گروه شرکت‌های هزاردستان

www.hezardastan.ir

درباره گروه هزاردستان

گروه توسعه فناوری اطلاعات هزاردستان مجموعه‌ای از کسب‌وکارهای فعال، خلاق و نوآور در حوزه تکنولوژی است که در طی دهه‌ی گذشته بنیان‌گذاری شده است. شروع کار این گروه از سال ۱۳۸۹ بوده و در حال حاضر با داشتن محصولات بنام و موفقی در حوزه پلتفرم ارائه برنامه‌های اندرویدی (کافه بازار)، آگهی‌های نیازمندی‌های آنلاین (دیوار) و نقشه و مسیریاب وارد عرصه کسب ‌و کارهای نوین شده و به موفقیت‌های پیاپی دست یافته است. در طی سال‌های اخیر این مجموعه به حوزه‌ی زیرساخت‌های ابری (زیرک) نیز وارد شده است.

در پی تجارب کسب شده در این مجموعه، گروه شرکت‌های هزاردستان همیشه مشوق ایده‌های خلاقانه و ارزش‌ آفرین بوده است. اگر به ساختن ایده‌ها و رویاهای جدید علاقه‌مندید مجموعه شرکت‌های هزاردستان پذیرای شماست تا در کنار هم این رویاها را به واقعیت تبدیل کنیم.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

گروه شرکت‌های هزاردستان می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

فرصت‌های شغلی گروه هزاردستان

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل گروه شرکت‌های هزاردستان کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه مدیر مالی | اردیبهشت ۰۰

تجربه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: بیش از ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

برای درخواست همکاری با زیرمجموعه هزاردستان ، متاسفانه از همان مصاحبه اول متوجه شدم ، با یک مصاحبه صوری و صرفا جهت آشنایی پرسنل خودشون با تکنیکهای مصاحبه (که مشخصا وظیفه همشون هست)و نظرسنجی راجع به شرکت بصورت کاملا وقتگیر(که در نظرسنجیهای عمومی کسی پاسخگو نیست)همچنین با درخواست راه حل بعضی مشکلات داخلی شرکتشون (که کاملا نیاز به مشاوره و پرداخت هزینه و نه مصاحبه هست) روبرو هستم. جالب اینکه من رو در سایت از همان قبل مصاحبه ریجکت کرده بودند و واقعا ادامه این روند بسیار غیراخلاقی بود. من هم به احترام حرفه ام تا انتهای مصاحبه حضورم را با تحمل ادامه دادم اما تصمیم گرفتم اینجا به اطلاع سایر دوستانی که در مصاحبه های این شرکت مشتاقانه حضور خواهند داشت بنویسم که اون چیزی که انتظارم از یک شرکت جوان و خلاق بود با آن چیزی که دیدم بسیار متفاوت و کاملا غیر اخلاقی بود.

هنوز در فرآیند جذب هستم

🏳 گزارش این تجربه

ID

مصاحبه کارمند اداری-مالی | تابستان٩٩

تجربه نه خوب، نه بد از مصاحبه | مصاحبه معمولی | سابقه کار مرتبط: ۳ تا ۱۰ سال | نحوه درخواست: سایت خود شرکت | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده عادی بود

درکل من رزومه دادم به این شرکت نه واسه نیازم به کار فقط دوست داشتم امتحان کنم چون ازکار فعلیم راضی بودم چون خیلی ازاین شرکت تعریف شده ویه summeryساده باعث میشه زنگ بزنن و به رخ بکشن که ماخیلی باکلاسیم وبازی کردن بایه سری برنامه مثل کلندر فرستادن ازاین کارا بعد زنگ زدن یه سری سوال تکراری که اگه سرچ کنی توگوگل سوال جوابش میاد ازم پرسیدن نگاهت به اینده چی ازاین حرفا ونمیدونم ازدوستت ناراحت میشی چیکارمیکنی وجلسه دومم که جلسه ای که اکثرا رد میکنن دوباره یه سری سوال رفتاری و زیرسوال بردن مسیرانتخابیت ایناو کلا یه سوال ساده ازم پرسیده شد فرمول نویسی چه توابعی بلدی ومن چندتااز توابع تاپ اکسل گفتم وتوقع داشتن من داشبورد وVBAروی تو۵دقیقه توصحبت براشون توضیح بدم یه سوال کاملا کارشناسی نشده بود چون این توابع خودشون دوره مجزا دارن و یه تابع میانگین نیست توضیح بشه داد درکل من نظرم درمورد سیاست این شرکت اینه که مصاحبه جزو وظیفه تک تک اعضا این شرکت واینا یه سری اطلاعات ازطریق همین مصاحبه ها بدست میارن ازمن وشما چه رفتاری چه فنی وبرای شرکتشون استفاده میکنن ومیشه نکته برای بی تجربه هاویه ایده واسه باتجربه هاشون نمیگم کارشون کاملا اشتباه ولی امیددادن وناامیدکردن یه جون که باکلی امید میادواسه کار سرکار گذاشتن واستفاده از ایده هاش کارقشنگی نیست اصلا…
توصیه ام اینه اول امیدوار باش ولی واسش رویاپردازی الکی نکن …
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
کارتیمی

مهارت‌هایی که نیاز دارند

اکسل ونامه نگاری میخواستن ولی ازم چیزی تواین مهارت ها نخواستن مصاحبه دومم فقط شخصیتی بودبایه سوال فرمول نویسی

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: دو هفته)

+۱۰

🏳 گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA