شرکت فن آفرین حصین قشم

www.hasin.ir

درباره گروه حصین

گروه حصین در سال ۸۳ توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف که از اعضای باشگاه دانش‌پژوهان جوان بودند، تأسیس شد. اکنون پس از گذشت بیش از یک دهه، این شرکت بیش از ۱۰ واحد کسب‌وکار را با بیش از ۴۵۰ نفر نیرو ایجاد کرده و تحت حمایت قرار داده است. حصین با تکیه بر دانش فنی نیروهای متعهد و متخصص خود می‌کوشد تا نقشی موثر را در جهت رفع نیازهای کشور ایفا نموده و با جذب نیروهای نخبه و بکارگیری آنها در عالی‌ترین سطوح، از خروج آنها از کشور جلوگیری به عمل آورد.

مدیر عامل: مسعود آراسته  |  ۵۰۰ تا ۹۹۹ نفر

مدیر منابع انسانی: فائزه فائزی  لینک پاسخگویی 

شرکت حصین می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: خیابان شریعتی ، پس از تقاطع مطهری ، کوچه شکر آبی پلاک ۱۱ و ۱۲

فرصت‌های شغلی گروه حصین

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت حصین کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | بهار ۹۹

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: یک تا سه سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: دو هفته تا یک ماه | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

من همزمان با شیوع کرونا ،رزومه فرستادم.بعد از یک هفته بهم زنگ زدن و تلفنی چند تا سوال پرسیدن.سوال ها هم بیشتر سوالات کلی مثل حقوق درخواستی و تاریخ شروع کار بود.بعد از مصاحبه تلفنی گفتن باهات تماس میگیریم و قراری برای مصاحبه ست نشد.برای همین اولش فکر کردم حقوق درخواستی را زیاد گفتم که همون لحظه قرار مصاحبه برام ست نشد اما بعدا فهمیدم این روند عادی هست .فاصله این مرحله تا مرحله بعد به خاطر دورکاری و عید حدود یکماه طول کشید.بعد از یکماه به جلسه حضوری دعوت شدم .جلسه خیلی خوب بود.سوالت چالشی بود اما در عین حال مصاحبه روانی بود.بعد از این دعوتم کردن که یک جلسه حضوری برم و کار را از نزدیک ببینم و حدود ۱ ساعتی با بچه های تیم وقت بگذرانم.و بعد از اون حدود ۲ روز بعد آفر را گرفتم و کارم را شروع کردم.
سر وقت برای مصاحبه برین.
اصلا نگران نباشین ،بچه های منابع انسانی خیلی خوش برخورد هستن.

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۴ میلیون تومان

پذیرفته شدم و قبول کردم (کل فرآیند: یک و نیم ماه)

+۱۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA