شرکت فناپ سافت

www.fanapsoft.ir

درباره فناپ‌سافت

تیم اجرایی فناپ‌سافت، بیش از ۳۰۰ نفر از نخبگان حوزه نرم‌افزار را به خدمت گرفته است که این نیروها، اصلی‌ترین ‌سرمایه فناپ‌سافت محسوب می‌شوند؛ چرا که به مدد حضور این نیروهای متخصص، پیمودن راه‌های دشوار و تحقق آرزوهای بزرگ در عرصه فناوری، ممکن می‌شود. این نیروها از میان هزاران نفر از کاشناسان و مدیران کشور، برگزیده شده‌اند و عمیقاً باور دارند که ایران،‌ به دست توانمند نخبگان ایرانی ساخته می‌شود.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: استان تهران، شهرستان پردیس، پارک فناوری پردیس، بلوار نوآوری، خیابان نوآوری ۱۲، پلاک ۱۲۳، شرکت فناپ‌سافت

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فناپ سافت کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه اسکرام مستر | مرداد ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: کمتر از یک‌سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

دو تا مصاحبه حضوری و یک مصاحبه اسکایپی داشت.
ابتدا یک جلسه مصاحبه فنی داشت. متاسفانه خیلی قبل از شروع مصاحبه آدم رو منتظر نگه میدارن که اصلا جالب نیست. (البته بعدا متوجه شدم کلا شخصیت این فرد مدیر که مصاحبه می کرد اینطوریه)
بعد از اون یک جلسه مصاحبه با مدیر منابع انسانی. متاسفانه خیلی خیلی چونه میزد برای کم کردن حقوق وخیلی سعی می کرد که نکات منفی ای که در من دیده بود رو بولد کنه و حقوق رو بیاره پایین. (قشنگ یه ماشین حساب جلوش بود و حساب کتاب میکرد که بنظرم خیلی خوب نیست این موضوع.)
یه مبلغی رو واسه حقوق به توافق رسیدیم و قرارشد تا بعد از ۳ ماه آموزشی این مبلغ ۳۰درصد افزایش پیدا کنه. متاسفانه بعد از ۳ماه با مدیر مستقیمم صحبت کردم ولی در جواب، یکسری جملاتی شنیدم که اصلا در حد کارشناس و مدیر نبود و ایشون سعی داشتن با تحقیر و صحبت های ناراحت کننده و از بالا به پایین (که مثلا شما اندازه یه کارشناس پول میگیری، مگه چیکارش داری این همه حقوق رو و … و یا خوب کار نمیکنی و …) از افزایش حقوق جلوگیری کنن.

رفتار مدیر مستقیم(مدیر pmo) اصلا مناسب نبود. البته جلوی بقیه تیم ها نشون نمیدادن.
متاسفانه ایشون اصلا با اعضای تیم رابطه مناسبی نداشتن و دائما صحبت های ناراحت کننده به بچه ها میزدن یا ساعات پایانی شب پیام میدادن و مواخذه میکردن و… . ماه آخری که بنده اونجا مشغول بودم شاید ۴ ۵ نفر نیروی جدید اومدن و رفتن.
خیلی اوقات مانع خروج بچه ها از شرکت میشدن در پایان ساعت کاری و الزام میکردن تا ۷ شب کار کنن بچه ها. (یادمه یک بار یکی از همکارهای من بعد از اتمام ساعت کاری، از شرکت خارج شده بود به سمت منزل ولی توی راه ایشون تماس گرفتن باهاش و مجبور کردن که برگرده شرکت و کار بکنه.

