شرکت هایپر استار

www.hyperstariran.com

درباره هایپر استار

هایپراستار از پویاترین و به روزترین هایپرمارکت های ایران است که در سال ۲۰۰۹ اولین شعبه خود را در غرب تهران (اتوبان باکری) افتتاح کرد. در حال حاضر هایپراستار دارای ۱۴ شعبه در سراسر ایران می باشد. شش هایپرمارکت در استان های تهران، شیراز، اصفهان، کرج و یزد و هشت سوپرمارکت در استان تهران تا به امروز تاسیس شده است.

هدف کلی هایپراستار ارائه محصولات متنوع، با کیفیت و با قیمت مناسب به مصرف کننده است که در واقع ارزش های هایپراستار را تشکیل میدهند. تنوع کالایی بالا، بالغ بر هزاران قلم که دامنه انتخاب بالایی را فراهم میکند، همچنین در اختیار قراردادن کالاهای با کیفیت استاندارد از معتبرترین برندها و مناسبترین قیمت همراه با تخفیفات روزانه از مهمترین ارزشهای هایپراستار است، که در ارائه خدمات به مشتریان خود در نظر میگیرد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –

آدرس دفتر مرکزی هایپر استار : تهران، خیابان شریعتی

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت هایپر استار کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

مصاحبه برنامه نویس اندروید | آذر ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

هایپراستار به یه برنامه نویس ارشد اندروید احتیاج داشت. من با اینکه ارشد نبودم رزومه فرستادم و دو روز بعد قرار مصاحبه گذاشتن باهام. کسی که مصاحبه میکرد دانش برنامه نویسی نداشت و سوالات رو از روی لیپتابش میپرسید و با جوابی که اونجا بود مقایسه میکرد (برام عجیب بود این حرکت). البته مصاحبه کننده آدم باهوشی بود و یه اطلاعات نسبی هم خودش درباره برنامه نویسی داشت. مصاحبه کننده بسیار خوش برخورد بود و از وسطای مصاحبه شروع کرد انگلیسی صحبت کردن و بهم گفت مصاحبه چند مرحله دیگه هم داره که اونا کلا انگلیسیه. گفت جزو معدود کسایی بودم که مسلط بودم به مباحث و خیلی راضی به نظر میومد و گفت هفته دیگه باهات تماس میگیرم و انتخاب شدی ولی هرگز تماس نگرفتن.
به نظر میومد که برای شرکت خیلی مهم بود که آدم خوش برخورد و خوش لباسی باشید و همشون هم همین مدلی بودن.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
اصلا به نظر نمیومد که سخت گیری عقیدتی خاصی داشته باشن و محیط شرکت خیلی باکلاس و خوب بود. جو مثبتی داشت.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

براشون خیلی مهم بود که چقدر آدم کنجکاوی هستی و تو فیلدهایی که مستقیما به کارت مربوط نیست هم آیا دانشی داری؟

حقوق پیشنهادی من: ۲.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۷ میلیون تومان

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

مصاحبه برنامه نویس اندروید | آذر ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: کمتر از یک هفته | برخورد مصاحبه کننده خیلی خوب بود

از طریق سایت کاریابی آگهیشونو دیدم و رزومه فرستادم. دو روز بعد باهام تماس گرفتن. مصاحبه کننده خیلی خوش برخورد بود ولی مشخص بود خیلی دانش برنامه نویسی نداره و بیشتر از روی یسری سوال که جلو روشه داره سوال میپرسه. از وسطای مصاحبه به بعد هم کلا انگلیسی صحبت کرد. تاکید داشت که این مصاحبه چند مرحله خواهد داشت. در پایان خیلی خوب بود همه چی و بهم گفت تو این چند روز فقط دو نفر خیلی نظرشو جلب کردن و یکیش من بودم. خیلی برخورد محترمانه ای هم داشت. گفت قبول شدی ولی هرگز تماس نگرفتن باهام.
مصاحبه کننده ای که با من مصاحبه کرد دانش برنامه نویسی نداشت ولی آدم باهوشی بود. براش مهم بود که علاوه بر کار و تجربه ای که داری چقدر آدم کنجکاوی هستی و چقدر اطلاعات جانبی از کارت داری.
ویژگی‌هایی که براشون مهم بود:
محیط شرکت خیلی باکلاس بود و اصلا به نظر نمیومد که از لحاظ عقیدتی کاری با کسی داشته باشن.

مهارت‌هایی که نیاز دارند

زبان انگلیسی در حد کاملا قوی.

حقوق پیشنهادی من: ۲.۵ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: ۷ میلیون تومان

هنوز جواب ندادن (کل فرآیند: یک هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

مصاحبه کارشناس منابع انسانی | تیر ۹۷

تجربه خوب از مصاحبه | مصاحبه سخت | نحوه درخواست: سایت‌های کاریابی | دعوت به مصاحبه: یک تا دو هفته | برخورد مصاحبه کننده خوب بود

مصاحبه بسیار خوب بود و برخورد مصاحبه کننده بسیار حرفه ای بود. فقط اتاق های مصاحبه در فضایی قرار داشت که تعداد زیادی میز به وسیله پارتیشن های کوتاهی از هم جدا شده بودند که باعث می شد تا صدا به صدا نرسد و برای شنیدن صدای مصاحبه کننده مشکل داشتم. سوال عیرمنتظره ای پرسیده نشد. تجربه کاری برایشان از اهمیت بالایی برخوردار بود و کسی را میخواستند که در حوزه های مختلف منابع انسانی کار کرده باشد.

حقوق پیشنهادی من: ۴ میلیون تومان

حقوق پیشنهادی آن‌ها: احتمالا پایین تر

پذیرفته نشدم (کل فرآیند: سه هفته)

۰

???? گزارش این تجربه

ID

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

هنوز تجربه‌ای ثبت نشده :‌(

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA