شرکت گلفام سفر

www.golfamsafar.com

درباره گلفام سفر

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی گلفام سفر مفتخر است که بیشترین حجم مسافرین را به مسیرهای مختلف در سراسر جهان مخصوصاً در مسیرهای کشور ترکیه از جمله شهرهای آنتالیا ، استانبول از طریق پروازها و خطوط هوایی معتبر به خود اختصاص داده و با ایجاد پکیج ها و تورهای متنوع و جذاب و با کمترین هزینه برای مسافرین نقش مهمی را در صنعت توریسم و جهانگردی ایفا نمایند.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت گلفام سفر می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: خیابان میرداماد غربی،ساختمان میرداماد،شماره۴۸۲،طبقه اول شرقی،واحد ۴

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت گلفام سفر کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

جدیدا کسی برامون تجربه مصاحبه ننوشته! :‌( 

قبلی‌ها پاک شد! تجربه‌ها قدیمی خیلی مستند نیستند 

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

قابل اعتماد نیستند | دی ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در شرکت گلفام سفر بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۹ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
نقاط مثبتی ندارد

مشکلات و نقاط منفی
مدیریت ناسالم از جهات های مختلف که علاوه بر تاثیر روی کار روی زندگی ام هم تاثیر گذاشته. تغییر نیرو خیلی داره و اگر دنبال حقوق عقب افتادتون باشید عصبانی می شوند و دنبال آن میوفتن که به نحوی حقوقتون را بپیچونن و کلا ندهند. قرارداد نمیبندن تا وقتی خودشون اعلام کنند قراردادهای ماههای سپری شده را میبندن و وقتی اخراج کنند و یا استعفا بدهید بیمه هم براتون رد نمیکنند که مسیر سختی برای اثباط کار کردن داشته باشید. کلا یک شرکت خانوادگی که ارث رسیده و زیاد ارزشی برای خودشون هم نداره و تلاشی برای سرپا نگه داشتن آن نکردند.

توصیه من به مدیران شرکت

اگر شرایط مالی شرکت درست نیست شرکت را ببندین

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

بدترین و بی نظم ترین شرکت | آذر ۹۹

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: بد | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در شرکت گلفام سفر بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۹ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
هیچ نقطه مثبتی در مورد این شرکت وجود ندارد

مشکلات و نقاط منفی
اوایل سال وارد شرکت شدم. ابتدا قرار بود هزینه ی کامل بیمه با شرکت باشد + بیمه تکمیلی.

پنجشنبه جمعه تعطیل ۸ ساعت کار رزوانه

قراردادها طبق معمول سه ماهه بود و من برای سه ماهه اول یه مبلغ پایین تری را تعیین کردم و برای ادامه همکاری مبلغ مورد نظرم. قرارداد رو که اخر هر سه ماه برای سه ماه گذشته میبندند.

روز اول که وارد شرکت شدم متوجه بی نظمی و کثیفی دفتر شدم و پر از سوسک هایی که زیر پا جولان میدادن تو اشپزخونه، اتاق، دستشویی، همه جا سوسک. نه مواد ضد عفونی نه دستمال کاغذی. نه کسی هست ظرف ها رو بشوره، به معنای واقعی کثیف.
و البته از شرکت به این کثیفی نمیشه توقع پروژه تمیزی را داشت. نه داکیومنتی نه استراکچر مشخصی

گذشت و حقوق اولم با تاخیر یک ماهه پرداخت شد بدون بیمه تکمیلی و کسر کردن هزینه کامل بیمه. بعد از گذشت سه ماه هیچ حقوقی ندادن و هر هفته با دروغ امروز و فردا و فلان روز کار رو پیش بردن. تا اینکه مجبور شدن یه چک به مبلغ حقوق سه ماهه به ما بدن. وقتی رفتیم برای نقد کردن چک متوجه شدیم جلوی چک را بستن به شرح خیانت در امانت.

که با شکایت لفظی ما گفتن به یه شرط حقتون را میدیم که قراردادهای ماه قبل رو امضا کنید + ۲۰۰ میلیون یا بیشتر سفته + تعهد نامه ای که تا ۲ سال بعد از اینجا اجازه کار در هیچ شرکت گردشگری را نداریم.

قبول کردیم ناچارا، حقوقمون پرداخت شد و اینبار هم کل بیمه ازش کسر شده و اون حقوقی که را صحبت کرده بودیم برای بعد از سه ماه اول پرداخت نشدو پیچونده بودن. البته رفتارشون به طوریه که همیشه طلبکار هستن.

سه ماه دیگه گذشت (سه ماهه ی دوم) و باز با دروغ امروز فردا حقوقی پرداخت نشد و وقتی اعتراض کردم متوجه شدم از گروه های کاری حذف شدم.

من هم به خاطر بچه های گروه مونده بودم و خیلی راحت گفتن حق اعتراض نداری و باید کار کنی. کار روزانه ای که قرار بود ۸ ساعت باشه بیشتر بود نه مزایایی و نه حتی حقوق خودمون و البته پنجشنبه و جمعه هم مجبورت میکردن کار کنی.

وقتی هم که حضوری بودیم با دوربین چک میکردن و صدایتان را شنود میکردن که ببینن چی میگی و چیکار میکنی

دیگه خیلی راحت با بقیه هم همین کارو کردن نیرو هی جذب کردن هی رفتن و حقوقی پرداخت نکردن.

حتی یه خدمتکار بود از اسلام شهر تا میرداماد میومد و صبح ها ۵ صبح میرسید شرکت.
خیلی راحت سه ماه حقوق اونم ندادن تا رفتش.

الان یک ماه فقط دنبال پر کردن فرم تسویه حساب هستم و هی میندازن عقب. میری پیش مالی میگه من هزارتا کار دارم برو بعدا میری پیش منابع انسانی میگه حالا حالاها باید بری بیایی. از مدیر خودت پیگیری میکنی که میگه چرا در و محکم بستی (من اصلا نمیدونم در مورد چی داره صحبت میکنه) من برات هیچ کاری نمیکنم.
دیگه خودتون حساب کنین کی بتونم حق و حقوقم رو بگیرم.
خودشون نیرو استخدام کردن حالا برای پرداخت حق و حقوق اینهمه ذلت و خواری باید بکشیم.
گلفام شرکتی که هیچ حرفی برای گفتن ندارن جلوی رقباش و اگر میخواهید وارد این شرکت شوید حتما به این موارد توجه کنید تا بعدا پشیمون نشید چون این یک روششون برای جذب نیرو است و کارکنانش هیچ ارزشی برای شرکت ندارند. مدیرانشون باهم دوست هستند اگر با یکیشون بحثت بشه بقیه هم باهات بد میشن و رفتار سازمانی ندارن.

توصیه من به مدیران شرکت

خواهشا استخدام نکنید و زندگی کسی رو خراب نکنید.

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

+۱۱

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA