آژانس تبلیغاتی گرانش

www.geraneshads.com

درباره آژانس تبلیغاتی گرانش

گرانش یک آژانس تبلیغاتی تمام خدمات است که با تکیه بر خلاقیت و تخصص نیروهای خود بهترین راهکارها را برای چالش‌های تبلیغاتی مشتریان خود طراحی می‌کند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

آژانس تبلیغاتی گرانش می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل آژانس تبلیغاتی گرانش کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس دیجیتال مارکتینگ | اسفند ۹۹

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده مناسب نبود

بسیار بی سواد و بی تجربه اند، برای پوزیشن کارشناس دیجیتال مارکتینگ رزومه داده بودم و هیچ سوادی از دیجیتال مارکتینگ نداشتن، انتظار می رفت راجع به ابزارهایی مثه گوگل آنالتیکس و ادوردز و تگ منیجر و… یا بحث استراتژی سوال بشه ولی سوالات در حد ادمین اینستاگرام بود. سوادشون در حد این پیجایی که هزارتا فالوور دارن و میگن بت یاد میدیم تو سه روز فالوور هاتو ده برابر کنی بود. در کل آژانس دیحیتال مارکتینگیه که سواد مارکتینگ نداره و کلا ته تصور ذهنیشون از دیجیتال مارکتینگ اینستاست. شرکت خیلی بی روح و بی در و پیکر بود به طوری که منشی یه ربع پشت میز نبود و من منتظر منشی بودم. بعد یه فرم مسخره چند صفحه ای که توش باید شماره تلفن رفیقاتو و خانوادتو بدی میذارن جلوت پر کنی. همون فرمم میذارن جلو مصاحبه کننده، یعنی نه تنها نمی دونن کی هستی بلکه زحمت نمیدن رزومه ات رو در بیارن. واقعا افتضاح بود.

حقوق پیشنهادی من: ۵ میلیون تومان

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA