شرکت هواپیمایی ایران ایر تور

www.iranairtour.ir

درباره ایران ایر تور

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور یک شرکت هواپیمایی خصوصی ایرانی است که در سال ۱۳۵۱ راه‌اندازی شده است. قطب اصلی این شرکت فرودگاه مهرآباد تهران و فرودگاه بین‌المللی مشهد است. این شرکت ناوگانی متشکل از ۱۲ فروند هواپیمای مسافربری دارد. ایران ایرتور جز شرکت هایی است که دارای مجوز آموزش هوانوردی در ایران (ATO) از طرف سازمان هواپیمایی کشوری است. هواپیمایی ایران ایرتور عضو انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی IATA میباشد و گواهینامه ی استاندارد جهانی (IATA Operational Safety Audit (IOSA، با ممیزی توسط بازرسان مورد تایید یاتا را دارد. پیکره شرکت هواپیمایی ایران ایرتور متشکل از بیش از ۱۳۰۰ نیروی متخصص و زبده در قسمتها ی مختلف می باشد.

مدیر عامل: –

مدیر منابع انسانی: –  لینک پاسخگویی 

شرکت هواپیمایی ایران ایر تور می‌تواند به تجربیات ثبت شده در سالپا پاسخ دهد. در صورت تمایل فرم زیر را برای دریافت "لینک پاسخگویی" تکمیل بفرمایید.

آدرس: –

ویرایش محتوای درباره شرکت

متشکریم که به ما در تکمیل پروفایل شرکت هواپیمایی ایران ایر تور کمک میکنید. تمامی موارد این فرم اختیاری هست و نیازی به تکمیل کردن همه فیلدها نیست. پس از ارسال شما، موارد بررسی می‌شوند و پروفایل شرکت به‌روزرسانی می‌گردد.

اگه در این شرکت تجربه مصاحبه دارید، با دوستانتون درمیون بگذارید

جدیدا کسی برامون تجربه مصاحبه ننوشته! :‌( 

قبلی‌ها پاک شد! تجربه‌ها قدیمی خیلی مستند نیستند 

یه سر به شرکت‌های دیگه هم بزنید:

اینجا کار می‌کنید یا کردید؟ لطفا تجربتون رو باهامون به اشتراک بگذارید

در یک کلام فاجعه! | فروردین ۰۰

| عملکرد مدیرعامل: بد | دورنمای شرکت: نظری ندارم | اینجا رو توصیه نمیکنم

من در ‘فاوا’ شرکت هواپیمایی ایران ایر تور بصورت تمام وقت و به مدت کمتر از یکسال کار کردم و آخرین سال همکاری من ۱۳۹۹ بوده.

خوبی‌ها و نقاط مثبت
من به عنوان کارشناس واحد it به جز ضعف مدیریتی، دانش کم تخصصی و مدیریت، برخورد های چیپ و به طور خلاصه علی اصغری… چیزی ندیدم، که در نهایت استعفا دادم.

مشکلات و نقاط منفی
برخورد فوقالعاده زننده مدیران واحدها با کارشناسان به خصوص it, بیسوادی فنی مدیران که باعث سطح توقعات عجیب و غریب میشد، بی نظمی فوقالعاده در خصوص روال کارگزینی کارکنان خود شرکت، من چهار ماه اونجا کار کردم بیمه تامین اجتماعی من رو رد نکردن ک مجبور به شکایت شدم، روی بحث حقوق هم کاملا غیر شفاف عمل میکنن و زیر قبولشون میزنن، مبلغ توافقی من برای سال ۹۸ ماهی ۴میلیون بود که به ازای دوماه کارکرد ۵میلیون پرداخت کردند، اونهم بدون بیمه، تو هر واحد که باشین حجم کاری بسیار بالای وجود داره، در کل باورم نمیشد یک شرکت هواپیمای این شکلی اداره بشه…

توصیه من به مدیران شرکت

به نظر من هیئت مدیره به خصوص مدیرکل باید به فکر یک انقلاب اساسی در سطح مدیریت واحدها باشن، فوق‌العاده فضای بدی وجود داره، اگر رک بگم درحال حاضر یک سیستم فاسد اداری که رفتار مدیرانی ک من دیدم اصلا دلسوزانه نبود، نمونه اش تمام جلسات از ساعت ۴.۳۰ به بعد انجام می‌شد ک شامل اضافه کار بشه اونم هر روز… من واقعا متاسفم

فرصت توسعه شغلی

پاداش و مزایا

تعادل کار و زندگی

عملکرد مدیران ارشد

فرهنگ و ارزش‌های شرکت

🏳 گزارش این تجربه

ID

آخرین شرکت‌های به‌روز شده

سالپا

سالپا | SALPA