شرکت فناپ تلکام

www.fanaptelecom.ir

درباره فناپ تلکام

شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ تلکام) در حوزه ارائه خدمات فنی مهندسی و اپراتوری در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و به طور تخصصی در خدمات اینترنت و موبایل فعالیت دارد. اکنون بیش از هزار سازمان بزرگ و کسب‌وکار معتبر در کشور از خدمات فناپ‌تلکام استفاده می‌کنند. چشم‌انداز فناپ‌تلکام بر قرار گرفتن در جایگاه یکی از سه اپراتور اول مخابراتی کشور متمرکز است. از سوی دیگر، فناپ‌تلکام از سه عنصر به عنوان پشتوانه‌های فعالیت خود یعنی عوامل مالی، زیرساختی و انسانی برخوردار است که مزیت رقابتی شرکت را دو چندان می‌کنند.

فناپ تلکام در ابتدای راه، با اخذ مجوز ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت FCP از تجمیع بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های حوزه‌ اینترنت در ایران شکل گرفته است.

فناپ‌تلکام کنسرسیومی حاصلِ از مشارکت هفت شرکت معتبر در زمینه خدمات اینترنت است. شرکت‏‌هایی که از ابتدای ورود اینترنت به ایران در کنار شما بوده‌اند و وسیله‌های ارتباطی فراگیر و گسترده‌ای را در سراسر ایران راه‌اندازی کرده‌اند. این شرکت‌ها تجربیات ثابت شده و مسلمی در ایجاد شبکه‌های ارتباطی بر بسترهای متفاوت و نوآوارانه را در کارنامه خود دارند.

در نتیجه، ما امروز امکاناتی در اختیار داریم که ارتباط پایدار و امن شما را به شبکه جهانی اینترنت و همین طور با سازمان‌ها و شرکت‌ها تضمین می‌کند. فناپ‌تلکام، امروز از محل این تجمیع، ۱۰۰ دکل و پاپ‌سایت در سراسر تهران در اختیار دارد و در ادامه این مسیر، نصب و راه‌اندازی دکل‌های بیشتری را در بسیاری از استان‌های کشور آغاز کرده است.

مدیر عامل: صابر فیضی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، کوچه سوم، پلاک۶، ساختمان شمس

ارسال رزومه به: hr@fanaptelecom.ir

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فناپ تلکام کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مهندسی شبکه | زمستان ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: سایر | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

در موردسابقه کار و تجارب بسیار سوال پرسیدند.
سوالات کاملاً حساب شده است.
افراد مصاحبه کننده بسیار فرهیخته، مجرب، متشخص، با سواد و مسلطی بودند.
مجموعه ای بزرگ، حرفه ای و فرای تصور شماست.
بهترین تجربه کاری من پس از ۱۵ سال کار کردن در مجموعه های خدمات اینترنتی تا به امروز است.
توصیه میکنم به هیچ وجه سعی نکنید فریبشان دهید و به اصطلاح عامیانه زرنگ بازی دربیاورید.
اگر فقط پرزنت کننده خوبی هستید و پیش خود فکر میکنید که “حالا مدتی توی این مجموعه هستم و کار میکنم” باید بگم اصلاً سمتش نیایید.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
یکی از افرا مصاحبه کننده “کاملاً ” شما را روانکاوی می کند.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

در کار خودم انتظار داشتند که کاملاً مسلط باشم.

حقوق پیشنهادی من: طبق عرف مجموعه

حقوق پیشنهادی آن‌ها: بسیار خوب

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA