گروه صنعتی گلرنگ

www.golrang.com

درباره گروه صنعتی گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ، یک مجموعه اقتصادی است که در زمینه‌های گوناگونِ سرمایه‌گذاری، فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی علاوه بر تولید کالا در طی سالیان فعالیت خود، در سال‌های اخیر، در زمینه سرمایه‌گذاری خارجی و تبادلات بین‌المللی نیز فعالیت داشته که از آن جمله می‌توان به واردات خودرو و صنایع آرایشی و زیبایی اشاره کرد.

گروه صنعتی گلرنگ با اتکاء به تلاش‌های بخش خصوصی شکل گرفته؛ دارای ۴۰ برند فعال می‌باشد و نزدیک به ۱۰۰ شرکت متنوع را در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌الملل، در حوزه‌های مختلف کسب و کار شامل می‌شود؛ حوزه‌هایی چون: صنایع شوینده و بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع سلولزی، توزیع و فروش، صنایع آرایشی و زیبایی، صنعت خودرو، نفت، گاز، پتروشیمی، معدن، انرژی، ساختمان، خدمات بازرگانی بین‌المللی، چاپ و بسته‌بندی، خدمات بیمه، حمل و نقل سراسری، تولید مواد شیمیایی پلاستیک و پلیمر، خدمات آموزشی، فناوری اطلاعات، تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و غیره.

در حال حاضر بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در این گروه صنعتی مشغول به‌کار هستند و چشم‌انداز آن، پیوستن به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر بین‌المللی تا سال ۱۴۰۴ است؛ به گونه‌ای که ۴۰ درصد از فروش این گروه صنعتی، بین‌المللی و برون مرزی باشد. گروه صنعتی گلرنگ دارای ده‌ها برند مشهور در صنایع گوناگون فعال در عرصه‌های مختلف اقتصادی است؛ که از جمله آن‌ها می‌توان به: گلرنگ، اوه، سافتلن، اویلا، فامیلا، اکتیو، بایودنت، بارلی، نانسی، هوم پلاس، مرسی، مریدنت، گلدنت و … اشاره کرد.

ارائه و فروش بیش از یک میلیارد واحد محصول در سال، برخورداری از نرخ رشد بیش از سه برابر رشد صنعت در طول ۲۰ سال گذشته، تولید بیش از ۶۰ گروه محصول، سرمایه‌گذاری با ارزش بیش از ۴۰۰میلیارد ریال در صنایع گوناگون، و بسیاری موارد دیگر از جمله توانمندی‌های گروه صنعتی گلرنگ به حساب می‌آید.

مدیر عامل: مهدی فضلی

مدیر منابع انسانی: –

آدرس گروه صنعتی گلرنگ: خیابان ولیعصر، ضلع شمالی پارک ساعی، خیابان ساعی یکم، پلاک ۱

فرصت‌های شغلی گروه صنعتی گلرنگ

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل گروه صنعتی گلرنگ کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس توسعه نرم افزار | بهار ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه خیلی سخت | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: بیشتر از یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مرحله اول : مصاحبه فنی با تیم یا مدیر تیم برنامه نویسی (بسته به تیم درجه مصاحبه فرق داره و اگر رد بشید تو این مرحله رد میشید)
مرحله دوم: مصاحبه با معاونت فناوری های نوین (بخاطر پیشنهاد حقوق بالا ممکنه رد بشید یا اینکه بهش بگید نمیتونید زیاد سره کار بمونید- مصاحبه فنی اسونی میکنن)
مرحله سوم: مصاحبه با منابع انسانی (از لحاظ شخصیتی یا حقوقی ممکنه رد بشید. اخلاق مثبت و خوبی باید داشته باشید)
مرحله چهارم: مصاحبه با مدیر عامل گلرنگ سیستم (تشریفاتی)
مرحله پنجم : مصاحبه با مدیری عامل یا نماینده مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ (تشریفاتی)
خودت باش و کاملا صادقانه رفتار کن.
توانایی فنی تو برخی از تیم ها خیلی مهمه ولی تو برخی از تیم ها هیچ اهمیتی نداره و بسته به نیاز تیم ها شما مصاحبه فنی رو قبول یا رد میشید.
سابقه کار کردن تو سازمان های خوب، خدمت مقدس سربازی و همچنین ویزگی های اخلاقی خیلی براشون خیلی اهمیت داره.
براشون مهمه که بتونی ساعت های کاری زیادی رو در اختیار شرکت باشی و روزانه حداقل سه ساعت اضافه کاری باشی.
فشار کاری در گلرنگ سیستم بسیار بالاست و تنها دلیلش هم فشارهای وارد شده از سمت معاونت فناوری اطلاعات اون مجموعه هست لذا در نظر داشته باشید که اصلا شبیه هتل نیست. نباید انتظار و توقع قدردانی از اون ها داشته باشی چون در بسیاری از مواقع با اینکه به بهترین نحو کارت رو انجام دادی مورد سرزنش قرار میگیری.
انعطاف ساعت کاریشون ۱۵ دقیقه هست و خیلی روی صبح زود حاضر شدن حساس هستن.
بن خرید ماهانه، بیمه تکمیلی، بیمه عمر، بیمه کرونا، پاداش پروژه و هدایای مختلف در زمان های مختلف داری. به بچه های قدیمی تر هزینه سفر تعلق میگیره و هر سال مقداری سهام به کارمندا میدن
باز هم تاکید میکنم فشار کاری بسیار بسیار بالاتر از حد استاندارد و مجاز هست. اگر توانش رو ندارید ورود نکنید.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
ساعات کاری زیادی در اختیار شرکت باشد
پارتی نرفتن
نوشیدنی غیر مجاز نخوردن
سیگار نکشیدن (زیاد مهم نیست اتاق سیگار دارن حتی)