در کل فرهنگ سازمانی شرکت فوق العاده خوبه و به نیروی انسانی اهمیت داده میشه و قابل قبوله (بجز این مورد که متاسفانه مدیر hr نتونستن برای ما کاری انجام بدن و منجر به خروج بچه ها از تیم و سازمان شد. البته که خیلی موضع مهمی ولی از مدیر منابع انسانی کاری بر نیومد)

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اسکرام
مدیریت پروژه
اجایل

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک ماه)

+۱۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه اندروید | زمستان ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

در ابتدا یک مصاحبه فنی با سرپرست تیم و مدیر فنی تیم داشتم. سوالات مختلفی درباره مهارت‌های پایه‌ای برنامه‌نویسی اندروید، شی گرایی، معماری پرسیدن و بیشتر مواردی که در پروژه‌های خودشون استفاده می‌شود، براشون مهم بود که درباره‌شون اطلاع داشته باشم.
بعد از حدود دو هفته مدیر فنی تیم با من تماس گرفت و به من گفت که برای کار میتونم بیام و من هم قبول کردم. ولی این در حالی بود که هنوز منابع انسانی تایید نکرده بود و من هنوز مصاحبه منابع انسانی را انجام نداده بودم و هیچ قرارداد و … امضا نکرده بودم. حدود دو ماه به همین شکل براشون کار کردم و قرار شد که در آینده به شکلی، حقوق این مدت کار به من پرداخت بشه.
در این مدت اصلا خبری از منابع انسانی نشد و من اصلا نمیدونستم که حتی واحد منابع انسانی از این موضوع باخبر است یا خیر! به نظر می‌رسید که تیم ما حکومت مستقل خودش رو در شرکت داره و منابع انسانی اصلا حکم‌فرما نیست!
بعد از حدود دو ماه از منابع انسانی تماس گرفتن و من رو به مصاحبه انسانی دعوت کردن. در مصاحبه منابع انسانی سوالاتی در باب روانشناسی و رفتار و اخلاق در محل کار و سابقه کاری و تحصیلی گذشته و دلیل خروج از کارهای قبلی پرسیدن.
چند وقت بعد، با تماس گرفتن و اطلاع دادن که من رسما استخدام شدم و میتونم فعالیت داشته باشم (در حالی که حدود دو الی سه ماه من مشغول به کار در آنجا بودم!)
حتما به روال قانونی و صحیح پروسه‌ی مصاحبه و استخدام آشنا باشید و هر گونه کاری خارج از قرارداد را قبول نکنید.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
علاقه‌مندی به یادگیری
اعتماد به نفس کافی

مهارت‌هایی که نیاز دارند

تسلط قابل قبول به برنامه‌نویس اندروید
آشنایی با بعضی اصول مانند معماری‌های رایج، دیزاین‌پترین‌های رایج و موارد مشابه

حقوق پیشنهادی من: ۶ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۵.۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: سه ماه)

۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه برنامه نویس React | زمستان ۹۸

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

دو مرحله مصاحبه بود .

مرحله اول فنی : سوالات در مورد چه کارهایی کردی چه زبان هایی بلدی ، چه چالش هایی داشتی تو پروژت ؛ رو چی بیشتر تخصص داری

مرحله دوم‌: مصاحبه منابع انسانی که قبلش باید تست دیسک رو انلاین پر میکردم و براشون میفرستادم ، فرداش مصاحبه اسکایپ انجام شد ، از خودت بگو ، رویات چیه ، ۵ سال دیگه کجایی ، اگه با رئیست بحثت بشه واکنشت چیه ، آخرین کاری که ازش خوشحال بودی .
پبشنهادم اینه طوری به سوالات جواب بدید که براشون جذاب باشین ، لازم نیست صداقت کامل داشته باشین و همه چیو کامل توضیح بدین ، فاصله زمانی و وقفه کاریتونو بیان نکنین (به نظرم علت رد شدنم). متاسفانه تو ۴۵ دقیقه فقط به حرفهای شما گوش میدن و قضاوت و برداشت اونها تاثیر داره تو قبول شدنتون نه اون‌چیزی که واقعا هستین.
نکته اخر اینکه اگه تصمیم به مهاحرت دلشتین یا زبان دیگه ای خوندن اصلا نگین که قصدتون مهاجرت بوده
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
عصبانیت ، برخوردت با دیگران

حقوق پیشنهادی من: ۳.۵ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۳ میلیون

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA