بنظرم خیلی معیار خاصی نداشتن. بیشتر از دو هفته فاصله بین مصاحبه دوم و سوم شد. مصاحبه دوم و سوم دقیقا یک مشت نمون سوالات معمول و کلیشه ای جلسه مصاحبه مثل نقاط ضعف و قوت و چالش های کاری و این داستانا بود. مصاحبه سوم ظاهرا با دو نفر بود، یک نفر سوالات رو میپرسید و نفر دوم که مصاحبه در اتاق ایشون انجام شد حتی یکبار هم سرشون رو بالا نکردن و کلا پشت سیستم خودشون مشغول کار دیگه ای بودن. بعد از یک هفته هم ایمیل زدن که توانایی های شما فوق العاده بود اما با نیازمندی های ما متفاوت بود. این ایمیل کار خوبی بود اما کاش بجاش مشخص میشد مثلا از نظر فنی شما مناسب نبودی یا حقوق درخواستیت بالا بوده که برای مصاحبه شونده هم روشن بشه و تجربه کسب کنه.
بنظرم توصیه خاصی نمیشه کرد، با توجه به اینکه معیاری برای قبولی یا رد وجود نداشت.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

گفته نشد

حقوق پیشنهادی من: ۴.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: صحبتی نشد

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو ماه)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه توسعه دهنده C (برای ابزارهای پرداخت) | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

– مسئول دفتر تماس گرفتن و دعوت به مصاحبه کردن و پیشنهاد دادن آدرس رو با جزئیات قرار مصاحبه به ایمیلی که توی رزومه‌م بود ارسال کنن. اولین تجربه‌م از این بود که جزئیات قرار مصاحبه با لینک Google Calendar به ایمیلم ارسال شد.

– روز مصاحبه فرمی نسبتاً مفصل که هم اطلاعات فنی و سوابق کاری و هم اطلاعات شخصی مربوط به ارزیابی نیروی انسانی رو جویا شده بود پر کردم و بعد منتظر شروع جلسه مصاحبه شدم.

– مدیر فنی مربوطه جلسه‌ای محترمانه و صمیمی، و در عین حال فنی و دقیق رو برگزار کرد. از سوابقم جویا شد و خیلی از مسائل رو از خلال صحبت‌های هم با پرسش و گفتگو روشن کردیم. درباره‌ی سؤالات فنی‌ش این توضیح رو داد که بحث به چالش کشیدن مطرح نیست و مضطرب نشم و از سطوح مختلفی هستن و قصد عمق‌سنجی دانش و تجربه‌م رو دارن. پاسخ هر سؤالی رو که اصلا یا کامل بلد نبودم رو با حوصله بهم می‌گفتن. حتی بهم گفتن که در سایت جابینجا رزومه ضمیمه شکیل ندارم که برام عجیب بود و احتمال دادم در زمان تغییر فایل، برای مدتی فایلی در سایت نداشتم. پیشنهادشون برای بهتر کردن رزومه به این موضوع رسیده بود و باعث شد متوجه مشکل بشم و بعدها رزومه مناسبم رو براشون ارسال کنم. ایشون از نظر شخصی و فنی، محترم، جدی و در عین حال صمیمی و با ذوق بودن و از صحبت‌ها مشخص شد که کاملا متوجه لزوم برقراری تعادل بین کار و زندگی هستن. درباره نظام پرداخت هم توضیحات کامل دادن و تصریح کردن علی‌رغم اینکه مبلغ پیشنهادی‌م از نظرشون بالاست، در نظر داشته باشم که کل مبلغ تصویبی مورد کسورات بیمه و مالیات قرار می‌گیره و هر قدر مبلغ بالاتر باشه، کسورات بیشتر رو هم مد نظر داشته باشم، که من باز هم مبلغ رو بالاتر بردم! (واقعیت این بود که در اون مقطع ترجیحم ترک این حوزه کاری بود و در مراحل فرایند جذب شرکت دیگه‌ای بودم که اولویتم بود. مبلغ رو بالا گفتم که یا نشه، یا اگر شد، برای مبلغ واقعاً بالایی توی این حوزه بمونم! در حقیقت در اون مقطع، انتخاب کردم برای تغییر حوزه کاری‌م ریسک کنم و حتی این موقعیت رو از دست بدم!)
در پایان هم ازم خواستن شبه‌کدی رو بنویسم که کمی شروع کردم، اما چون از برنامه بعدی‌م عقب مونده بودم و جلسه -با تأخیر کوچیک ایشون و مراحلی که انتظارش رو نداشتم خیلی به درازا کشیده بود- عذر خواستم و شبه‌کد رو ناتمام گذاشتم تا به قرار غیرکاری‌م برسم. ایشون هم خیلی محترمانه این رو در کنار شبه‌کد ناقص قید کردن تا فراموش نکنن. درباره مراحل احتمالی بعدی مصاحبه هم توضیح دادن و تصریح کردن که اگر مبلغ پیشنهادی من خیلی با مبلغ مورد نظرشون فاصله داشته باشه، احتمال داره علی‌رغم تأیید فنی، به مرحله بعدی دعوت نشم.

– یک روز بعد از زمان موعود برای اعلام نتیجه، ضمن عذرخواهی از اون تأخیر یک روزه، با ایمیل بهم اعلام شد که به دلیل مبلغ درخواستی حقوق، امکان همکاری نیست. تا همین جا هم که این‌قدر شفاف اطلاع‌رسانی شد، عالی بود. البته من ازشون شنیده بودم که ممکنه اگه مبالغ فاصله داشته باشه، مبلغ کمتر رو پیشنهاد بدن که این رو با ایمیل جویا شدم و محترمانه اعلام کردن که اختلاف مبلغ چه‌قدر و بالا بوده.
این موارد رو در نظر داشته باشید:
– برخورد حرفه‌ای این شرکت در روند جذب نیرو رو کمتر شرکتی در ایران داره.
– مسئولین رده بالای فنی این شرکت (دست‌کم تا زمستان ۹۷) افراد نسبتاً شناخته‌شده‌ای در شبکه‌های مجازی و جامعه برنامه‌نویسان هستن که می‌شه پیش از مصاحبه با جستجوی اسم شرکت در وب، لینکدین یا توییتر پیداشون کرد و با شخصیت و نگرش فنی‌شون آشنا شد. حتی می‌شه برخی دیگه از همکاران فنی این شرکت رو از همین طریق یافت و پویایی فنی این مجموعه رو متوجه شد.
– «به نظرم اومد» در این حوزه یکی از سالم‌ترین و پویاترین شرکت‌ها باشه؛ سالم از نظر انسانی و شخصیتی و پویا از نظر فنی.
– اگر مثل من قراره برنامه‌ای رو بعد از مصاحبه‌ی این شرکت تنظیم کنید، بعید بدونید که روال تکمیل فرم و مصاحبه اول کمتر از دو ساعت طول بکشه.

حقوق پیشنهادی من: ۶.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۴.۳ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: یک ماه)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA