شرکت گروه صنعتی گلرنگ | Golrang Industrial Group

شرکت گلرنگ

درباره شرکت گروه صنعتی گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ، یک مجموعه اقتصادی است که در زمینه‌های گوناگونِ سرمایه‌گذاری، فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی علاوه بر تولید کالا در طی سالیان فعالیت خود، در سال‌های اخیر، در زمینه سرمایه‌گذاری خارجی و تبادلات بین‌المللی نیز فعالیت داشته که از آن جمله می‌توان به واردات خودرو و صنایع آرایشی و زیبایی اشاره کرد.

گروه صنعتی گلرنگ با اتکاء به تلاش‌های بخش خصوصی شکل گرفته؛ دارای ۴۰ برند فعال می‌باشد و نزدیک به ۱۰۰ شرکت متنوع را در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌الملل، در حوزه‌های مختلف کسب و کار شامل می‌شود؛ حوزه‌هایی چون: صنایع شوینده و بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع سلولزی، توزیع و فروش، صنایع آرایشی و زیبایی، صنعت خودرو، نفت، گاز، پتروشیمی، معدن، انرژی، ساختمان، خدمات بازرگانی بین‌المللی، چاپ و بسته‌بندی، خدمات بیمه، حمل و نقل سراسری، تولید مواد شیمیایی پلاستیک و پلیمر، خدمات آموزشی، فناوری اطلاعات، تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و غیره.

کامل نشون بده ...

در حال حاضر بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در این گروه صنعتی مشغول به‌کار هستند و چشم‌انداز آن، پیوستن به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر بین‌المللی تا سال ۱۴۰۴ است؛ به گونه‌ای که ۴۰ درصد از فروش این گروه صنعتی، بین‌المللی و برون مرزی باشد. گروه صنعتی گلرنگ دارای ده‌ها برند مشهور در صنایع گوناگون فعال در عرصه‌های مختلف اقتصادی است؛ که از جمله آن‌ها می‌توان به: گلرنگ، اوه، سافتلن، اویلا، فامیلا، اکتیو، بایودنت، بارلی، نانسی، هوم پلاس، مرسی، مریدنت، گلدنت و … اشاره کرد.

ارائه و فروش بیش از یک میلیارد واحد محصول در سال، برخورداری از نرخ رشد بیش از سه برابر رشد صنعت در طول ۲۰ سال گذشته، تولید بیش از ۶۰ گروه محصول، سرمایه‌گذاری با ارزش بیش از ۴۰۰میلیارد ریال در صنایع گوناگون، و بسیاری موارد دیگر از جمله توانمندی‌های گروه صنعتی گلرنگ به حساب می‌آید.در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت گروه صنعتی گلرنگ

اسفند 97

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

من برای یکی از شرکت های وابسته به مجموعه گلرنگ رفتم، قرار من یک ساعت مشخصی بود که نیمساعت زودتر رسیدم از همون موقع داشتم 5صفحه فرم کاغذی پر میکردم تا یکساعت وربع احساس میکردم سر جلسه امتحانم و کاش پای تلفن میگفتن انقدر طول میکشه 
بعد گفتن مدیر جلسه میرن 45دقیقه منتظر میتونی بمونی؟ منم گفتم نه و لطف کردن اون خانم خواهش کردن از مدیر که جابجایی انجام بدن و خلاصه رفتم داخل، انقدر عجله داشتن مدیر و تند تند سوال میپرسیدن من هنوز جواب یکیشو کامل ندادم نیرفتن بعدی اصن خیلی حس بی توجهی به وقت و زمان من بود اقلا 40دقیقه داشتم پرسشنامه پر میکردم که بنظرم غیر حرفه ای بود چون وقتی از طریق سایت کاریابی مخاطب رو پیدا میکنن رزومه ما با جزییات هست اونجا دیگه عین همونارو دوباره بنویسی و بعدش سوال های طولانی روانشناسی و کاری
سوال های تخصصی هم بنظرم در حد عمومی بود و زیاد جزییات نداشت و مشخص نبود که میخوان براشون چیکار کنی یا واضع توضیح بدن(شاید همون کمبود زمان و سریع تر میخواستن به جلسه شون برسن) 
من مصاحبه با شرکت های بزرگتر و بهتر انجام دادم و معمولا اونایی که خیلی به شخصیت انسانی بها میدن نه تنها از نظر تقسیم وظایف مشخص محوله، حقوق، ساعت کار بها میدن و در جلسه روی کار دقیقی که باید انجام بدی تاکید میکنن بلکه تاکید هم ندارن انقدر که یکنفر دست تنها بدون هیچ تیم و گروهی قرار هست اون حجم از کار رو انجام بده و جاهای خوب براشون کار گروهی اولویت بسیار بالایی داره
قصد ادامه تحصیل با خروج از کشور داری یا چقدر میتونی در طی روز مفید کار کنی مثلا بیش از قانون کار یعنی از 7ونیم صبح تا حداقل 5ونیم بعد از ظهر بدون تایم استراحت!

کامل نشون بده ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

زبان انگلیسی خوب باشه چون قالب سوالات عمومی و تخصصی شفاهی به این زبان هست
اعتماد به نفس و آرامش
اگر براتون تمایز بین کار و زندگی شخصیتون مهم نیست و میتونید ربات یا آدم آهنی باشید، شاید گزینه خوبی باشه براتون

مهارت‌هایی که می‌خواستند

والا همه کاری از من انتظار داشتن! 
غیر از تمام کارهای محتوا، کمپین، تبلیغات، طراحی وبسایت و و و کارهای حوزه گرافیک هم دوست داشتن بتونم انجام بدم که واقعا همه این حوزه ها به هم ربطی ندارن و فقط توی تعامل با مخاطب مشترک هستن
یعنی با یک سمت هزارتا کار باید انجام میدادم و حتی گفتن انقدر حجم کار بالا هست که گاهی نهار هم نمیتونی بخوری و دیر باید بری از شرکت! واقعا ظلم نیست؟ با حقوق یک نفر انتظار داشتن جای چند نفر کار کنی!
امیدوارم یک همچین شخصی رو پیدا کنن (البته برای طولانی مدت)

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

مستعد و با انگیزه بودن، صبوری خیلی خیلی زیاد، مدیریت انجام هم زمان چند کار در یک لحظه

حس نه خوب، نه بد از مصاحبه

مصاحبه آسون

نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی

برخورد مصاحبه کننده عادی بود

سابقه کار: مهم بود

پذیرفته شدم اما خودم رد کردم

مصاحبه رئیس دفتر مدیر عامل

در مرحله اول با کارشناس منابع انسانی مصاحبه داشتم و رئیس دفتر مدیر عامل که یک سری سوالات کلی بود از خودم و همچنین تست زبان انگلیسی ، مرحله دوم با مدیر منابع انسانی بود که پیچیده تر بود و سوالات روانشناسی بیش تر پرسید و تقریبا یک ساعت طول کشید که خیلی چالش برانگیز بود . در مرحله سوم با نماینده مدیر عامل مصاحبه کردم که خیلی راحت بود و فقط نقاط ضعف و قدرتمو پرسید اما مرحله چهارم با معاونت برنامه ریزی و توسعه مصاحبه داشتم که از من یک گزارش خواست نه با اکسل بلکه کاغذی از فروش سینماها باید گزارش درمیاوردم در دو تا نامه به افراد جداگانه میفرستادم که خب خیلی زیاد بود و البته سوالاتی هم از کاری که درش بودم پرسید که اون سوالاتم سخت بود و در نهایت این مصاحبه 3 ساعت طول کشید در آخر هم با خود مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ مصاحبه داشتم مصاحبه مختصر و مفیدی بود که کلا به زبان انگلیسی بود و درمورد حقوق بیشتر صحبت کردیم و زمان شروع به کار.

کامل نشون بده ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

کلا رفتن به شرکت های بزرگ خیلی عالی و ایده ال به نظر میاد مخصوصا گلرنگ ولی نباید اسم یک شرکت و یا معروف بودن اون باعث گمراهی بشه و به اصطلاح گولشون بزنه همه چی اون چیزی که در مصاحبه بهت میگن نیست اما مکان خوبیه برای پیشرفت و یادگیری و البته کسب تجربه و همچنین به دلیل بزرگ بودن چالش داری با آدمهای مختلف!

مهارت‌هایی که می‌خواستند

زبان انگلیسی در حد عالی ، کار با نرم افزارهای کامپیوتر مثل آفیس و .... ،نیاز به فردی با روابط عمومی قوی، سخت کوش و پیگیر داشتند

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

رازدار بودن در این شغل خیلی مهمه و همه چیز باید بین خودت و مدیر فقط باقی بمونه

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، ناهار رایگان ، تسهیلات ورزشی

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه خیلی سخت

نحوه درخواست: سایر

دعوت به مصاحبه: کمتر از  1 هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب

سابقه کار: خیلی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند: سه ماه

مصاحبه کارشناس زنجیره تامین

یک مرحله مصاحبه رفتم، که آخر مصاحبه به من گفتند عمکلرد مثبتی داشتی و بهت خبر می دیم، اما خبر ندادن، و هر بار پیگیری کردم گفتند که خودمون زنگ می زنیم و تماس نگرفتن، و به نظرم این خیلی کار زشتی بود.

در کل یک نفر بی سابقه کار، از دانشگاه خوب می خواستن که توی رشته ی مهندسی صنایع به مباحثی مسلط باشه، مثل مدیریت زنجیره ی تامین و کنترل موجودی.

در مورد دانشگاه پرسیدن، چرا صنایع خوندی، چرا زنجیره تامین، چه جور آدمی هستی، چرا گلرنگ و انتخاب کردی و یک سوال از اکسل پرسیدن.

در آخر به من گفتن یک مقدار طلبکارانه تر به محیط کار نگاه کن، چون من کاملا اعتماد به نفسم توی جلسه ی مصاحبه کم میشد و کاملا واضح بود.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

خودش و توانایی هاش رو باور داشته باشه.

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: سایت شرکت

دعوت به مصاحبه:  2 هفته تا  1ماه

برخورد مصاحبه کننده خوب

سابقه کار: اصلا مهم نبود

هنوز جوابمو ندادن

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه طراحی و برنامه نویس وب

اتفاق خیلی عجیبی برای من افتاد. در ابتدا بعد از پر کردن فرم استخدام با شخصی برخورد داشتم که به نظرم مدیر بخش تبلیغات بود. از من سئوالات شخصی شد ، اینکه چه تجربیاتی داشتم و چه کارهای میکردم و از نظر فنی سئوالاتی شد و اینکه سازمان برای چه منظوری میخواهد از من استفاده کند.
روند جلسه خوب و امیدوارکننده بود. بعد از این جلسه شخص دیگری که فکر میکنم مدیر گلرنگ رسانه بود با من جلسه داشتند که روند این جلسه هم خوب بود.
جلسه بعدی با مدیر بخش نرم افزار بود که اون جلسه هم با سئوالات فنی به پایان رسید و من موفق به گرفتن کار شدم. نکته جالب از این جا شروع میشه.
امکانات مورد نیازم رو سریعا در اختیارم قرار دادند . یک اتاق و سیستم مورد نیاز . لیست غذای هفتگی . 
رزو اول کاری به بهترین شکل ممکن به پایان رسید تا اینکه در روز دوم از من خواسته شد تا یک مصاحبه با یک مدیر ارشد گلرنگ داشته باشم. به من گفته شد که جنبه تشریفاتی داره و مشکلی نیست. من به دیدن شخصی حدودا 50 تا 55 ساله رفتم. روند جلسه بسیار عجیب بود. ایشان با یک ادبیات بد مصاحبه رو شروع کردند و سئوالات طوری بود که ایشان انگار از چیزی ناراحت بودند به عنوان مثال یکی از سئوالات این بود که "چقدر میگیری این کار ما رو انجام
بدی؟" . من با تعجب جواب دادم "من کار پروژه ای با شما انجام نمیدهم که بخواهم قیمت بدهم من برای کار تمام وقت اینجا هستم".
بعد دل رو به دریا زدم و پرسیدم "مشکلی وجود دارد؟".  ایشان جواب دادند "بله . کلا وجود شما در سازمان مشکل دارد"
من پرسیدم "لطفا بفرمائید مشکل من چیه که من مشکل را حل کنم و در جای دیگر اشتباه تکراری نکنم". ایشان گفتنتد " نمیدانم شما نباید در سازمان باشی"
و اینجا بود که بعد از یک روز کاری با اندوه فراوان از سازمان بیرون آمدم .

مهارت‌هایی که می‌خواستند

بیشتر مهارت فنی مهم بود

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

برخورد مناسب

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

سرويس رفت و آمد
بیمه تکمیلی
ناهار رایگان

حقوق پیشنهادی من

3000000

حقوق پیشنهادی آن‌ها

3000000

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه سخت

نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی

دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب بود

مصاحبه ۳ مرحله داشت

سابقه کار مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند یک هفته

نظرات شما در خصوص شرکت گروه صنعتی گلرنگ

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

گروه صنعتی گلرنگ

مدیرعامل: مهدی فضلی

شماره تماس: 42661000 - 021

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، ضلع شمالی پارک ساعی، خیابان ساعی یکم، پلاک 15