مهارت‌هایی که نیاز دارند

توانایی کار کردن زیر فشار کاری
اضافه کار ی ایستادن

حقوق پیشنهادی من: ۹ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۹ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: چهار ماه)

۱+

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه تحلیل سیستم | زمستان ۹۸

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: ایمیل | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

مرحله اول مصاحبه همزمان با سه نفر. یک نفر از منابع انسانی و دو نفر از واحد مربوطه
مصاحبه منابع انسانی در مورد شخصیت من و واکنشم نسبت به مسائل مختلف میپرداخت . اما مصاحبه با دو کارشناس از واحد مربوطه بسیار تخصصی و پیچیده بود. جوری که حدودا ۱:۳۰ ساعت طول کشید و بعد از مصاحبه واقعا ذهنم خسته شده بود!
مصاحبه بعدی با دو مدیر ارشد بود (به طور جداگانه) که مصاحبه اول بیشتر برای شناسایی توانایی های شخصی و استعدادهام بود و دومی مصاحبه ای کلی در مورد تجارب تحصیلی و کاری بود . کمی هم انگلیسی
توی تمام این مصاحبه ها قبول شدم و الان فقط مرحله آخر مصاحبه مونده که هنوز روزش بهم اعلام نشده.
اعتماد به نفس مهمه
زبانتون باید خوب باشه
نسبت به مجموعه آگاهی کسب کنید

هنوز جواب ندادن

۱+

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه کارشناس دیجیتال مارکتینگ | اسفند ۹۷

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه آسون | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

من برای یکی از شرکت های وابسته به مجموعه گلرنگ رفتم، قرار من یک ساعت مشخصی بود که نیمساعت زودتر رسیدم از همون موقع داشتم ۵صفحه فرم کاغذی پر میکردم تا یکساعت وربع احساس میکردم سر جلسه امتحانم و کاش پای تلفن میگفتن انقدر طول میکشه
بعد گفتن مدیر جلسه میرن ۴۵دقیقه منتظر میتونی بمونی؟ منم گفتم نه و لطف کردن اون خانم خواهش کردن از مدیر که جابجایی انجام بدن و خلاصه رفتم داخل، انقدر عجله داشتن مدیر و تند تند سوال میپرسیدن من هنوز جواب یکیشو کامل ندادم نیرفتن بعدی اصن خیلی حس بی توجهی به وقت و زمان من بود اقلا ۴۰دقیقه داشتم پرسشنامه پر میکردم که بنظرم غیر حرفه ای بود چون وقتی از طریق سایت کاریابی مخاطب رو پیدا میکنن رزومه ما با جزییات هست اونجا دیگه عین همونارو دوباره بنویسی و بعدش سوال های طولانی روانشناسی و کاری
سوال های تخصصی هم بنظرم در حد عمومی بود و زیاد جزییات نداشت و مشخص نبود که میخوان براشون چیکار کنی یا واضع توضیح بدن(شاید همون کمبود زمان و سریع تر میخواستن به جلسه شون برسن)
من مصاحبه با شرکت های بزرگتر و بهتر انجام دادم و معمولا اونایی که خیلی به شخصیت انسانی بها میدن نه تنها از نظر تقسیم وظایف مشخص محوله، حقوق، ساعت کار بها میدن و در جلسه روی کار دقیقی که باید انجام بدی تاکید میکنن بلکه تاکید هم ندارن انقدر که یکنفر دست تنها بدون هیچ تیم و گروهی قرار هست اون حجم از کار رو انجام بده و جاهای خوب براشون کار گروهی اولویت بسیار بالایی داره
قصد ادامه تحصیل با خروج از کشور داری یا چقدر میتونی در طی روز مفید کار کنی مثلا بیش از قانون کار یعنی از ۷ونیم صبح تا حداقل ۵ونیم بعد از ظهر بدون تایم استراحت!
زبان انگلیسی خوب باشه چون قالب سوالات عمومی و تخصصی شفاهی به این زبان هست
اعتماد به نفس و آرامش
اگر براتون تمایز بین کار و زندگی شخصیتون مهم نیست و میتونید ربات یا آدم آهنی باشید، شاید گزینه خوبی باشه براتون
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
مستعد و با انگیزه بودن، صبوری خیلی خیلی زیاد، مدیریت انجام هم زمان چند کار در یک لحظه

مهارت‌هایی که نیاز دارند

والا همه کاری از من انتظار داشتن!
غیر از تمام کارهای محتوا، کمپین، تبلیغات، طراحی وبسایت و و و کارهای حوزه گرافیک هم دوست داشتن بتونم انجام بدم که واقعا همه این حوزه ها به هم ربطی ندارن و فقط توی تعامل با مخاطب مشترک هستن
یعنی با یک سمت هزارتا کار باید انجام میدادم و حتی گفتن انقدر حجم کار بالا هست که گاهی نهار هم نمیتونی بخوری و دیر باید بری از شرکت! واقعا ظلم نیست؟ با حقوق یک نفر انتظار داشتن جای چند نفر کار کنی!
امیدوارم یک همچین شخصی رو پیدا کنن (البته برای طولانی مدت)

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

۱+

???? گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA