شرکت گروه صنعتی گلرنگ | Golrang Industrial Group

شرکت گلرنگ

درباره شرکت گروه صنعتی گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ، یک مجموعه اقتصادی است که در زمینه‌های گوناگونِ سرمایه‌گذاری، فعالیت می‌کند. این گروه صنعتی علاوه بر تولید کالا در طی سالیان فعالیت خود، در سال‌های اخیر، در زمینه سرمایه‌گذاری خارجی و تبادلات بین‌المللی نیز فعالیت داشته که از آن جمله می‌توان به واردات خودرو و صنایع آرایشی و زیبایی اشاره کرد.

گروه صنعتی گلرنگ با اتکاء به تلاش‌های بخش خصوصی شکل گرفته؛ دارای ۴۰ برند فعال می‌باشد و نزدیک به ۱۰۰ شرکت متنوع را در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌الملل، در حوزه‌های مختلف کسب و کار شامل می‌شود؛ حوزه‌هایی چون: صنایع شوینده و بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع سلولزی، توزیع و فروش، صنایع آرایشی و زیبایی، صنعت خودرو، نفت، گاز، پتروشیمی، معدن، انرژی، ساختمان، خدمات بازرگانی بین‌المللی، چاپ و بسته‌بندی، خدمات بیمه، حمل و نقل سراسری، تولید مواد شیمیایی پلاستیک و پلیمر، خدمات آموزشی، فناوری اطلاعات، تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و غیره.

کامل نشون بده ...

در حال حاضر بیش از ۱۷۰۰۰ نفر در این گروه صنعتی مشغول به‌کار هستند و چشم‌انداز آن، پیوستن به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر بین‌المللی تا سال ۱۴۰۴ است؛ به گونه‌ای که ۴۰ درصد از فروش این گروه صنعتی، بین‌المللی و برون مرزی باشد. گروه صنعتی گلرنگ دارای ده‌ها برند مشهور در صنایع گوناگون فعال در عرصه‌های مختلف اقتصادی است؛ که از جمله آن‌ها می‌توان به: گلرنگ، اوه، سافتلن، اویلا، فامیلا، اکتیو، بایودنت، بارلی، نانسی، هوم پلاس، مرسی، مریدنت، گلدنت و … اشاره کرد.

ارائه و فروش بیش از یک میلیارد واحد محصول در سال، برخورداری از نرخ رشد بیش از سه برابر رشد صنعت در طول ۲۰ سال گذشته، تولید بیش از ۶۰ گروه محصول، سرمایه‌گذاری با ارزش بیش از ۴۰۰میلیارد ریال در صنایع گوناگون، و بسیاری موارد دیگر از جمله توانمندی‌های گروه صنعتی گلرنگ به حساب می‌آید.در صورتی‌که اطلاعات بيشتری از این شرکت دارید با دوستانتون در میان بگذارید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

تجربه‌های مصاحبه در شرکت گروه صنعتی گلرنگ

مصاحبه رئیس دفتر مدیر عامل

در مرحله اول با کارشناس منابع انسانی مصاحبه داشتم و رئیس دفتر مدیر عامل که یک سری سوالات کلی بود از خودم و همچنین تست زبان انگلیسی ، مرحله دوم با مدیر منابع انسانی بود که پیچیده تر بود و سوالات روانشناسی بیش تر پرسید و تقریبا یک ساعت طول کشید که خیلی چالش برانگیز بود . در مرحله سوم با نماینده مدیر عامل مصاحبه کردم که خیلی راحت بود و فقط نقاط ضعف و قدرتمو پرسید اما مرحله چهارم با معاونت برنامه ریزی و توسعه مصاحبه داشتم که از من یک گزارش خواست نه با اکسل بلکه کاغذی از فروش سینماها باید گزارش درمیاوردم در دو تا نامه به افراد جداگانه میفرستادم که خب خیلی زیاد بود و البته سوالاتی هم از کاری که درش بودم پرسید که اون سوالاتم سخت بود و در نهایت این مصاحبه 3 ساعت طول کشید در آخر هم با خود مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ مصاحبه داشتم مصاحبه مختصر و مفیدی بود که کلا به زبان انگلیسی بود و درمورد حقوق بیشتر صحبت کردیم و زمان شروع به کار.

کامل نشون بده ...

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

کلا رفتن به شرکت های بزرگ خیلی عالی و ایده ال به نظر میاد مخصوصا گلرنگ ولی نباید اسم یک شرکت و یا معروف بودن اون باعث گمراهی بشه و به اصطلاح گولشون بزنه همه چی اون چیزی که در مصاحبه بهت میگن نیست اما مکان خوبیه برای پیشرفت و یادگیری و البته کسب تجربه و همچنین به دلیل بزرگ بودن چالش داری با آدمهای مختلف!

مهارت‌هایی که می‌خواستند

زبان انگلیسی در حد عالی ، کار با نرم افزارهای کامپیوتر مثل آفیس و .... ،نیاز به فردی با روابط عمومی قوی، سخت کوش و پیگیر داشتند

چه ویژگی‌هایی براشون مهم بود

رازدار بودن در این شغل خیلی مهمه و همه چیز باید بین خودت و مدیر فقط باقی بمونه

تسهیلاتی که پیشنهاد دادن

بیمه تکمیلی، امکان تحصیل در حین کار، ناهار رایگان ، تسهیلات ورزشی

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه خیلی سخت

نحوه درخواست: سایر

دعوت به مصاحبه: کمتر از  1 هفته

برخورد مصاحبه کننده خوب

سابقه کار: خیلی مهم بود

پذیرفته شدم و قبول کردم

کل فرآیند: سه ماه

مصاحبه کارشناس زنجیره تامین

یک مرحله مصاحبه رفتم، که آخر مصاحبه به من گفتند عمکلرد مثبتی داشتی و بهت خبر می دیم، اما خبر ندادن، و هر بار پیگیری کردم گفتند که خودمون زنگ می زنیم و تماس نگرفتن، و به نظرم این خیلی کار زشتی بود.

در کل یک نفر بی سابقه کار، از دانشگاه خوب می خواستن که توی رشته ی مهندسی صنایع به مباحثی مسلط باشه، مثل مدیریت زنجیره ی تامین و کنترل موجودی.

در مورد دانشگاه پرسیدن، چرا صنایع خوندی، چرا زنجیره تامین، چه جور آدمی هستی، چرا گلرنگ و انتخاب کردی و یک سوال از اکسل پرسیدن.

در آخر به من گفتن یک مقدار طلبکارانه تر به محیط کار نگاه کن، چون من کاملا اعتماد به نفسم توی جلسه ی مصاحبه کم میشد و کاملا واضح بود.

توصیه به کسی که میخواد بره مصاحبه

خودش و توانایی هاش رو باور داشته باشه.

 

حس خوب از مصاحبه

مصاحبه معمولی

نحوه درخواست: سایت شرکت

دعوت به مصاحبه:  2 هفته تا  1ماه

برخورد مصاحبه کننده خوب

سابقه کار: اصلا مهم نبود

هنوز جوابمو ندادن

اگه در اين شرکت تجربه مصاحبه دارید، اون رو با دوستانتون درمیون بگذارید

نظرات شما در خصوص شرکت گروه صنعتی گلرنگ

تا این لحظه نظری از شما عزیزان ثبت نشده است. به دوستانتون در انتخاب محیط کار دوست داشتنی کمک کنيد :‌)

لطفا صبر کنید

گروه صنعتی گلرنگ

مدیرعامل: مهدی فضلی

شماره تماس: 42661000 - 021

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، کوچه هجدهم، پلاک 4