شرکت آفرینش کتاب الکترونیکی فروزان (فیدیبو)

www.fidibo.com

درباره فیدیبو

فیدیبو به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه دیجیکالا، اولین و بزرگترین پلتفرم عرضه کتاب الکترونیک در ایران است. فیدیبو در سال ۱۳۹۱ با شعار “مطالعه آزاد برای همه، همه وقت، همه جا” به عنوان یک پروژه چند ملیتی بنیان گذارده شد و بعد از پشت سرگذاشتن چالش های موجود بر سر راه زبان های عربی و فارسی برای ورود به صنعت نشر الکترونیک، فاز اول آن در اسفند ۱۳۹۲ راه اندازی شد.

مدیر عامل: مجید قاسمی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبرو حسینیه ارشاد، کوچه هدیه، پلاک ۱۱، واحد ۲

فرصت‌های شغلی در فیدیبو

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت فیدیبو کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه UI UX | بهمن ۹۷

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

برعکس چیزی که انتظار داشتم خیلی محیط غمگینی داشت. شاید هم سر ددلاینی چیزی بودن ولی چهره آدمها که رد میشدن همه عبوس و خسته بود.
حدود نیم ساعت منتظر شدم و بعد فهمیدم مصاحبه کننده بیرون بوده و تازه اومده. با اینکه معطلم کرده بود اول چایش رو خورد و بعد صدام کرد این خودش ده دقیقه طول کشید. رفتارشون این بود که اینجا خیلی همه چیز منظمه و روی روال هست و من خوشحال شدم اما صبح که منتظر بودم صدای برنامه نویسها میومد که گویا دوتاشون شاکی بودن که چرا ما کار نداریم و قراره اخر ددلاین به ما فشار بیارید و از بی نظمی مینالیدن.
همون روز مصاحبه تخصصی شدم. از نظر سوالاتی که میکردن متوجه شدم خیلی محصولات مختلفی هست که باید کار کنم روشون و برام جذاب بود. مصاحبه تخصصی اول با یک خانم شروع شد که بسیار پر انرژی بود و فهمیدم بیشترین کارم با ایشون خواهد بود. بعدش یک خانم دیگه هم اومدن که ایشون هم بسیار دوستانه بود رفتارشون. سوالهای تخصصیشون کمی سخت بود ولی تحت فشار نبودم. اگه رفتین مصاحبه برای این پوزیشن، یو اکس رو بیشتر مطالعه کنید و چند طرح یو آی هم ببرین.
ازشون پر سیدم که نظرشون چیه هر دو گفتن ما بسیار خوشمون اومده.
اچ آرشون گفت نتیجه رو بهتون اطلاع میدیم اما هرگز خبری ازشون نشد. من فروردین اردیبهشت رفتم!!!!!!
توصیه رو بالا گفتم.
نمونه کار ببرین. مصاحبه تخصصیشون استرس نداره و خیلی دوستانس.
از اچ آر توقع اچ آر بودن نداشته باشین. زیاد اطلاعات بهش ندید چون تقریبا اهمیتی براش نداره.
انتظار محیط خشن را داشته باشید.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
اینکه چقدر پرابلم سالوینگ بلدم و سخت کوشم.

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون

حقوق پیشنهادی آن‌ها: به اون مرحله نرسید

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: بیشتر از شش ماه)

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه طراح | زمستان ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

من اول با اچ آر مصاحبه داشتم که نمیدونم چرا مدام میخندید. حس توهین داشت. در روند صحبت بعد از نیم ساعت فهمیدم چیزی از اچ آر بلد نیستن ایشون. بماند. مصاحبه تخصصی تقریبا خنده دار بود. باورم نمیشه سنیور اونها انقدر کم باشه دانش و تجربه ش.
با مدیرعامل که وارد بحث شدم ابتدا بسیار بد اخلاق و طلبکار بودن. از من میخواستن علاوه بر طراح بئدن کار کیو سی و تست رو هم انجام بدم و گفتن ممکنه تغییر هم بکنه سمتت.
من تجربه ۵ ساله دارم و تو فیلدم متخصصم. این رو من نمیگم. محصولاتی که طراحی کردم میگن. ولی روند مصاحبه فیدیبو با شما مثل یک بیگینر رفتار میکنه که انگار هیچی نیستی و ما تازه میخوایم با نصف حقوق دریافتی بهت لطف هم بکنیم. یادتون باشه اینو و اعتماد به نفستون رو در گرو رفتار نا محترمانه رییسش از دست ندید. زیر بار چند پوزیشن و تسک هم نرید.

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۷ میلیون تومان

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه دیجیتال مارکتینگ | بهار ۹۷

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه خیلی آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی بد بود

طبق ساعت اعلام شده به شرکت رسیدم اما با این حال یک ساعت منتظر بودم تا با من مصاحبه بشه .. مصاحبه اصلا بار فنی نداشت … و صرفا سلیقه ای بود و جالب اینکه برای دیجیتال مارکتینگ کوچکترین اطلاعاتی نداشتند و حتی پیشنهاد کار تو ی قسمت دیگ به من دادن که کاملا بی ربط به حوزه من بوده ..و این به خاطر اینکه صرفا نیرو کم داشتند..که به نظر من یک توهین است
انتظار اهمیت دادن به شخصیت و رزومه خودتون رو نداشته باشید

۰

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه دولوپر PHP | پاییز ۹۶

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | نحوه درخواست: دوستان و آشنایان | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

در مرحله اول با حضور دو نفر از کارشناس‌های مربوط به پوزیشن برگزار شد. ارتباط این افراد بسیار دلنشین و دوستانه بود. نزدیک بودن سن مزیت بر این ارتباط خوب شده بود.
یک فرم با سوالات رایج داده شد و همچنین یکی دو سوال هوش.
مبلغ درخواستی نیز درخواست شده بود.

در مرحله دوم که با حضور مدیرعامل فیدیبو برگزار شد، جلسه مصاحبه کاملا بد بود. ایشان رفتار زننده‌ای داشتند و به گونه‌ای که حالت توهین و اگرسیو داشتند.
در مورد سطح حقوق‌ها تقریبا دروغ گفتند و انتظارات نابجا داشت. حقوق پیشنهادی آنها بدون درنظر گرفتن مهارت ها بود و گفته شد در صورت نیاز از آنها توانایی‌ها استفاده خواهد شد ولی بابت آنها حقوق افزایش پیدا نمی‌کند
در زمان مصاحبه با کارشناس‌های داخلی این شرکت، انتظار یک مصاحبه خوب و دوستانه را داشته باشید
اما در زمان مصاحبه با مدیرعامل فیدبو انتظار یک برخورد اگرسیو و نگاه بالا به پایین را داشته باشید.

در مورد Job Description به طور کامل و واضح صحبت کنید.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

بیشتر به تخصص‌های فنی توجه می‌شد تا مهارت های نرم

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۲.۵ میلیون تومان

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم (کل فرآیند: یک هفته)

???? گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA