شرکت فرزانگان فارس نیکو

www.ffig.co

درباره فرزانگان فارس نیکو

گروه فرزانگان فارس نیکو در راستای اعتلای هر چه بیشتر صنعت کشور و ایفای نقش تاثیر گذار بر توسعه و ارتقاء سطح تولیدات با کیفیت داخلی، فعالیت های بازرگانی و ارائه خدمات، با بهره مندی از نیروهای متخصص و مدیران مجرب از سال ۱۳۷۴ پا به عرصه صنعت کشور گذاشته و توانسته است گام های موثر و مثبتی را در حوزه های تولید و فروش قطعات اصلی خودرو ، نفت و پتروشیمی، معدن، بازرگانی و ساختمان برداشته و به یکی از گروه های مهم صنعتی کشور تبدیل شود. این گروه تلاش نموده است با ایجاد فضای کسب و کار مناسب و کارآفرینی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود بیش از ۱۶۰۰ نفر از جوانان و نیروی کار مولد کشور را مشغول به کار نماید.این گروه در حوزه تخصصی تولید قطعات خودرو با شرکت های یاتاقان بوش ایران، شتابکار، صنایع فورج البرز، گسترش طراحی و تولید قطعات آهنگری خودرو، دنا بهریز آلومینیوم، شتاب آذر شرق، شتاب آذر مهرگان و امید آرکا سعی داشته است تا با تولید و تامین مجموعه های قوای محرکه و انتقال قدرت خودروهای داخلی و همچنین سایر مجموعه های صنعت خودرو با مشارکت شرکت های معتبر جهانی، به جایگاهی ویژه در بازار های داخلی و بین المللی دست یابد. این گروه در حوزه های استراتژیک دیگر از قبیل تولید فرآورده های نفتی و پتروشیمی در قالب شرکت فرزانگان انرژی پارس، استخراج معدن و تولید گندله به عنوان مواد اولیه صنایع داخلی کشور در قالب شرکت گهر فرزانگان خرامه، واردات خودروهای خارجی با برند های BMW و MINI و ارائه خدمات پس از فروش این محصولات در قالب شرکت پرشیا خودرو ، انجام پروژه های ساختمانی و مدیریت مجتمع های اداری تجاری فعالیت دارد. در نهایت گروه فرزانگان فارس نیکو با تمام توان سعی می نماید تا در مسیر اقتدار صنعت و تولیدات داخلی کشور، اهدافی همچون تبدیل شدن به تامین کننده برتر قطعات ساخت داخل در حوزه مجموعه قوای محرکه و انتقال قدرت و همچنین حضور پر رنگ در بازارهای جهانی با صادرات فروش محقق نماید.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس شرکت: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فرزانگان فارس نیکو کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مدیر سیستم ها و روش ها | خرداد ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

با سلام، به محض ارسال رزومه با توجه به مدرک دانشگاهی و سوابق دعوت به مصاحبه شدم، اول منابع انسانی تماس گرفتن و بعد از اون معاون برنامه ریزی فرمودن نمونه کارها را هم بیاورید، جلسه مصاحبه خوبی بود منتهی در حین توضیح فعالیت های گذشته چند بار احساس کردم معاون برنامه ریزی مخفیانه دارند از نمونه کارها با گوشیشون عکس و یا فیلم می گیرند خیلی تعحب کردم گفتم شاید اشتباه میکنم ولی نه اشتباه نبود، خلاصه خواستم به ایشون بگم گفتم درست نیست، از یک نفر معاون برنامه ریزی و عضو هیات مدیره با کلی سوابق کاری بعید بود یه همچین رفتاری، مصاحبه دومم با مسئول منابع انسانی بود که خیلی عالی و حرفه ای بود.
تجربه جالبی بود یعنی اولین مصاحبه اینجوری بود که می رفتم.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

سسیتم ها و روش ها، استانداردهای مدیریتی، فرآیندها

حقوق پیشنهادی من: ۱۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۱۰-۱۲ میلیون تومان و شایدم کمتر

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

۱+

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA